Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Kako prekinuti ugovor ako dodje do prodaje?
 
Pa dobro ako ih uzme telekom onda najverovatnije vam ostaju Fox i NatGeo kanali. Tj. ubacice ih opet.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pa dobro ako ih uzme telekom onda najverovatnije vam ostaju Fox i NatGeo kanali. Tj. ubacice ih opet.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Bojkotujem Telekom do granice da budem bez neta...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kako prekinuti ugovor ako dodje do prodaje?

Buniće se oni, ali ne mogu da te zadrže ako dođe do promene kanala. Jer je možda neko isključivo zbog jednog ili više programa odlučio da koristi usluge jednog operatera.

Mene zanima da li će morati da se plati onaj promotivni period pri raskidu ugovra, od jedan dinar. Ja sam isključivo kod njih zbog ponude sportskih kanala. Boga mi je u zadnje vreme bitan i N1.
 
Ma odmah šaljem žalbu prvog marta. Ćao partijašenju.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sslagali sve korisnike sa onom informaciom oko 1.Januara. Pa sad kažu da se ništa nisu dogovorili.

Prosto nisam siguran šta ću da uradim ako ih kupi Telekom.
 
Ja sam imao i malo sreće da mi je UO istekla krajem Decembra kada je sve počelo da "smrdi". Tako da sam mogao da pobegnem na vreme.
To oko raskidanja UO zbog prstanka emitovanja kanala teško da će olako da prihvate. Praviće se ludi i biće da ne može jer će do tada obezbediti neke druge kanale (da ne nagađam koje). Ali treba biti uporan i pisati prigovoreni Ratelu, pa možda i prođe nekako.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja nešto gledam ovde ... i ne vidim FOX-ove kanale ...

https://mts.rs/Binary/947/TV-kanali.pdf

tako da... izjednačavanje kanala? Ne sklapanje novih ugovora na novi period vremena koje bi novi vlasnik plaćao?
Govorim iz iskustva sa Kopernikus mreže. Dobili smo npr. NatGeoWild HD i NatGeo HD, Fox kanale smo dobili u HD, a nismo ih do sad imali. Neko je napisao u jednoj temi bio da od marta mts dobija Fox kanale, pa to i ima logike s obzirom da smo mi na Kopernikusu dobili FoxHD kanale koje do sad nismo imali.
Videćemo uskoro sta će biti.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Android Box na TV, Kodi i ćao.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Samo zbog ovih ruskih kanala što će da uvode i ruske propagande ću da pređem na zapadnu propagandu i SBB
 
Dolazimo polako do tačke gde cena više nije presudna. Ako ce da mi prodaju politiku prvorodjenog preko tv kanala koje nude i da mi umesto kanala koje gledam puštaju nove pinkove i neke ruske *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stine, onda smo zavrsili. Videćemo šta će biti 01.03., ukoliko se ostvari predvidjeni scenario trazim raskid ugovora na njihovu štetu, pa zalba Ratelu pošto verovatno neće dozvoliti, ako prodje-prodje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Promenice se provajder, to je najmanji problem, ali tuzno je ovo. Neka knedla mi je u grlu.
 
Njima ce kljucni trenutak biti kada (ako) ostanu bez SK kanala.
Realno ce im se prepoloviti broj korisnika prvenstveno posle ovih gimnastika sa Foxom i uvodjenjem nekih ko zna kakvih zamenskih kanala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
U Mirijevu nestalo signala kablovske pre desetak minuta.
Ima li neko slican problem?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sa njihovog sajta:

"Usled oštećenja više optičkih kablova bez signala su ostali korisnici na području Mirijeva, Bežanije i dela Novog Beograda. Ekipe su na terenu i rade na saniranju oštećenja."
 
Sa njihovog sajta:

"Usled oštećenja više optičkih kablova bez signala su ostali korisnici na području Mirijeva, Bežanije i dela Novog Beograda. Ekipe su na terenu i rade na saniranju oštećenja."

Telekom ih sabotira :)

Na Konjarniku sve radi...
 
I za MTV Adriu im je istekao ugovor, nisu tehnički problemi u pitanju, malopre sam ih zvao. Izgleda da su iscedjeni kao limun pa ni taj ugovor nisu produzili. Super nam je drzava, ni kablovska ne funkcioniše kako je bog zapovedio vec se provajderi kolju i jedni druge ucenjuju, a sve preko naših ledja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam ih batalio baš jer sam nekako očekivao da ih mts preuzme. Ali sada mislim da će to biti dobar korak. Da time zadrže što više korisnika.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Živ je FOX umro nije :D

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Da li nekom od vas radi Cartoon Network? Kod mene ne radi od 01.03
 
Pošta kako je krenula ostaće samo ono sa T2 mreže i kanali iz pink prva kopernikus kuhinje + kanali za odrasle.
 
izbacili su i boomerang...oni izgleda više nemaju nameru da produžavaju ništa od ugovora...samo čekam kada će i fox da nestane
 
Nazad
Vrh Dno