Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Juce instalirali kablovsku i net, sasvim korektna varijatna: Kablovska je mnogo bolja od mts, net radi ok (za sada), wifi signal rutera je ok jacina. Koliko sam shvatio najvaznije je imati dobar signal kablovske, da nije ispod -5.
Idem danas da vratim opremu i fixni mts-u :)
 
99 posto

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
da li to znaci mozda da ce se ukinuti mogucnost imanja i SK i Arena sport kanala, posto doticni MTS nema SK?
 
Mada Posta Srbije je javno preduzece, ne moze se kupiti direktnom pogodbom, moralo bi se izdvojiti pa na tender, stoga moguce da se radi o preostalim privatnicima, Radijus vektor, Kopernikus, KBC net i jos neki preostali.
 
Како мтс може да купи свог власника?
 
Što se mene tice ne mora niko da ih kupuje, ali znajući kako se ovde poslovi vrte...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pošta nije vlasnik MTS-a, ima skoro čitava decenija otkako je država to prenela na sebe.

U toku 2010. godine došlo je do promene akcionara Matičnog preduzeća. Na osnovu Zaključka Vlade Republike Srbije 05 broj 023-6816 od 21. septembra 2010. godine i Odluke Upravnog odbora JP PTT od 20. septembra 2010. godine o prenosu, bez naknade, akcija u Matičnom preduzeću na Republiku Srbiju, JP PTT i Vlada Republike Srbije su 24. septembra 2010. godine zaključili Ugovor o prenosu, bez naknade, akcija Telekom Srbija a.d., Beograd – Poklonu. Zaključenjem ovog ugovora, Republika Srbija je postala većinski vlasnik Matičnog preduzeća i stekla pravo svojine na 80% akcija u Matičnom preduzeću, predstavljenih sa 864.000 običnih akcija nominalne vrednosti 10 hiljada dinara po jednoj akciji, odnosno ukupne nominalne vrednosti 8.640.000 hiljada dinara.

http://static.mts.rs/pdf/poslovanje...2011. godinu.pdf?d=False&h=635760198649600000

Ovde imaš aktuelnu vlasničku strukturu.
http://www.crhov.rs/?Opcija=22&odabraniemitentjmb=26D2DE6905EEDB0E&isin=45B6BB137C96AA04C0281484
 
U pitanju su neki od ovih provajdera koje MTS planira da kupi:


Tipujem na 5. i 7.
 
Vidim na N1 da su "zaratili" sa Telekomom oko ove kupovne, iz (opravdane) bojazni da Telekom neće prenositi N1.

Pitali su Telekom da li nameravaju da ukinu N1 kod operatera koje kupe, dobili veliki odgovor u kojem nije pisalo ništa.

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Pa nije baš da nije pisalo ništa, pisalo je u suštini da SBB treba da kao firma koja drži preko 50% tržišta prestane da sjebava konkurenciju ekskluzivama i da ne može da se uvrsti samo N1 a da Foxovi i SK-ovi ostanu nedostupni.

Ali da, poenta kupovine manjih operatera jeste i da se po naređenju skreše domet N1, mada je to on i sam uradio sklonivši nedavno link za strim sa sajta.

U svakom slučaju, daleko je i N1 od objektivnog medija kada je u pitanju negativni publicitet o vlasniku, eto uopšte nisu objavili da su im Slovenci naredili da prodaju sve svoje sportske kanale u Sloveniji (moraju da ih izdvoje u zasebnu firmu za 90 dana, a da ih prodaju za 180) jer su zloupotrebljavali dominantan položaj.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...ml:750252-Moraju-da-prodaju-Sport-klub-kanale
https://siol.net/posel-danes/novice...c-pop-tv-mora-prodati-sportne-programe-478061
 
Poslednja izmena:
Imajući u vidu kakvi "anđeli" su sa druge strane, samo neka sj***** konkurenciju.
 
Ne znam da li to ima veze sa provajderom (Posta) ili sa necim drugim ali me vec nervira... Na tv-u, info kanala (ono sto je trenutno na programu) nikad nije tacno... Ili, nije tacno u 95% vremena... Jel zna neko sta je problem?
 
Jel ima jos neko problem sa TVom u Mirijevu? Ne radi ni analogna ni digitalna. A call centar im isto ne radi.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je neki dan kockala slika, Novi BGD

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ne radi Mirijevo definitivno...neki majstori nesto kopaju po zgradi....mislio sam da je do njih...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Klonja bez signala, i net i tv

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ima na sajtu obavestenje, EPS nesto zeznuo, nadaju se da ce do 24h biti sve sredjeno.

Послато са LG-H870S уз помоћ Тапатока
 
Super što zavisimo I od EPSa

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Svi i zavisimo od EPS-a...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li digitalna preko CA modula moze da se uzme u svim gradovima u Srbiji?
 
Jedno pitanje da li da uzmem samo za digitalnu tv bez interneta Ca modul ili da uzmem STB uredjaj? Pitam ovo zbog bojazni da mozda "pu pu daleko bilo" LED tv crkne sta cu onda sa Ca modulom dok recimo ako uzmem STB mogu da prebacim na stari crt tv kod roditelja i da imam i dalje full digitalnu tv .Interesovao sam se i upoznat sam dosta ali oko ovoga ne znam sta da radim by the way uzeo bih pay tv sport da mogu da pratim Arene a da ne placam uredjaj 180 din bezveze svakako.Hvala na odgovoru!
 
Pa ako ti ""pu pu daleko bilo" LED tv crkne", ti lepo zamenis CA modul za STB uredjaj. Njima je svejedno sta ces da koristis. Drugar je menjao STB uredjaj za CA modul u toku trajanja UO bez ikakvih problema.
Ako ti TV podrzava CA modul tj ima CI+ slot, obavezno to uzmi. STB uredjaj je krs obican.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno