Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

1. internet i iptv u telekomu (supernova/orion)
2. internet u telekomu, eon tv u sbb

ako neces vise postu, naravno...
 
Nema to veze sa Olimpijadom, svakako ce preprodati prava, verovatno RTS-u mada se iz Uniteda bore lavovski, vec sa pravljenjem mesta u budzetu za druge kanale bliske vlastima...

Discovery kanali koji se ukidaju su svakako imali smesne rejtinge... zauzvrat po istoj ceni se dobija Discovery HD i HGTV...
 
To beše bio slučaj i sa mts-om da su imali pregovore oko Discovery grupe? Oni jadni da su tada pristali da stave katanac ladno ne bi imali ništa u ponudi.
Dok su u okruženju Discovery ukinuli Digi tv (rcs & rds) još pre nekoliko godina i zamenili ga svojim kanalima.

Sve u svemu sa njima i bez njih ponuda nam je jadna i skupa.
Bacih oko na vivacom Bugarska koji daju najjači paket sa 230 kanala, 45 hd i net 100 mbps za 27 leva, to mu dodje oko 14 evra.


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, pitanje, za samo digitalnu koliko placate mesecno? Da li 1096 din mesecno ili 1096+ 180 RSD za digitalni prijemnik?
 
Ako uzmes CAM ili STB(tj tv kao digitalnu), onda je 1096+180, ako ne uzmes(tj ako uzmes kao analognu) onda je 1096. U sustini digitalna moze i bez toga da se gleda, samo je razlika u nekim dodatnim kanalima koji su zakljucani bez CAM-a ili STB-a.
 
Poslednja izmena:
Sto li su se oni kod mene zajebali pa mi za digitalnu ne naplacuju dodatnih 180 din [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze neko da proveri da li ima SK tokom prenosenja tenisa sad?
 
Gde dal ima?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
14.1.2020.

Obaveštavamo vas da se u ponudi digitalne televizije promotivno emituju tv kanali:

ARENA ESPORTS na poziciji 275 i
TOXIC TV na poziciji 213.
 
Kad se raskida ugovor jel se odmah sve plaća na licu mesta ili šalju naknadno obračun na adresu?
 
Već pola godine imam ptt net kablovsku i net i stvarno sam zadovoljan.
Kablovska mi je totalno nebitna, gledam nedeljno 1-2h par kanala ali net mi je zlata vredan. Ni jednom nisam imao gubitak signala. U pitanju je Rakovica.
Najpovoljniji su na tržištu, supernova daje net za 1800 din a ovde se za manje dobija kablovska + net.

Послато са MIX помоћу Тапатока
 
kako za manje, koji paket imas ?
 
10/1,5 za 1500 net i kablovska na 2 god :)

Послато са MIX помоћу Тапатока
 
Nema signala, Novi Beograd, Studentska.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Nema ni u Bloku 4, zvao sad matorce, kažu nema ni tv-a, ni neta.
 
Hoće li i Poštanet dobiti deo kolača ako Telekom i UM grupa sklope neki deal? Pitam se...

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Sumnjam, oni mučenici ni eurosport neće da potpišu, verovatno su ih pustili niz vodu zarad supernove kojoj je bar kod mene u ulazu dozvoljeno da koristi poštine kanalice
 
Pa nek ih uzme Supernova i to je to onda. :D

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Bar da eurosport vrate :)

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Jesu i vama ukinuti UN kanali? Sedim sinoc kod druga u 61 bloku i vidim nema ni jedan jedini a imali su sve do pre mesec dana
 
Izvini, a koji su to UN kanali?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
mozda je mislio na United Media...
 
Posti je 1.12.2019. istekao ugovor za UM kanale

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Da li neko od clanova foruma mozda slusa radio kanale PTT KDS-a? Zanima me kakav prijem imate kanala Klassik radio na 87,5 MHz, imam konstante smetnje pa me zanima ima li jos neko?
 
Juče vidim ukinuli HBO SD, ostavili samo HD kanale. Konačno...
 
Da li jos neko ima prekid signala trenutno ?
Zvezdara...
 
Nazad
Vrh Dno