Šta je novo?

Zakljucani/otkljucani modeli telefona kod operatera?

Ako neko uzme G2 u vipu ovih dana, neka piše jesu li još uvek zaključani. Ona fora sa kupovinom otključanog telefona u prodavnici uz postpejd ugovor važi samo ukoliko ta radnja ima taj telefon u redovnoj ponudi, tj. ako ga ne nabavljaju od operatera (mislio sam da kupim G2 uz vip u hendiju, ali oni to dobavljaju od vipa).
 
Samsung Galaxy Express 2 u Telenoru zakljucan
 
Kada u "Handy" sklopis ugovor kao novi "Vip " korisnik ,dobijes otkljucan njihov ("Handy"-jev ) telefon.Kada produzis dobojes "Vip" -ov zakljucan -provereno . Koja je to logika,pojma nemam,samo znam, da su me za prvi put izradili pa mi dali "Vip" zakljucan ,u fazonu "nisi trazio otkljucan" :mad:
Obratiti paznju na ovo.
 
Poslednja izmena:
ZTE Blade III, mts, otključan.
 
Je li probao neko da trazi kod za otkljucavanje u sugavom telekomu?
 
Nokia 206, VIP, 25.12.2013. - Zakljucan.
 
Da li je neko mozda cuo koji su telefoni otkljucani, trenutno?
 
dal neko zna dal je htc one mini sa vipa otkljucan?
 
Da dignem temu iz mrtvih. ZTE A310 iz VIP-a jeli zakljucan ili ne?
 
da pitam i ja :)... kolika je sansa da se otkljuca iphone SE iz mts-a pre isteka ugovora.. Vidim da su svi na prodaju sa garancijom iz mts-a... nijedan iz vipa..
Moze li to sa vezom?
 
da pitam i ja :)... kolika je sansa da se otkljuca iphone SE iz mts-a pre isteka ugovora.. Vidim da su svi na prodaju sa garancijom iz mts-a... nijedan iz vipa..
Moze li to sa vezom?

Šanse su nikakve. Imam isti telefon kupljen u MTS ovlašćeni servis neće ni da čuje za otključavanje, manji servisi (da ne kažem divlji) traže 80€ ali ne garantuju da će ostati otključan ako resetuješ telefon ili ga vratiš na fabrička podešavanja.
Ono što jedino zaista vredi a i " najmanje " košta jeste da se traži odključavanje kad se završi ugovorna obaveza
 
Eto,a ja dobio ACER-a Liquid Jade iz MTS-a,(dual SIM) otkljucanog u startu!
 
Jeftini telefoni se odavno ne zaključavaju.

I njih su u početku kad je počela ova hajka zaključavanja telefona kod nas pa su posle te jeftine modele prestali
 
ako nekom zatreba,neka zna da 4G LTE modem iz Vipa, ZTE MF831,stize OTKLJUCAN.
 
Šanse su nikakve. Imam isti telefon kupljen u MTS ovlašćeni servis neće ni da čuje za otključavanje, manji servisi (da ne kažem divlji) traže 80€ ali ne garantuju da će ostati otključan ako resetuješ telefon ili ga vratiš na fabrička podešavanja.
Ono što jedino zaista vredi a i " najmanje " košta jeste da se traži odključavanje kad se završi ugovorna obaveza

Postoji mogucnost otkljucavanja MTS svih modela, sve zavisi koliko je ko voljan da plati :)
 
Šanse su nikakve. Imam isti telefon kupljen u MTS ovlašćeni servis neće ni da čuje za otključavanje, manji servisi (da ne kažem divlji) traže 80€ ali ne garantuju da će ostati otključan ako resetuješ telefon ili ga vratiš na fabrička podešavanja.
Ono što jedino zaista vredi a i " najmanje " košta jeste da se traži odključavanje kad se završi ugovorna obaveza

Postoji mogucnost otkljucavanja MTS svih modela, sve zavisi koliko je ko voljan da plati :)

Znam da se time baviš čitao sam u temi gde ljudima ovde preko foruma šalješ kodove.

Neznam koliko si iskusan sa modelom iPhone SE ali koji god servis da sam pitao ( da ne zvuči pompezno ali u 10-tak gradova po Srbiji sam se raspitivao i to većih sa više servisa po gradu) svi su vrteli glavom ako je kupljen kod domaćih operatera.

Oni koji su hteli to da mi reše za novac tražili su mi 80€ ali nema garancije da će ostati otključan.

Tako da sam odustao od te varijante i sad sam u procesu da od MTS-a tražim odključavanje.

S' obzirom da sam blizu kraja te sage ja ću moje već rešiti ali drugima koji kupuju telefone kod njih neka moje iskustvo bude nauk kad se upuštaju u to.

I meni su ovde na forumu govorili da će ovako biti sa iPhone modelima i nisam ih poslušao, a sad sam se sam uverio da su govorili ispravno.
 
@Difermo

Cijena otkljucavanja Mts Apple uredjaja 100€ - uspjesnost 90%

@xiaomi1983

Ta varijanta otkljucavanja je neoficijelna i desava se u vecini slucajeva da se uredjaj ponovo zakljuca, zato niko ne moze da garantuje.
 
@Difermo

Cijena otkljucavanja Mts Apple uredjaja 100€ - uspjesnost 90%

@xiaomi1983

Ta varijanta otkljucavanja je neoficijelna i desava se u vecini slucajeva da se uredjaj ponovo zakljuca, zato niko ne moze da garantuje.

Upravo si objasnio

Zato sam i rekao da je jako teško otključati ga, a da se u tom slučaju to ne radi preko traženja koda operateru.

Kod operatera kod se traži posle završene ugovorne obaveze.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno