Šta je novo?

A4 Tech KD-800L tastatura

batokall

Cenjen
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruke
73
Poena
159
Ima li neko iskustva sa A4 Tech KD-800L tastaturom? Hvala img.aspx.jpg
 
definitivno najbolja backlit kod nas na trzistu za te pare,a mozda i za donekle vise.

tasteri su okej,kompaktni i ne previse glasni,a ono najbitnije je najbolje i odradjeno,osvetljenje nije prejako da smeta a opet dovoljno jasno,i dizajn je odlican iako je to subjektivno,ali definitivno jos bolje igleda uzivo,lep je osecaj pod prstima,ne prlja se previse a lako se cisti,definitivno ostavlja lep moderan utisak i svako ko je seo rekao je da izgleda i radi odlicno.multimedia tasteri rade,ja nisam ni pokusao da ih programiram jer a4tech ne daje softver za to,a iskreno nije mi ni trebalo da pokusam sa nekim drugim softverom jer tasteri koje ja koristim (mejl,plejer,vol up,vol down,mute,play) rade savrseno,mislim da kad sam prvi put pritisnuo key za mejl sam me windows pitao sta bih da dignem i to je to.

ghosting ja nisam uspeo da primetim i da izazovem,a pokusao sam,ne tvrdim da mozda nece negde biti,ali tasteri koji se klasicno koriste u FPS-ovima (ctrl,shift,awsd,q,e,spejs,i,p...) svi provereno rade odjednom ili je lag toliko mali da ja nisam uspeo da primetim,a stvarno sam pokusao.

kad sam je kupovao u prodavnici sa "n" bili su ljubazni da mi otvore sve backlit tastature u radnji koje su bile (ona jeftinija a4tech varijanta kojoj ne moze osvetljenje da se izgasi,raznorazni cm,genius,neke gejmerske ultranabudzene) i ovoj je dizajn bio najvise po mom ukusu,a sam kvalitet tastera i tastature generalno ili je bio bolji ili ravan svemu sto probah.ja sam misljenja da ako ti ne treba mehanicka i ako ti odgovara dizajn,mislim da je to to.

ovo ovako sa glave,ako te jos sta dodatno zanima slobodno pitaj.poz i sve najbolje! :)
 
Moja preporuka je da dodas jos 10-15e i uzmes logitech g105mw3 da ne gnjavim uglavnom nemam primedbe odlicno osvetljenje programabilni tasteri itd,ako te nesto zanima pitaj :D
 
Moja preporuka je da dodas jos 10-15e i uzmes logitech g105mw3 da ne gnjavim uglavnom nemam primedbe odlicno osvetljenje programabilni tasteri itd,ako te nesto zanima pitaj :D
planirao sam uzeti neku backlight tast. pa sam htio od a4tech-a, posto imam njihova 2 misa i prezadovoljan sam njihovim proizvodima.. u svakom slucaju hvala na preporuci.. hvala "umart" na ovolikom opisu, ubedio si me! :) pozz
 
planirao sam uzeti neku backlight tast. pa sam htio od a4tech-a, posto imam njihova 2 misa i prezadovoljan sam njihovim proizvodima.. u svakom slucaju hvala na preporuci.. hvala "umart" na ovolikom opisu, ubedio si me! :) pozz

I ja je posedujem. Odlicna je za taj novac.
 
Nazad
Vrh Dno