Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

A mozda neka u steku, pocetkom godine su mi jednu iskopali u des... ali sad nema ni komad. ( mozda sa nekog testa)
 
Koliko su bolji novi JetFlo 120mm ventilatori od SickleFlow verzije iste velicine ?
 
Pozdrav svima.Posedujem kuciste HafX i prezadovoljan sam njime kao i kuler 612s. Interesuje me gde moze da se kupi kuciste Cooler Master Test kućište CL-001-KKN1-GP. Bilo ga je ranije ali sada ne mogu da ga nadjem.
 
Sve pohvale za CoolerMaster Balkan kancelariji na profesionalnom odnosu prema kupcima. Naime, danas mi je stigao postom set standoff-ova za kuciste. Jos jednom, hvala.
 
Posedujem HAF X
U vreme kada je izasao nije bilo internog front panel konektora za USB3 a vidim da se u medjuvremenu salje uz nova HAF X kucista ovo:

img0159ae.jpg

Posedujete li ovaj konektor i gde se moze nabaviti/koliko kosta?
 
Ako neko moze da mi pomogne koji je najbolji 80x80x25 cooler za kuciste a da ima eventualno 4pin-a I da je dosta tih ali ne po bas po cenu performansi,znaci da bude izbalansiran po pitanju hladjenja...gledao sam ovaj XILENCE
COO-XPF120.TR pa me interesuje ima li mozda bolji od njega....?Na ploci imam fan expert koji ce da kontrolise broj obrtaja 5 coolera...Hvala na odgovorima....
 
Imam jedno konkretni pitanje. Koji vas hladnjak je adekvatan za Overclock i5-4670K do 4,5GHz na 1,35V ? Mom Hyper 212+ se nije svidela voltaza i izbacio mije BSOD sa kodom 124 :( Cena da bude do nekih 10,000 dinara, koju hiljadu dinara gore dole mogu da prihvatim :) I posto vidim da ste bas zauzeti ne morate zuriti :)
 
Imam jedno konkretni pitanje. Koji vas hladnjak je adekvatan za Overclock i5-4670K do 4,5GHz na 1,35V ? Mom Hyper 212+ se nije svidela voltaza i izbacio mije BSOD sa kodom 124 :( Cena da bude do nekih 10,000 dinara, koju hiljadu dinara gore dole mogu da prihvatim :) I posto vidim da ste bas zauzeti ne morate zuriti :)

Tu ti toliko i ne zavisi od kulera koliko od srece pa na kakav primerak 4670K nabodes
Ja ga imam sa Noctuom NH D14 i sve sa samo dizanjem mnozioca preko 4 GHz je BSOD bez obzira na temperature
 
Izgleda da je problem do BSOD-a bio visestruk. Instalacijom novih drajvera za graficku ( ne BETA drajvera) uklonio sam BSOD kod B3, a azuriranjem BIOS-a i manuelnim overclockom i sa jos malo prckanja po BIOS-u, dobio sam stabilan OC od 4,2GHz sa 1,265V i uklonio BSOD kod 124, i dobio prihvatljive temperature od oko 62C pri igranju zahtevnih igara i oko 83-84C u Linx i Prime 95 Small FFT AVX enabled, uzeti u obzir da Prime i Linx dodaju od 0.015V do 0.035V na 1.265V i naprave napod do 1.3V :) Nekako mi Seidon 240M izgleda primamljivije od Corsair H100i, razlika je oko 4000 dinara, mada ima na popustu za 12000 dinara :) Znaci hyper 212+ mora da leti ako zelim 4,5GHz :( Verno je sluzio 3 godine :D Razliku u ceni cu da iskoristim da nabavim jos 2 Sickleflow ventilatora, i svi srecni :)
 
Poslednja izmena:
Da mozda Cooler Master pokaze sta ima u svojoj masini, zivo me interesuje sta koristite ljudi :D
 
Koriste office masinu kao i svi normalni ;) Ne znam ni kako si mogao tako nesto da ih pitas.
 
zanima me komplet,gde mogu da ga kupim COOLER MASTER Devastator SGB-3010-KKMF1
 
Pozdrav svima.Posedujem kuciste HafX i prezadovoljan sam njime kao i kuler 612s. Interesuje me gde moze da se kupi kuciste Cooler Master Test kućište CL-001-KKN1-GP. Bilo ga je ranije ali sada ne mogu da ga nadjem.

Pozdrav,

Tesko da ga mozes negde naci, nemamo ga vec duze vreme u prodaji.
 
imam jedno pitanje>

imam ovo napajanje http://www.coolermaster.com/service/support/model/RS-700-AMBA-D3/
cooler master 700w silent pro I uspeo sam da zagubim dodatne kablove uz njega sto idu:( sad imam samo jedan kabl za grafiku I sata modularne kablove...fali mi jos jedan za grafiku(hteo bih da koristim dve grafike sada) I moleks kabl(za ata hdd)... da li je moguce i gde da se ovo nabavi?

