»RSS Benchmark sajt

Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 46 do 60 od ukupno 90

Tema: Reklamacije,servis -Pitanja i odgovori.

Member
        Na forumu od
        Oct 2010
        Poruka
        57
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon II X3 455, 4GHz (Phenom II X2 555, 3.2GHz/7MB BE)
        • MoBo: ASUS M4A89GTD Pro/USB 3
        • RAM: DDR3 2x2GB 1600MHz Exceleram Blue Culvert CL9
        • VGA: N460 GTX Cyclone 1GB/DDR5/256bit
        • MON: ASUS VH222
        • HDD: SATA2 7200 1TB Samsung SpinPoint F3 SAHD103SJ
        • OPT: DVD+/-RW Samsung SH-S223C
        • Case: NZXT Lexa S/600W Chieftec CFT-600-14CS 600W FULL
        • Ostalo: CPU Coolah Masta - Object 212+
      3. Stigli su mi delovi postolja hladnjaka koji su nedostajali. Svaka cast nasoj CM podrsci, najbolji ste!

Member Avatar korisnika vucko88
        Na forumu od
        Mar 2012
        Poruka
        190
      5. Moja mašina
        • CPU: AMD Bulldozer FX-8150 4.2Ghz + Cooler Master Nepton 240m
        • MoBo: Asus 970 PRO Gaming/AURA
        • RAM: Kingston HyperX T1 2x4gb 1600mhz
        • VGA: Sapphire R9 280x 3gb Vapor-x Tri-x OC Boost (uefi)
        • MON: SAMSUNG S22D300HY
        • HDD: Kingston Hyperx 3k 120gb +SEAGATE Barracuda ST1000DM003 1TB 64MB 7k SATA300
        • OPT: PIONEER DVR-212BK
        • Case: Blueberry G52-OP/Chieftec CFT-650-14CS 650W
        • SND: Asus Cerberus Rog Arctic
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Mis : A4 TECH Bloddy X'Glide Ultra Core 3 V8MA Tastatura : A4 TECH Bloody B120 Podloga :Bloody B-071
      6. Reklamacija CM nepton 240m
        Pre par meseci kupio sam ovo vodeno hladjenje,sinoc je pocelo da se cuje grgljanje vode iz pumpe koje je ubrzo zatim prestalo.Video sam na srafu zelenu tecnost.Uglavnom kupljemo je u Duocom-u,zvao sam ih 10 puta ali se niko ne javlja.Predpostavljam da firma ne radi vise.Interesuje me da li mogu nekako da reklamiram i da ostvarim garanciju?

Member Avatar korisnika bokins83
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        186
      8. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 1600, Scythe Mugen 3, Noctua NH-D14, Cooler Master Nepton 240M, Deepcool Captain 240, NZXT x62
        • MoBo: Aorus AX370-Gaming 5
        • RAM: GEIL 4X4GB EVO Forza DDR4 2400MHz
        • VGA: Msi GTX1060 Gaming X
        • MON: Asus VX279H
        • HDD: SSD Samsung 840 Evo 120gb, Seagate 500Gb/1tb
        • OPT: DVD RW Philips sata
        • Case: MS Spectrum
        • SND: Sound Blaster Audigy Rx, Genius 5.1 5000
        • INET: Wifi
      9. Jos jedna reklamacija na Cooler Master nepton 240m. Posle tacno godinu i deset dana pumpa je bez ikakvog predznaka prestala sa radom. Nije brujala zujala niti bilo sta, radila je savrseno... Danas je predato kompletno pakovanje u radnji gde je i kupljena pa videcemo sta ce biti dalje...

Banned
        Na forumu od
        Sep 2009
        Poruka
        4.029
      11. Moja mašina
        • CPU: Intel 8600K
        • MoBo: ASRock SLI Killer
        • RAM: 2x8gb DDR4 3200 Mhz
        • VGA: MSI GTX 1070 Gaming X 8GB DDR5
        • MON: HP Omen 32 Inch 2560x1440p
        • HDD: SAMSUNG 1TB HD103SJ Samsung SSD 840 EVO
        • OPT: LG GH24NS50
        • Case: Cooler Master HAF 932, FSP Aurum Pro Gold 1200-watt
        • SND: Altec Lansing VS2521E
        • INET: DSL
        • Ostalo: T300RS | Thrustmaster, Ferrari F1 Wheel Add-On, Playseat® Evolution Alcantara
      12. Imam ovo kuciste vise od 5 godina...samo da vas pohvalim vrhunsko http://www.coolermaster.com/case/full-tower/haf-932/, ovaj mis koristim vise od dve godine http://gaming.coolermaster.com/en/products/mice/spawn/ i ovu tastaturu http://gaming.coolermaster.com/en/pr...kfirerapidred/ voli vas vas Borat nadam se nekom poklonu

Member Avatar korisnika isnogood
        Na forumu od
        Jul 2003
        Poruka
        2.166
      14. Moja mašina
        • CPU: i7-5820K
        • MoBo: GA-X99-UD4
        • RAM: 48GB DDR4
        • VGA: GTX 1060 3GB
        • MON: 2x DELL P2414H
        • HDD: samsung 970 evo
        • Case: Thermaltake V51
        • TV: LG 47LB700
      15. Da li postoji nacin da se dodje do nosaca za ventilator za cm cpu cooler?

ovako neshto da li je dostupno kod nas...vidim da nema na eu storu.

http://www.cmstore-usa.com/hyper-212...g-clips-combo/
        Menjao isnogood : 30.05.2016. u 18:28
        Dark Angel: Ja licno preferiram Zalmanove coolere i sama pomisao da su mi u kucistu daju subjektivno neki lep osecaj Bane87: Kada su ventilatori na LOW, vlada apsolutna tisina.

Vendor official support Avatar korisnika Cooler Master
        Na forumu od
        Nov 2007
        Poruka
        299
        Citat Citiram korisnika: isnogood Pogledaj poruku
        Da li postoji nacin da se dodje do nosaca za ventilator za cm cpu cooler?

ovako neshto da li je dostupno kod nas...vidim da nema na eu storu.

http://www.cmstore-usa.com/hyper-212...g-clips-combo/

Pozdrav,

Samo za proizvode sa EU shopa postoji mogucnost nabavke, tako da ovo nismo u mogucnosti da nabavimo.

Newcomer Avatar korisnika Denlee
        Na forumu od
        Jun 2016
        Poruka
        34
      18. Moja mašina
        • CPU: i5 4570
        • RAM: 16 gb Kingston Fury X Savage
        • VGA: Sapphire r9 290x Tri X
        • MON: BenQ XL2720Z 144Hz Flicker-free Gaming Monitor
        • HDD: 500 gb+1TB+500 gb
        • Case: Cooler Master
      19. Zanima me koji CM vazdusni cooler trenutno pokazuje najbolje karakteristike za svoju cenu kostanja?

Member Avatar korisnika bombaš
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        2.471
      21. Moja mašina
        • CPU: Intel i7 2600k&212EVO @4.6GHz
        • MoBo: Asus Maximus V Extreme
        • RAM: HyperX Beast 2x8GB
        • VGA: Rx 480
        • MON: DELL U2312HM
        • HDD: Intel 520
        • OPT: Asus
        • Case: TT Shark&EnermaxPlatimax 1kW
        • SND: Asus Xonar DX & Alesis Elevate 5 & Alienware TactX
        • LAP: Asus K53TK-SX094
        • TV: Samsung UE32F5300
        • INET: DSL
      22. CM 212

Member
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        207
        Pozdrav,
        Treba mi savet, kupio sam pre godinu dana Trigger Z brown switch tastaturu u g***t***u, na zalost levi shift je poceo da brljavi, ponasao se kao da je stalno pritisnut, kada se pokrene virtuelna tastatura iz windows-a to prestane i onda radi samo desni shift. Takodje je pozadinsko osvetljenje ostajalo upaljeno kada se racunar ugasi.
        Servis nije uspeo da uradi nista, odobrili su finansijsko razduzenje, ali je problem sto sam je ja bas zavoleo a sada je nema vise kod nas u ponudi, cak bih je radije i koristio u tom stanju, ako oni sada uopste i hoce da je vrate nazad.. Sta mi savetujete?
        Menjao ujceq : 25.06.2016. u 14:35

