Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Jel ima neko problema sa konstantnim prekidima(gubicima) signala na nbg-u? Prekidi traju po sekund, a ponavljaju se na 1-3 minuta. Nisam ni registrovao dok mi moji nisu rekli, jer ne gledam kablovsku. Ali trebao sam da skapiram kada mi se skidanje nekih fajlova prekidalo konstantno.

Sada sam bas gledao kako se manifestuje to na mom tv-u, tj. samo se malo ukoci i zamrlja slika i odmah proradi, dok kod mojih potpuno nestane slika i vrati se posle sekund, dva(kod njih je signal s100/q100, dok kod mene s40/q100 i onda na trenutak padne na 0/0).

Ali zato povremeno ubija u pojam kada je net u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Svaka im cast, sredise, manje vise, ekspresno. Komsije juce prijavile, a oni su jutros izasli i sredili.

Proveri preko onog meraca jacine signala na tv-u da li ti je konstantno slab signal ili je dobar pa odjednom padne na nulu i odmah se posle vrati. Ako je ovo drugo iz mog primera se vidi da to brzo sredjuju.
 
Upravo to mi se desavalo, ali samo na sportklubu tj.na HD kanalima. Doduse, vec dva dana sve OK.

Послато са LG-H870S уз помоћ Тапатока
 
Od pre neki dan je i BN u HD-u....
Inače, ugašen je Motorsport TV.
 
Je'l je i RTS HD ugasen?
 
Mmmm... Da, da... Hvala
 
Da li jos neko ima ovaj Arris-ov TG862 ruter na posti, i avast antivirus mozda :)
 
I kod mene je taj ruter ali ne koristim antivirus.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Hajde ako neko imaj taj ruter :) i avast.. neka pokrene Wi-Fi inspector.
 
U sred Beograda prekjuče prestao da radi kablovski i internet i TV. Juče oko podneva rekli da su na terenu i da će brzo rešiti, uveče nisu mogli da "pristupe šahti" i rekli da će rešiti danas pre podne, posle podne rekli da "čekaju dozvolu Telekoma" da pristupe šahti.

Naravno, ništa nije rešeno. Samo čekam da i sutra slažu, pa da vikend ne rade...
 
Eto, i posle ne valja kod drugih operatera kada kablovi idu s krova na krov :d
 
Koji su podaci za pristup mejlu, tipa broj ugovora ili nesto slicno? U ugovoru nista ne pise,a ni na sajtu nema nista osim da daju jednu "email" adresu. Jel imaju samo web mail?
 
Poslednja izmena:
Koji su podaci za pristup mejlu, tipa broj ugovora ili nesto slicno? U ugovoru nista ne pise,a ni na sajtu nema nista osim da daju jednu "email" adresu. Jel imaju samo web mail?

Daju samo jednu mail adresu, a nju moraš kod njih na šalteru da konfigurišeš....

Onda ti "gospodja" kaže da li je željena adresa slobodna, i koju ćeš lozinku, pa ti u prvom logovanju izmeni.... samo web mail....
 
Mislim da je ipak bolje imati mejl adresu na outlook mail, google mail i sl. Sigurno je veći prostor, a i ne zavisi se od PTT-a, u smislu da mejl neće biti aktivan ako se pređe na drugog provajdera net usluga.
 
@kota76 Hvala. Ne kapiram sto odmah ne dodele kao Telekom. Cudno. Bar da su negde to napisali, a ne da sto puta gledam one papire sto su mi dali.

@desp Ma imam par mejlova, ali volim da imam i kod provajdera ako mi zatreba.
 
Izvinjavam se, nisam korisnik Pošta Net pa me interesuje šta se dobija od opreme kod Pošte - Arris ruter i koji STB uređaj tačno, kao i da li ruter i STB moraju međusobno da budu povezani kablom? Hvala.
 
Ruter dobijas samo ako hoces i internet. Nisu povezani posto je ovo kablovska, tj. nije IPTV. Sve sto povezujes, povezujes sa koaksijalnim kablom. Za model stb-a ne mogu da ti pomognem, ali je verovatno neka "kung-fu" verzija. Ako na tv-u imas CI slot, onda ti je verovatno bolja opcija da uzmes karticu, jer sam stb nema neki zavidne funkcije. Naravno to uzimas pod uslovom da hoces pay tv ili nesto veci broj otkljucanih digitalnih kanala ili ako potpisujes ugovor gde moras da uzmes digitalnu.
 
Može da se desi da ukinu FOX.
http://www.postanet.rs/lat/struktura/novosti.asp#158

"01.12.2018.

Obaveštavamo vas da Pošta NET ulaže velike napore da dodatno poboljša, već najatraktivniju, ponudu TV kanala, te se nadamo dodatnom zadovoljstvu korisnika, s obzirom da očekujemo i dodatnu raznovrsnost ponude.

U najboljem interesu korisnika svojih usluga Pošta NET želi da nastavi emitovanje sadržaja TV FOX kanala i u tom cilju je otpočela pregovore, radi nastavka poslovne saradnje sa zastupnikom emitera. S obzirom da nam je druga strana predočila apsolutno neprihvatljive uslove, ukoliko ne uspemo da postignemo dogovor oko buduće saradnje i zaključimo novi ugovor, bićemo prinuđeni da prekinemo emitovanje pomenutih kanala, počev od 01.01.2019. godine. S tim u vezi pripremamo i puštanje novih atraktivnih kanala iz raznih sfera interesovanja korisnika.

Napominjemo da ćemo i dalje činiti sve što je u našoj moći da se saradnja nastavi i da ishod pregovora bude pozitivan."
 
Ako ih ukinu kompletirace listu svih kanala koje kod njih gledam/sam gledao. Bolje da se otarase one gomile pinkovih kanala, eto im odmah usteda.
Ako cemo realno, foksove nemaju cime da zamene, jer oni sonijevi axn su nista narocito, a nista drugo mi ne pada na pamet. Nadam se da ne misle na one prva life i prva files gluposti.
 
Koga god znam da ima Pošta net KDS, svi gledaju uglavnom FOX kanale... Mislim da se mogu oprostiti od gomile korisnika koji će preći na EON ili šta li je već.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Jednom sam već otišao od njih kada su bezuspešno "pregovarali" oko SK kanala, ovo sa Fox-om mi liči na to?! Ako ih ukinu, onda definitivno gube gomilu korisnika, a zamena "atraktivnim" sadržajima - stvarno deluje smešno! Taman su malo povratili broj korisnila zbog akcije i vraćanja SK u ponudu i sad ovo? Šta je sledeće, ako ne plate SBB-u, sledeći je SK kad istekne Ugovor. Već viđeno!?
 
Jel mozda junajted grupa povezana sa pravima za kanale FOX, Dizni i Sport klub(za sk koliko znam jesu)? Jer zanimljivo je da se uvek stvaraju problemi oko prava na ove kanale.

Tu bi mozda mogli malo ovi iz poste da ukljuce ratel i agenciju za zastitu konkurencije. Pogotovo ako su povezani i nadje se veza izmedju povecanja sbb pretplate i navodnog povecanja cene ovih paketa, sto bi moglo da znaci da je ustvari dogovoreno fiktivno povecanje radi zelenasenja konkurencije i s druge strane vece zarade junajted grupe. Sto me iskreno ni malo ne bi cudilo, jer smo mi ovde navikli da pasivno posmatramo rast cena(za razliku od nekih drugih).
 
Poslednja izmena:
Meni bitno samo SK da ne diraju...jedino to gledam zbog NFL-a.
Ovo drugo me i ne zanima
 
Isto... samo zbog F1, neka skinu sve osim SK1 HD.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nacionalna geografija wild vise nije u ponudi?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li neko zna šta se dešava oko emitovanja sadržaja TV FOX kanla?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno