Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

pa ako ima par stanova net imaces i ti !? u cemu je problem onda ..? jesi ih zvao, pitao ili nagadjas?? imam kablovski net njihov, sljaka za 10..prvo godinama na adsl bili, uzas

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ptt kablovski je pristojan. Uveli pre neki dan mts optiku u zgradu. Odmah sutradan covek doso da mi ponudi net+ fiksni... Rekao neka hvala 10/1,5 + kablovska za 1500 din mi je sasvim ok. On se nasmeja, 10/1,5 dovoljno? Da jeste...
Ne trebaju mi vaših 100+ boksovi i razna čudesa i na kraju racun 2000 skuplji...

Послато са MIX помоћу Тапатока
 
pa ako ima par stanova net imaces i ti !? u cemu je problem onda ..? jesi ih zvao, pitao ili nagadjas?? imam kablovski net njihov, sljaka za 10..prvo godinama na adsl bili, uzas

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Zvao naravno. Kazu da nemam tehnicke mogucnosti. Njihove su reci da samo par stanova u zgradi ima mogucnost za net. Zato sam i zbunjen.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
meni rekla teta u poslovnici da nemam mogucnost , u mailu mi odgovorili da ima tehnickih mogucnosti, pa smo uveli kablovski net i odusevljeni

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je PTT KDS ugasio analogni tv signal na NBG?
 
Odlično. Hvala :)
 
Posta nece nuditi pogodnosti za korisnike kojima je istekla UO( bar sto se tice digitalne TV) a kod njih su, svaka im cast na toj odluci pored Lelekoma i 12 meseci za 1 rsd.
Ja sam se odjavio i sad cekam 2 meseca, reskiracu pa da me vode kao novog korisnika.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Pozdrav svima,
ja sam se napokon rešio PTT-a i otišao na MTS optiku 200 Mb/80Mb - samo pršti!
Pošti sam vratio ruter, punjač i karticu (CAM modul), a gospođa je tad rekla: "A kabl?"
Ja je gledam i pitam se koji kabl, kaže ona između računara i rutera ?! Na kraju reče: "Dobro, ajd oprostiću vam taj kabl..."
Inače neko je pitao koji kanali ne mogu da se gledaju bez CAM modula, pa evo vam spisak:

HRT 1
HRT 2
Pink Plus
Pink BH
Pink M
RTRS
BN Tv
OBN

Pozdrav svima!

sve vrhunski kanali.....
 
Ma da, taj prelaz sa kablovskog neta na optiku je brutalan.
Oseti se kada je ping 1-2ms, sve klizi.
Naravno da prija veca DL i UL brzina, ali odziv mi je jednako vazan.
 
Ja imam gomilu kablova, doduše za mene neupotrebljivih, od 2-3 m od mtsa adsla, vdsla, optike, nikad nisu tražili da ih vraćam, čak sam i pitao, oni, ne treba.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima,
ja sam se napokon rešio PTT-a i otišao na MTS optiku 200 Mb/80Mb - samo pršti!
Pošti sam vratio ruter, punjač i karticu (CAM modul), a gospođa je tad rekla: "A kabl?"
Ja je gledam i pitam se koji kabl, kaže ona između računara i rutera ?! Na kraju reče: "Dobro, ajd oprostiću vam taj kabl..."
Inače neko je pitao koji kanali ne mogu da se gledaju bez CAM modula, pa evo vam spisak:


Pozdrav svima!

sve vrhunski kanali.....

I ja sam slavio kada se oslobodio ptt-a, horor korisnicki servis, najgora oprema a znali su mi u vise navrata nabiti uslugu na racunu koju nisam koristio.
 
ptt kds ugovor istice 7.1.2021. kad da podnesem zahtev ?? moze li vise od 30 dana pre isteka?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
mogu li oko 20.11. jer sam do tada u Srbiji

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Zna li neko šta se dešava sa internetom na Novom Beogradu. Od juče je katastrofa, imam paket 100/5 a na wifi mi ne prelazi preko 2 MB/s. Restartovao sam ruter ali ne pomaže, čak i na kablu bude svega tri - četri MB. Netflix mi se jedva vuče, slika padne na 540p.
 
Imaju probleme sa rutiranjem i agregacijom koja je najizrazenija u vecernjim satima tipa 18-24h... Probacu da saznam sta je tacno problem uskoro i koliko je realno da se resi u nekom doglednom roku... u medjuvremenu prijavljujte probleme...
 
Nadamo se da će konačno biti onog povećanja brzina bilo je najava al je nešto stalo:)
 
Sredili su probleme, uskoro vesti i za stare korisnike :)
 
Molim nekog za info.

EPC 3925
EPC 3825
TG862s

Da li neki od ovih rutera moze da se podesi u bridge mod?
Radi se o novim ruterima koje PostaNet sad trenutno deli korisnicima.
Hvala.
 
Pozdrav svima,
ja sam se napokon rešio PTT-a i otišao na MTS optiku 200 Mb/80Mb - samo pršti!
Pošti sam vratio ruter, punjač i karticu (CAM modul), a gospođa je tad rekla: "A kabl?"
Ja je gledam i pitam se koji kabl, kaže ona između računara i rutera ?! Na kraju reče: "Dobro, ajd oprostiću vam taj kabl..."
Inače neko je pitao koji kanali ne mogu da se gledaju bez CAM modula, pa evo vam spisak:

HRT 1
HRT 2
Pink Plus
Pink BH
Pink M
RTRS
BN Tv
OBN

Pozdrav svima!

sve vrhunski kanali.....
A gde mogu da vratim opremu i otkazem ugovor? Jel moze bilo koja od onih 5 navedenih pošti u BG?
Idem i ja da ih otkacim, muka mi od njih

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta je majka dobila kao neki benefit

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
1740 umesto 2100 dinara mesečno.
 
Nazad
Vrh Dno