Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Da li jos neko danas ima problema sa netom i tv-om? Ceo dan mi tv i net dolaze na 5 minuta pa ih onda nema 5-10 minuta. Cisto da znam da li je kod mene problem ili je do njih. Bezanijska kosa je u pitanju.
 
Da li ova posta nude neke nove pogodnosti za korisnike koji uskoro izlaze iz Ugovorne obaveze naravno ukoliko se opredelim za produzenje ugovora?
 
Da li ova posta nude neke nove pogodnosti za korisnike koji uskoro izlaze iz Ugovorne obaveze naravno ukoliko se opredelim za produzenje ugovora?

Bolje razmisli o prelasku na nekog ko nudi optiku i ko ce ti ponuditi bar 3-4 meseca a mozda i vise besplatne usluge, naravno ako imas uslova za istu.

Raspitaj se kod mts-a, orion telekoma da li u tvom kraju ima optika i sta ti nude kao novom korisniku. Nista te ne kosta da prvo pogledas ponude ostalih a ujedno vidis sta ti nude u posti pa odlucis da predjes tamo gde ti je bolje i gde dobijas vise za svoj novac.

Naravno nisu tu samo mts i orion ima i drugih.
 
Da li ova posta nude neke nove pogodnosti za korisnike koji uskoro izlaze iz Ugovorne obaveze naravno ukoliko se opredelim za produzenje ugovora?
Daju cene sa popustom uz ugovornu obavezu. I bez toga su najjeftiniji.
 
zvacu ih sutra da vidim sta nude, ne znam sto se tice mts-a ne mogu na njih nekako...To je sad druga tema imam njihovu optiku za net ali i dalje volim coaxijal za kablovsku tv...Mozda ako im se pipreti da odlazim na nekog drugog mozda nesto ponude

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Daju cene sa popustom uz ugovornu obavezu. I bez toga su najjeftiniji.

Jeftiniji su samo za one koji ne koriste mobilni telefon. Za sve ostale box 4 kod telekoma je bolja opcija.

Primer: Osoba koja placa neki postpaid paket za mobilni telefon od 1000 rsd mesecno i koristi tv + 30/2 mbps (uz ugovor na dve godine) paket kod PTT ce mesecno da ima troskove 2750 rsd.
S druge strane kod MTS-a tv + 100/20 + mobilni kostaju 3000 rsd mesecno (uz ugovor na 2 godine).

Dakle, za malo vise novca mesecno MTS nudi daleko bolju uslugu. Plus sto kod MTS-a postoji i varijanta da se preko promotera dobije 8 meseci besplatno (umesto standardnih 6), pa u tom slucaju mesecno kostaju i manje od PTT-a.
 
pozdrav ljudi,
da li neko ima iskustva da je postanet pokusao da ga utuzi
situacija je sledeca kada su ugasili sport klub kanale odneo sam i vratio opremu i napisao zahtev za raskid ugovora tj da raskidam ugovor na njihovu stetu jer nisu ispunili obaveze iz ugovora
pre toga sam kontaktirao efektivu i rekli su da se dosta ljudi javlja i prosledili mi dopis od ratela koji takodje tvrdi da mogu da raskinem ugovor bez placanja ugovorne kazne
bilo je ostalo 3 meseca do kraja ugovora ...e sada pored 3 meseca ja sam imao dug od 3 pretplate...sredinom jula stize mi od izvrsitelja da su me utuzili za tu sumu duga sto sam i platio i mislio to je to gotova prica.
medjutim pre par dana opet stize upozorenje da platim istu sumu ..pustam mail i izvrsitelju i posti da vidim o cemu se radi (uopste ne razmisljajuci da mozda potrazuju taj raskid ugovora jer sam podneo tu izjavu da raskidam i njihov radnik mi je rekao u redu samo platite dug) dobijam odgovor od njih da je ovo novo upozorenje upravo za ta 3 meseca ugovorne obaveze i vidim na sajtu efektive da utuzuju korisnike bez pravnog osnova za to...
ima li neko slicnog iskustva pa da mi kaze kako je postupio i sl
hvala unapred
 
Pitanje je da li su prihvatili raskid UO pre isteka i na njihovu štetu?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Vidim danas na računu piše da će uskoro da povećaju brzinu interneta i nude redovnim platišama iste cene uz veće brzine u narednih 12 meseci. Ima li neko kakve informacije?
 
pozdrav ljudi,
da li neko ima iskustva da je postanet pokusao da ga utuzi
situacija je sledeca kada su ugasili sport klub kanale odneo sam i vratio opremu i napisao zahtev za raskid ugovora tj da raskidam ugovor na njihovu stetu jer nisu ispunili obaveze iz ugovora
pre toga sam kontaktirao efektivu i rekli su da se dosta ljudi javlja i prosledili mi dopis od ratela koji takodje tvrdi da mogu da raskinem ugovor bez placanja ugovorne kazne
bilo je ostalo 3 meseca do kraja ugovora ...e sada pored 3 meseca ja sam imao dug od 3 pretplate...sredinom jula stize mi od izvrsitelja da su me utuzili za tu sumu duga sto sam i platio i mislio to je to gotova prica.
medjutim pre par dana opet stize upozorenje da platim istu sumu ..pustam mail i izvrsitelju i posti da vidim o cemu se radi (uopste ne razmisljajuci da mozda potrazuju taj raskid ugovora jer sam podneo tu izjavu da raskidam i njihov radnik mi je rekao u redu samo platite dug) dobijam odgovor od njih da je ovo novo upozorenje upravo za ta 3 meseca ugovorne obaveze i vidim na sajtu efektive da utuzuju korisnike bez pravnog osnova za to...
ima li neko slicnog iskustva pa da mi kaze kako je postupio i sl
hvala unapred

Ja imam identican scenario kao ti! Upravo zbog ukidanja sport klub kanala sam trazila i dobila raskid ugovora. Na dan raskida sam na njihovom salteru dobila iznos koji moram da izmirim za 3-4 preostala meseca (mada sam vec uveliko presla na drugog provajdera i Postin signal nisam ni imala), otisla platila, vratila se, ugovor raskinula, dobila potvrdu o raskidu. Sada, NAKON 4 GODINE, mi stize opomena pred utuzenje za taj period. Pronasla sam cak i od izvrsitelja (u medjuvremenu mi je i od njega stiglo resenje o izvrsenju) da je Posta povukla zahtev za izvrsenje, sve dokaze skenirala i poslala. Na kraju maila napisem da sve i da nisam platila, njihovo potrazivanje bi bilo neutuzivo po Zakonu, posto je istekao rok u kome mogu da potrazuju taj iznos.
Na citav moj mail i sve skenirane priloge, dobila sam odgovor samo na taj poslednji stav - tj kako zastarelost nije nastupila i da mi 'reklamaciju' odbijaju. Napisala sam danas jos jedan mail gde im pretim tuzbom, i na koji cekam odgovor.
I mene veoma zanima kako postupiti i sta uraditi u ovoj situaciji? Zapanjena sam nivoom bahatosti i bezobrazluka, da posezu za izmisljenim dugovanjima posto im masovno klijenti otkazuju ugovore.
Mora biti da postoji metod da se zastitimo od ovog lopovluka?
 
Prebacili su Fox kanale u full HD, kao i još par kanala, National geographic, 24 kitchen i itd. Sada imaju dosta full HD kanala oko pedeset.
 
Jesi proverio možda koje su nove brzine neta?
 
Kod mene nema nikakvog povecanja jos uvek. Naprotiv, danas mi net radi 30% sporije nego inace:d
Ono sto me zbunilo u poslednih 20-ak dana je to da imam sve Arena sport kanale (hd), a ne placam ih. Inace placam 1740 rsd mesecno (tv + 30/2 internet).
 
Moze pomoc tj savet, danas mi istice UO sa postom i planiram da raskinem ugovor, ali cvrc mislio sam da je to sutra, pa su mi preko call centra rekli sledece ukoliko danas vratim opremu sve je ok, gase signal i to je to, medjutim ako dodjem sutra onda upadam u taj otkazni rok od 30 dana i onda moram da korisim usluge 30 dana dodatno i onda isto vracas opremu i gase signal.
Jel neko raskidao skoro i da li zaista gase posle raskida signal ili ostaje?