Vendor official support Avatar korisnika Cooler Master
        Na forumu od
        Nov 2007
        Poruka
        299
        Citat Citiram korisnika: ujceq Pogledaj poruku
        Pozdrav,
        Treba mi savet, kupio sam pre godinu dana Trigger Z brown switch tastaturu u g***t***u, na zalost levi shift je poceo da brljavi, ponasao se kao da je stalno pritisnut, kada se pokrene virtuelna tastatura iz windows-a to prestane i onda radi samo desni shift. Takodje je pozadinsko osvetljenje ostajalo upaljeno kada se racunar ugasi.
        Servis nije uspeo da uradi nista, odobrili su finansijsko razduzenje, ali je problem sto sam je ja bas zavoleo a sada je nema vise kod nas u ponudi, cak bih je radije i koristio u tom stanju, ako oni sada uopste i hoce da je vrate nazad.. Sta mi savetujete?
        Pozdrav,

Tog modela nema vise ni kod nas u ponudi , iz tog razloga su odradili povrat novca jel nije moglo doci do zamene za drugu.U svakom slucaju to je najbolje resenje.Jedino sto mozes pokusati je da trazis zamenu za neki drugi aktuelni model iz ponude.

Member
        Na forumu od
        Jun 2004
        Poruka
        103
      26. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K @4,4 GHz + LC CC 120
        • MoBo: Asus Z170-A
        • RAM: Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz CL15
        • MON: Dell U2312HM
        • HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD6400AAKS, WD1600AAJS
        • OPT: Samsung SH-S203
        • Case: ColerMaster Centurion 5 + ColerMaster G550M
      27. Pre desetak dana kompjuter naprasno nije hteo da se upali - zavrte se diakovi, ali ploča se ne pali (nema posta, ničega). Pozvao sam prijatelja koji radi u servisu, doneo je neko staro napajanje i mali uređaj ATX tester. Zamenili smo napajanje i kompjuter je proradio, a on je onim uređajem utvrdio da napajanje nema snage na onom širokom kablu što napaja pmoču. Napajanje je CM GX450W, u garanciji.

Odneo sam ga elektroničaru, samo da mi to proveri, zaključio je isto i pokazao mi da napajanje ne može da podnese ni najmanje opterećenje na toj grani.

U radnji su me uputili na davaoca garancije i ovlašćeni servis, jer je prošlo više od dve godine. Pozvao sam PIN i po uputstvu poslao im napajanje, a oni ga poslali u servis.

Prošlo je 10-ak dana i, bez ijednog poziva, kurir mi je doneo napajanje sa zapisnikom iz servisa NEPO SYSTEM (Marko Dimić) da napajanje "prolazi sve hardverske testove, te je stoga u skladu sa procedurama proizvođača ispravno". Ostao sam bez reči.

Da bih bio siguran, mada sam već bio, otvorio sam dečiji kompjuter (star sedam godina, sa kineskim napajanjem), otkačio samo napajanje za ploču i priključio ovo "ispravno" koje je upravo prošlo sve testove - ne da kompjuter nije mogao da se upali, već je napajanje jedva uspevalo da pokrene svoj ventilator, koji se samo na par sekundi zavrti i stane. Vratio sam kabal sa starog kineskog napajanja sve je opet radilo normalno.

Baš sam razočaran, sad je kasno i sutra ću videti šta dalje. Nije u pitanju 50 evra već to što je osećaj jako loš, što ću trošiti vreme i živce na nešto potpuno bespotrebno.

Citat Citiram korisnika: dacha Pogledaj poruku
        Pre desetak dana kompjuter naprasno nije hteo da se upali - zavrte se diakovi, ali ploča se ne pali (nema posta, ničega). Pozvao sam prijatelja koji radi u servisu, doneo je neko staro napajanje i mali uređaj ATX tester. Zamenili smo napajanje i kompjuter je proradio, a on je onim uređajem utvrdio da napajanje nema snage na onom širokom kablu što napaja pmoču. Napajanje je CM GX450W, u garanciji.

Odneo sam ga elektroničaru, samo da mi to proveri, zaključio je isto i pokazao mi da napajanje ne može da podnese ni najmanje opterećenje na toj grani.

