Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Pošta počela sa štrajkom od juče, tamo je totalno rasulo, zabole njih za ove stvari
 
Naravno da ne vidis cinjenice kad nemas pojma kako funkcionise distribucija medijskog sadrzaja, ovo sto si ti pisao je bukvalno kako mali Perica zamislja... Napisao sam vise puta hronoloski sta je bilo sa kojim distributerom i Postom pa pogledaj ako te stvarno zanima...
Naravno da veci ucenjuju manje to je normalno, o tome sam i pisao, da je Posta jaca i da nema politicke pozadine sve bi bilo mnogo lakse za menadzment koji je stvarno ok, naravno upravni odbor to mora sve da potvrdi jer su javno preduzece i tu dolazi do problema...
0,8 eura po korisniku...

Poslednja recenica mislim da ni tebi nije jasna sta si hteo da napises, pri tom je ton potpuno sulud...

Odlično znam i nisam malo Perica.
Dakle 0,8 e za ceo Discovery paket je džabe jer samo Telekom za svojih par kanala kojima vrši distribuciju traži 2,5 evra a Pink 1, 1 evro itd...

Ne znam šta je tu mnogo da se plati. Poslednja rečenica je napisana baš u tom tonu da se Discovery jako potresao zbog situacije U pošti.

Pozz

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Potpisao malopre zahtev za raskid, 3/1/2020 (ili koji dan kasnije) treba da im vratim opremu, u redu iza mene još nekoliko ljudi koji raskidaju Ugovore. Plaća im se samo još tih narednih 30 dana koliko traje period raskida. Znači za mesec dana gase signal i to je to...
 
Kao sto neko rece gore, strajkuju u posti zbog malih plata, verujem da niko ni ne gleda taj mail, bolje je licno otici i zatraziti raskid ugovora. Imajuci u vidu to da strajkuju, kontam da ih zabole da vas ubedjuju da ostanete, dace vam sve bez problema.
 
Potpisao malopre zahtev za raskid, 3/1/2020 (ili koji dan kasnije) treba da im vratim opremu, u redu iza mene još nekoliko ljudi koji raskidaju Ugovore. Plaća im se samo još tih narednih 30 dana koliko traje period raskida. Znači za mesec dana gase signal i to je to...

Da li ovo važi i za nas koji smo pod UO? Sva sreća još 2 meseca
 
Nisam siguran, mozda se placa penal u vidu jednog dodatnog racuna. Najbolje proveri telefonom.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Evo sta su meni odgovorili :

U skladu sa ugovorom koji ste potpisali, odnosno sa članom 28. Opštih uslova za pružanje IKT usluga JP „Pošta Srbije“, Beograd (u daljem tekstu: Opšti uslovi), koji su sastavni deo Ugovora, kao operator zadržavamo pravo da vršimo izmenu ukupnog sadržaja ugovorene usluge kablovske televizije u pogledu broja i rasporeda televizijskih kanala. Saglasno tome smo putem naše internet stranice i info kanala najavili mogući prestanak saradnje.

Podsećamo Vas da smo ove kanale (ponovo) uveli u našu programsku šemu u decembru 2016. godine, u okviru osnovnog paketa, čija se cena tom prilikom nije menjala. Uvodeći i druge tv kanale nakon toga, uspeli smo da istrajemo u naporima da zaštitimo interese korisnika ne menjajući cenu osnovnog paketa, što je ostao slučaj i do današnjeg dana. Shvatamo da ste uskraćeni za određeni sadržaj, ali se nadamo da smo i dalje konkuretni imajući u vidu najpovoljniju cenu na tržištu i ostali deo veoma kvalitetne tv ponude. Uz savremene tendencije u razvoju tehnologije veliki deo sadržaja dostupan je i putem interneta koji je takođe deo naše ponude, po cenama koje su jedne od najpovoljnijih na tržištu u ovom trenutku.

Trudićemo se da i u buduće programsku šemu obogatimo novim interesantnim i kvalitetnim sadržajem.

Ipak ukoliko se odlučite na otkaz Ugovora, iznos, odnosno razlika do pune cene biće obračunata na sledećem računu, a nakon podnetog zahtev za otkaz Ugovora.

Ugovor koji ste zaključili je sa ugovornom obavezom od 24 meseca i kao takav nosi pogodnost niže cene u odnosu na ugovor na neodređeno ili 12 meseci.

Ugovorna obaveza Vam ističe 14.11.2021. godine.

U skladu sa Vašim Ugovorom, a na osnovu člana 8. Opštih uslova ukoliko Korisnik otkaže Ugovor, zaklјučen na određeno vreme, pre isteka minimalnog perioda važenja istog, dužan je da za period korišćenja ugovorene IKT usluge, pored dospelih mesečnih naknada, Pošti, na ime naknade štete, isplati i ukupan novčani iznos, koji odgovara zbiru razlika između iznosa mesečnih naknada za ugovorenu uslugu, koji su Cenovnikom utvrđeni kod odgovarajućeg Ugovora na neodređeno vreme i kod predmetnog ugovora.