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Mislim da su ti rekli kako jeste, skoro sam raskidao 2 ugovora. Prvi sam raskinuo pod ugovornom obavezom, isticala je 7 dana nakon toga i samo su mi jos tih 7 dana naplatili. Drugi ugovor nije imao UO i tu je otkazni rok 30 dana, odnosno jos toliko sam morao da platim. Tako da se vise isplati raskinuti koji dan pred istek UO nego cekati da istekne...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Hvala, nisam stigao danas tako da ostade posta jos jedan mesec, nema veze...
Sad samo da vidim sta ce biti sa signalom posle raskida...ako neko zna :)
Jel tebi na primer ostao signal ili jok

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Cisto ako jos nekog zanima, pitao sam da li se uz HBO HD max paket moze dobiti pristup hbo go, i odgovor je da ne moze :(
 
Meni je ptt sasvim dovoljna. Internet 10/1,5 + kablovska za upola manja cena nego sto je kod sbb i telekoma...
Gore navedena brzina je sasvim ok za strimovanje filmova, you tube, ili gledanja Eon kanala... Ukoliko neko može da nabavi Eon od rođaka za dž...

Послато са MIX помоћу Тапатока
 
I meni je sasvim ok usluga u odnosu na cenu. Supruga stalno nezadovoljna nema vracanje unazad, kaze de si ih samo nasao :)
Ali mogli su da obezbede HBO Go za one koji su se prijavili na premium ponudu, kao sto moze kod 7 ostalih providera.
 
Vidim da je krenula akcija za nove korisnike 6 meseci po 1 dinara i da su povecali brzine.
Meni je istekao ugovor, ne znam da li da odem da raskinem, pa da lepsa polovina zakljuci novi ugovor? :)
Ili bataliti postu...
 
Ako imas uslova za MTS optiku predji na to, pogotovo sada kada daju akciju 12 meseci za 1din.

Ja sam presao sa Poste na MTS fiber (200/80) ali jos vise od brzine te odusevi odziv tj. ping koji je 1-2ms
 
I mene to interesuje. Matorci neće da im se buši i razvlače instalacije po stanu, kao ni zezanje sa boksom i dodatnim daljinskim za tv, pa sam im rekao da iskoriste promociju i potpišu novi ugovor na 24 meseca sa popustom. Vidim sad da to nije više aktuelno već akcija 6 meseci za dinar. Valjda će uspeti da dogovore nešto od toga.
 
I mene to interesuje. Matorci neće da im se buši i razvlače instalacije po stanu, kao ni zezanje sa boksom i dodatnim daljinskim za tv, pa sam im rekao da iskoriste promociju i potpišu novi ugovor na 24 meseca sa popustom. Vidim sad da to nije više aktuelno već akcija 6 meseci za dinar. Valjda će uspeti da dogovore nešto od toga.
Ima i ta opcija malo jeftinije na 24 meseca, samo mi je sad bezveze.
http://www.postanet.rs/lat/struktur...-kablovski-internet-fizicka-lica-cenovnik.asp
Najbolje da posle isteka ugovora ostave istu cenu i nista ne diraju, ali ne, odmah su povecali na cenu bez ugovora, samo su me iznervirali.
 
Odlično ako je to aktuelno i dalje. Ispadne 20-ak procenata jeftinije, tj. za 24 meseca dobiju praktično 4 meseca besplatno što njima nije zanemarljivo. PTT im je sasvim dovoljan, nemaju ni želju ni potrebu da menjaju.
 
Nista novo nisu ponudili, ponuda je identicna onoj od pre dve godine. Jedino popust od 6 meseci zza nove korisnike nije bio aktuelan zadnjih 12tak meseci. Govorim o kablovskom internetu+ digitalna televizija. Brzine interneta su ostale iste i naravno nema vise sportklubova,eurosporta i jos nekih dokumentarnih kanala.
 
Zvao sam malopre PTT, nemaju informacije o povećanju brzina, ali ova akcija 6 meseci za dinar će verovatno biti aktuelna i za postojeće korisnike.
 
Ima li ko info sta ce ponuditi starim korisnicima kojima je istekla UO i kad :)
 
Tako bih uzeo taj njihov kablovski net (vec imam njihov TV), jer realno, za te pare ne moze bolje. Medjutim, nemam tehnicke mogucnosti. Dal to znaci da ih mrzi da se cimaju s obzirom da cela zgrada ima njihovu kablovsku, deluje mi nerealno da ne moze da se dovuče i net? Samo par stanova u zgradi ima njihov net, navodno.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno