Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Zdravo dobri ljudi, imali nekoga iz Smedereva da koristi ptt kablovski net i digitalnu televiziju? Kakva su iskustva? Vidim da ima pozitivnih iskustva u Bgu posle povecanja brzine...hocu da promenim provajdera (trenutno na Beotelu) ne bih Telekom a PTT je poslednji izbor ovde...
 
Upravo mi je "izgoreo" poštin kung-fu STB uredjaj... Sutra pola pošta neće raditi... Dođe mi da...:wall::crash::cuss:
 
Tri nova kanala:

Russia Today News HD
Russia Today Doc HD
Rossiya 24

(paket 'PLUS')
 
Da li u nekom paketu ima nemačkih kanala (ili kanala gde uglavnom ide nemački audio)?
Ako ima koji su to kanali i paketi?
 
Da li u nekom paketu ima nemačkih kanala (ili kanala gde uglavnom ide nemački audio)?
Ako ima koji su to kanali i paketi?

Mrzi te da pogledaš njihov sajt?

Evo za lenje....

245 DAS ERSTE OSNOVNI
246 ARTE HD OSNOVNI
249 WELT OSNOVNI
250 PRO7 OSNOVNI
256 ZDF OSNOVNI
257 RTL OSNOVNI
260 SAT1 OSNOVNI
 
Jasno je sada, nego sam mislio da nisam gledao sajt jer ne znam koji su sve nemački ;)
 
Sem Welta koji je news kanal (bivši N24) s malom gledanošću i Artea (kanal kulture, FRA-DE koprodukcija), ostali su najgledaniji javni (Das Erste i ZDF) i komercijalni (RTL, Sat.1 i Pro7) kanali u Nemačkoj.

Udeli spomenutih kanala u gledanosti 2017:
ZDF 13%
Das Erste 12,1%
RTL 9,7%
Sat.1 7,3%
Pro7 5,0%
Welt (N24) 1,2%
Arte 1,0%
https://www.agf.de/daten/tvdaten/marktanteile/?name=marktanteile#

Od kanala koji imaju >5% udela fali samo Vox koji drži 5,2% tržišta.
 
Na sajtu im i dalje stoji Uskrsnja ponuda. Interesuje me samo digitalna TV za koju se do sada dobijalo 3 meseca gratis, medjutim trenutno nema akcijskih ponuda. Zna li neko kada ce ponovo biti dostupne promo ponude?
 
Ja sam ih juče zvao upravo zbog toga, rekoše da ce uskoro biti novih promocija, valjda do kraja meseca.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I dalje nista na sajtu, kod njih je jos Uskrs! Valjda ce biti nesto od ponedeljka?
 
Zdravo dobri ljudi, imali nekoga iz Smedereva da koristi ptt kablovski net i digitalnu televiziju? Kakva su iskustva? Vidim da ima pozitivnih iskustva u Bgu posle povecanja brzine...hocu da promenim provajdera (trenutno na Beotelu) ne bih Telekom a PTT je poslednji izbor ovde...

Kablovski internet i tv u Beogradu funkcionisu sasvim solidno, dosao sam ADSL-a i recimo da je za mrvu nepouzdaniji. Za dva meseca sam imao 2 puta problem, prvog dana po instaliranju opreme ( grupna smetnja) i jos jednom nestanak struje u nekom cvoristu zbog radova. Nekoliko sati je trajalo sve zajedno.

Ono sto je zamerka je da nevidjeno inertni i birokratski slepi, vidi se da je drzava iza sistema.

Ono sto mozes da uradis je da proveris da li je uposte moguce kod tebe uzeti ove brze pakete, oni to proveravaju u zavisnoti da li je radjena rekonstrukcija mreze u skorije vreme. To ces saznati pozivom info centra.
 
Do kada ce ove akcije da budu u pripremi ?????Strasno.
 
Zadnja informacija, od 15. maja, mada ni to nije sigurno - pretpostavka. Drzavna firma...
 
Poz, probaj da pristupis podesavanjima zvuka tj. audio language u mom slučaju za taj kanal i da promenis na serbian.
 
Poštovanje

Da li postoji ikakva mogućnost da se uz pomoć android boxa postiglo ono što nudi SBB sa EON-om?
Konkretno, odgovaraju mi kanali pošta net, ali bih da ga poput EON-a koriste i moji u BiH.
 
Poštovanje

Da li postoji ikakva mogućnost da se uz pomoć android boxa postiglo ono što nudi SBB sa EON-om?
Konkretno, odgovaraju mi kanali pošta net, ali bih da ga poput EON-a koriste i moji u BiH.

Izvinjavam se postavio sam ovo pitanje i u temi za EON
 
Sad sam preko call centra dobio informaciju da iskljucivo vlasnik stana moze da sklopi ugovor i to uz brdo papirologije?

Ako neko ima drugacije iskustvo nek javi jer mi ovo suvise surovo zvuci u odnosu na druge operatere...
 
Ne znam jesu li nesto menjali, ali pre godinu dana je moglo samo uz fotokopiju LK vlasnika stana i njegovo pismeno odobrenje da ti sklopis ugovor ( to uverenje napises ti, naravno, i to na pozadini fotokopije).
Sad sam preko call centra dobio informaciju da iskljucivo vlasnik stana moze da sklopi ugovor i to uz brdo papirologije?

Ako neko ima drugacije iskustvo nek javi jer mi ovo suvise surovo zvuci u odnosu na druge operatere...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Možda su imali neke probleme ili zloupotrebe; ranije nije morao samo vlasnik stana da ima ugovor.
 
Ovi moraju nešto da ukake pa to ti je... Ugasiše RTS Muzika kanal.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Svakako su đubre pa nek ih izbace.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno