Šta je novo?

Skype problem

ale

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruke
1,998
Poena
265
Nisam nasao temu Skype, mada sam bio ubedjen da sam je video, tako da cu otvoriti novu temu.

Malopre, pricao sam sa nekim prijateljima iz SAD, i nisam uopste mogao da vidim celu sliku. Vidi se samo pola glave, i to u dve zasebne slike u gornjem delu monitora. Mislio sam da je do njih, medjutim kada sam se pre nekoliko minuta cuo sa bratom iz istog mesta odakle sam i ja, ista prica- uopste ne vidim celu sliku, samo glavu i to dve glave :d jedan slika do druge. Inace zvuk je normalan, a kamera je Logitech c210.

Sta moze biti problem?
 
Zaboravio sam da napomenem, mene normalno vide.
 
Niko nije imao slican problem?
 
Uradio sam reset, i na predhodnoj verziji i sada na novoj (6.11.0.102) sam probao i ista prica. Nije mi jasno sta se desava, sve je dobro radilo.
Probao sam kameru pomocu aplikacije koja dolazi u kameru, i slika je normalna.
 
Uradio sam reset, i na predhodnoj verziji i sada na novoj (6.11.0.102) sam probao i ista prica. Nije mi jasno sta se desava, sve je dobro radilo.
Probao sam kameru pomocu aplikacije koja dolazi u kameru, i slika je normalna.

Cekaj, tvoja slika je izoblicena, ili tih ljudi s kojima pricas?

Takodje koji OS imas i grafiku?
Da nije do grafickog drajvera da brlja, mala je sansa, ali moze da bude.
 
Poslednja izmena:
Ne, ne nije moja, vec ljudi sa kojima pricam.Vidi se samo pola glave i to dve slike, jedna do druge.
OS je Win7 Professional,a graficka je Gainward 8600gt.
 
Otkad se mnogi servisi u SKP placaju sve je vise i vise random problema, tako da, nemoj da te to brine, normalno je to i nema nekog leka, osim stavljati nov win stalno.
Isto bas kao i yahoo mail.
 
Ne, ne nije moja, vec ljudi sa kojima pricam.Vidi se samo pola glave i to dve slike, jedna do druge.
OS je Win7 Professional,a graficka je Gainward 8600gt.

I dalje je moguce da je do njih. Izbrisi Skype sa Revo Unistaller, pa onda instaliraj.
Mozes da probas i neku stariju verziju.
 
Pa ne verujem da je da njih, juce sam pricao sa jos nekim drugarima i ista prica.
 
Pa ne verujem da je da njih, juce sam pricao sa jos nekim drugarima i ista prica.
okmijun@ Pa gde bas meni da zapadne ovaj problem :D
 
Meni se slično događalo (nije dupla slika nego samo gornja polovina) kad sam pričao sa ljudima sa HD kamerom, kad se spusti rezolucija onda je bila dobra slika. Odjednom se to popravilo, dali je zbog prelaska na Win 8,1, ili prelaska na drugi GPU drajver, to neznam, nisam probao u međuvremenu.
 
Pa ne verujem da je da njih, juce sam pricao sa jos nekim drugarima i ista prica.
okmijun@ Pa gde bas meni da zapadne ovaj problem :D

Pa ne tebi, nego svima, pre par godina je radio super, al je protok nekad zezao, a sad ima brdo problema, sitnih, ovih/onih, tako ti je to...
Jel se kacis na SKP na jos nekom kompu? Da stoji otvoren?
 
Prosle 4 meseca problem je i dalje tu.
Skinuo najnoviju verziju skajpa, i opet ista prica, dve male slike jedna do druge, i samo se glava vidi onog sa kojim pricam. Mene normalno vide.
 
Njih nisam menjao, jer se to desilo odjednom. Radio je normalno, i sledeci dan problem. Ne mogu da verujem da je do drajvera.
 
Pa imam onu koja je dosla uz kameru, Logitech WebCam, i preko nje normalno radi.
 
Moja greška. Ako ne radi tebi njihovo. A siguran si da nije do njih. Proveri grafičke drajvere za svaki slučaj. I koje kodeke imaš instalirane. Sada lupamo dok ne pogodimo šta je s tim tvojim.
 
Kako mogu da vidim koje kodeke imam instalirane? Aj, probacu i drajvere, pa javljam.
 
Instalirao najnovije drajvere, i radi sad dobro, vidi se sveeeee :D
 
Imam i ja problem
Nece da se konektuje kad ukucam user i pass pise skype ne moze da se poveze

Windows xp sp2 je bio pa sam instalirao service pack 3 malopre, i opet nece
skinuo sam ovaj najnoviji 6 veerziju skajpa
i kad ugasim firewall windowsov, i disable eset nod32,
opet isto
A preko browsera hoce da se uloguje kad odem na sajt od skajpa
 
Imam isti problem. S tim sto kad skinem najnoviju verziju skajpa, kaze mi da ima neki problem sa nekim kernel32.dll, a starija verzija nece da se poveze. Od juce je tako... Citam razne savjete ljudi koji su imali taj problem ranije i sve isprobavam i nista.. :(
 
Ne mozes da se konektujes sa starom verzijom na skype. Trazi ti stalno novu i ako imas stariji procesor koji nema sse2 instrukcije ne mozes da radis video call. To su odradili u poslednjoj verziji. Jednostavno te teraju da uzimas novi hardver.
 
Za starije hardvere treba instalirati neku od starijih verzija Skype-a i odštiklirati automatski update i to je to?!
 
Ne nece ti dati da se ulogujes probao pre neki dan. Trazice ti noviju verziju
 
A kako mi radi sve na jos starijem laptopu... Ulogujem se bez problema i sve ok. Ovdje je sp 2 i ne radi, a na laptopu sp 1..
 
Ne znam meni nije htelo ni sa verzijom 5 ni sa verzijom 6.0!
 
Da, tako sam ja danas potrošio dva sata da nameštam komšijama/rođacima SP3, da može novi Skype da se stavi. A dva sata je trebalo zbog brzine računara. Imao sam osećaj da vreme stoji. Odjednom mi je moj telefon delovao kao veoma brza sprava. Bar sam dobio pristojan ručak i dve čašice dobre rakije (retka pojava u zadnje vreme).
 
Nazad
Vrh Dno