Kablovi i slicni delovi su uglavnom dostupni samo preko naseg webshopa.
Links za ovaj koji trazite: http://www.cmstore.eu/power-supply/6-pin-to-pci-e-6-8-pin-modular-flat-cable/

Mozemo da probamo i preko distributera da porucimo, uz nesto vecu cenu nego na webshopu.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,

Postoji mogucnost da porucimo preko distributera.Moguce da bi cena bila malo veca nego sto je ponudjena na webshopu.

http://www.cmstore.eu/others/cables/usb-3-0-ext-to-int/

Slazem se s porudzbinom samo ako je moguce, vidim da na tom sajtu postoji i crna opcija pa bi pre nju nego plavu:

http://www.cmstore.eu/others/cables/usb-3-0-int-to-ext/

Ukoliko ste u mogucnosti da narucite ovaj crni kabl posaljite mi PP sa odgovorom kolika bi bila ta ukupna cena i o mogucem nacinu prijema postanskom sluzbom/na vasem prodajnom mestu da bi vam poslao podatke.

Unapred hvala.
 
Pozdrav,

Postoji mogucnost da porucimo preko distributera.Moguce da bi cena bila malo veca nego sto je ponudjena na webshopu.

http://www.cmstore.eu/others/cables/usb-3-0-ext-to-int/


Evo i ja da se prikljucim toj nabavci ako je ikako moguce.
Ako ste u mogucnosti javite mi takodje na PP kako bi se dogovorili.
Pozdrav. :wave:


Slazem se s porudzbinom samo ako je moguce, vidim da na tom sajtu postoji i crna opcija pa bi pre nju nego plavu:

http://www.cmstore.eu/others/cables/usb-3-0-int-to-ext/

Ukoliko ste u mogucnosti da narucite ovaj crni kabl posaljite mi PP sa odgovorom kolika bi bila ta ukupna cena i o mogucem nacinu prijema postanskom sluzbom/na vasem prodajnom mestu da bi vam poslao podatke.

Unapred hvala.

Samo da znas, da ti taj crni nije iste funkcije kao plavi.
 
Poslednja izmena:
Kada se ocekuje VS serija napajanja kod nas? Hvala
 
Kablovi i slicni delovi su uglavnom dostupni samo preko naseg webshopa.
Links za ovaj koji trazite: http://www.cmstore.eu/power-supply/6-pin-to-pci-e-6-8-pin-modular-flat-cable/

Mozemo da probamo i preko distributera da porucimo, uz nesto vecu cenu nego na webshopu.

Pozdrav

ali zar izgleda kablova nije drugacije od onog na slici? imaju valjda 5 ili 6 pinova u jednom redu? a na slici su 2x3 pina koliko vidim? dakle ne znam da li sam bio jasan...izgubio sam dodatne modularne kablove koje nisam koristio ranije (do sad sam koristio jednu grafiku pa nije bilo problema-ali bih sada uzeo jos jednu grafiku)


edit>greska moja.to su ti kablovi:) oni sa 5 ili 6pinova u redu su za moleks...da li imate i njih(posto sam izgubio i dva moleks kabla od napajanja)? i gde bih mogao da porucim ako porucujem u srbiji? ili da kupovinu obavim online?ne znam sta ce biti brze i jednostavnije?
 
Poslednja izmena:
Interesuje me da li na neku foru može da se nabavi tastatura Quickfire Rapid sa ISO rasporedom tastera (veliki, uspravni enter) i sa plavim Cherry MX svičevima? Sve prodavnice računarske opreme kod nas imaju ANSI varijantu ove tastature (pljosnati enter) koja meni nikako ne odgovara.
 
CM treba mi pomoc,da li ima da se kupi ili poruci 24pin kabl za Vangard 850w? Kacio sam 4x270 kartice na ga770-ud3 plocu i zapalio se 24pinac na ploci i istopio mi kabl od napajanja.Hvala.
 
CM treba mi pomoc,da li ima da se kupi ili poruci 24pin kabl za Vangard 850w? Kacio sam 4x270 kartice na ga770-ud3 plocu i zapalio se 24pinac na ploci i istopio mi kabl od napajanja.Hvala.
Jel si preterao sa potrosnjom ili los kvalitet ploce ? Ili eventualno kartice na extenderima bez molexa ?
 
Ne pomazu ni molexi,ploce su lose.
Pozvao sam CM kancelariju i poslace mi kabl besplatno.Sta reci,prava firma
 
Nazad
Vrh Dno