Zahtev za otkaz Ugovora može podneti nosilac istog, uz ličnu kartu na šalteru Pošte na našem prodajnom mestu:

Palilula

11101

Takovska 2

Savski Venac

11350

Katićeva 18

Novi Beograd

11070

Generala Ždanova 2 (Pohorska)

IKT oprema je u isključivom vlasništvu Pošte i istu je po prestanku važenja Ugovora, Korisnik dužan da Pošti odmah vrati u ispravnom stanju, zajedno sa svim pratećim delovima (kablovi, originalna ambalaža i sl.).

Ukoliko Korisnik ne vrati kompletnu IKT opremu ili istu vrati u neispravnom stanju (oštećenu, uništenu ili nefunkcionalnu), dužan je da, u zavisnosti od vrste IKT opreme, Pošti naknadi pričinjenu štetu, isplatom odgovarajućeg iznosa naknade, utvrđenog Cenovnikom.

U nadi da smo Vam pružili neophodna objašnjenja, kao i da ćete naš odgovor prihvatiti sa razumevanjem.
 
Kao sto neko rece gore, strajkuju u posti zbog malih plata, verujem da niko ni ne gleda taj mail, bolje je licno otici i zatraziti raskid ugovora. Imajuci u vidu to da strajkuju, kontam da ih zabole da vas ubedjuju da ostanete, dace vam sve bez problema.

Bio sam u poslovnici i šta treba da radim da skaćem i urlam?
Sačekaću 8 dana, a onda ću da krenem sa zahtevom za raskid. Normalno pisaću i RATELu, ne može ovo da im prođe kao da se ništa nije desilo.
Čitao sam ugvor i nigde nema ni reči o ukidanju kanla.
Ptt kds.jpg
 

Prilozi

  • Ptt kds ugovor.jpg
    Ptt kds ugovor.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 108
Ubaciše danas Superstar tv, slika je baš mutna, ne znam da li je takva slika i kod drugih provajdera ali je teško za gledanje.
 
Na tom "HD" kanalu samo domace serije imaju pravu HD sliku.
Ostali program je mulj muljavi gori od kanala koji imaju SD sliku.
Smesno sta Telekom zove HD kanalom.
 
A kad vam ubace Star TV, koji je SD i jos muljavija slika :)
 
Pa nije ni Superstar pušten u HD-u, i još su ga stavili na prvu poziciju, pre rts-a!
 
Kao sto rece kalehrl, samo njihova produkcija je HD i ok je slika/zvuk, sve ostalo nije ...to mozes da primestis najbolje po logo-u koji je uvek HD, puste neki film izgleda kao ispeglani SD i pogledas logo
 
Jao, sad će i njima da uvale taj treš... Tako Pošta rešava problem, uvođenjem raspalih Telekom kanala? Bravo, bravo! Kakvo potcenjivanje korisnika... Što npr. Cinestar paket niste uveli? Otključali sve kanale ljudima da amortizujete sramotu i gubitak četvrtine gledanih kanala?
 
Jos su stavili da je Superstar tv u promotivnom periodu,koji ce minimalno trajati do kraja januara 2020.
Ja sam kontaktirao i Ratel zbog raskida ugovora,koji oni nece da daju zbog ukidanja kanala. Cekam i njihov odgovor.
 
Da, prave se ludi i izvlače razne izgovore... Mojima u septembru ističe UO, baš mi je žao što ne mogu da im pomognem. Jedva sam ih navikao na dva daljinca, imaju lcd, sad još da im kupujem EON van mreže, nastaće haos.
 
Jesu oni ovo povecali brzine? Ovo uopste nije losa cena, ali ja mogu samo ADSL, a tamo nisu podigli brzine.

posta net.png
 
Poslednja izmena:
Pa o tome se radi sto ADSL i dalje iz doba Jure, a kablovski net je davno povecana brzina
P. S.
I ja mogu samo ADSL

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Na mesto n1 imam neki AGRO tv... i vidim da su na mesto sk1 dodali neki film klub... Kakva izmena!
 
Mts ima krš kanale, tako da ćete to dobiti [emoji16] tj. već ste počeli...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Obaveštavamo vas da se od danas promotivno emituju novi tv kanali:


Uživajte u ostvarenjima domaće filmske i pozorišne umetnosti, raznovrsnim muzičkim žanrovima, emisijama za decu, budite u centru kulturnih događaja, zavirite u riznice prošlih vremena.

RTS Poletarac
RTS Trezor
RTS Drama
RTS Kolo
RTS Život
RTS Muzika


Vaši omiljeni tv kanali iz regiona ponovo u ponudi - zabava, muzika, film, vesti, kultura.

RTRS
BN TV
BN Sat
OBN
ATV
K3
BN Music


Novi sadržaji iz sveta filma, zabave, muzike i informacija, uz jedinstveni kanal posvećen poljoprivredi.

Film Klub
Agro TV
Hayat TV
Hayat Plus
Hayatovci
Hayat Music
Hayat Folk


Uskoro očekujemo nove kanale u ponudi.

* Promotivni period će trajati minimalno do kraja januara 2020. godine.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Iptv v2 :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
E pa ne može, ja imam tv pretplatu, a ne mogu da koristim internet. Blok 28
Cenu internet usluge treba uvecati za cenu kablovske. Znam da nema svuda uslova za kablovski internet.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ti si u televizorci a ja u zgradicama. Nasledili su mrezu od pokojnog Telefonkabla, a oni nisu ugradili neke uredjaje da bih imao net. Zato sam na ADSL-u.
 
Nazad
Vrh Dno