U radnji su me uputili na davaoca garancije i ovlašćeni servis, jer je prošlo više od dve godine. Pozvao sam PIN i po uputstvu poslao im napajanje, a oni ga poslali u servis.

Prošlo je 10-ak dana i, bez ijednog poziva, kurir mi je doneo napajanje sa zapisnikom iz servisa NEPO SYSTEM (Marko Dimić) da napajanje "prolazi sve hardverske testove, te je stoga u skladu sa procedurama proizvođača ispravno". Ostao sam bez reči.

Da bih bio siguran, mada sam već bio, otvorio sam dečiji kompjuter (star sedam godina, sa kineskim napajanjem), otkačio samo napajanje za ploču i priključio ovo "ispravno" koje je upravo prošlo sve testove - ne da kompjuter nije mogao da se upali, već je napajanje jedva uspevalo da pokrene svoj ventilator, koji se samo na par sekundi zavrti i stane. Vratio sam kabal sa starog kineskog napajanja sve je opet radilo normalno.

Baš sam razočaran, sad je kasno i sutra ću videti šta dalje. Nije u pitanju 50 evra već to što je osećaj jako loš, što ću trošiti vreme i živce na nešto potpuno bespotrebno.
        Pa da li je moguće da su samo vratili napajanje bez da su ga testirali? Ne verujem da mogu biti toliko bezobrazni? Zovi taj servis i pitaj kako su ga to testirali.

Member
        Na forumu od
        Jun 2004
        Poruka
        103
      30. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K @4,4 GHz + LC CC 120
        • MoBo: Asus Z170-A
        • RAM: Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz CL15
        • MON: Dell U2312HM
        • HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD6400AAKS, WD1600AAJS
        • OPT: Samsung SH-S203
        • Case: ColerMaster Centurion 5 + ColerMaster G550M
      31. Šta bi mi rekli - "po procedurama proizvođača"!

Znam ja kako su testirali - izmerili napon, videli da ima i to je to, 30 sekundi i doviđenja. Da su ga bar nakačili na neki komp sve bi im bilo jasno, ali što bi se oni time bavili. A možda i jesu, ali šta ima veze - napišu ispravno, pa šta bude.

Našao sam sudskog veštaka za hardver, pa sa njegovim izveštajem u Društvo za zaštitu potrošača i posle na sud. Čekam samo odgovor od PIN-a, juče sam im poslao mejl, oni su davalac garancije a ne taj servis NEPO SYSTEM (mada je za celu situaciju kriva njihova nestručnost ili zlonamernost).

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        9.215
      33. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG LCD 32LW5590 i CONAX CAM modul :o)
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master
      34. Zdravo svima, ja bi samo da nesto upitam...

Da li je ovo na slikama, sa leve strane, svetli šrafovi, odstojnik i šfrafic za M.2 ssd-ove.
        Nekako mi je malecno, nisam probao (još uvek) da uvrnem u leziste na ploci, komp je dugo vec sklopljen i u radu pa mi nije lako prici i probati...
        Taj odstojnik mi deluje bas, bas, malecan a i šrafic je bas sicusa, pa da ja proverim pre nego sto nabavim M.2 ssd.

Click image for larger version. 

Name:	20161105_173402.jpg 
Views:	60 
Size:	735,9 KB 
ID:	213970 Click image for larger version. 

Name:	20161105_173437.jpg 
Views:	57 
Size:	739,1 KB 
ID:	213971 Click image for larger version. 

Name:	20161105_173544.jpg 
Views:	56 
Size:	721,6 KB 
ID:	213972
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Member Avatar korisnika tuxserbia
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        901
      36. Moja mašina
        • CPU: AMD K5-PR75
        • MoBo: Asus SP97-V
        • RAM: 32 MB EDO RAM 60ns
        • VGA: SiS 5598
        • MON: Acer 54eL
        • HDD: Fujitsu MPB3021AT
        • LAP: Compaq Presario 12XL103
        • TV: LG 42LB561V
        • INET: Modemska veza
      37. Meni ovo više liči na standardni M3 šraf i odbojnik. Za 2,5" diskove i flopike. Crni su 6-32 (3,5mm) za 3,5" HDD, napajanje i ovaj pretposlednji za stranicu od kućišta. Tebi treba manji M2-M2,5 za M.2

Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •