Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Da svakako treba skrenuti pažnju na nedostatke. Ja taj problem sa šafovima nisam imao.
 
ja sam davno pogubio svoje na prvoj verziji 690,kao i hdd fioke.zna neko gde bi moglo to povoljno da se nadje (iskljucite kp.com,tamo momak jednu fioku za 690 prodaje 15000din)?
 
Kuciste je fenomenalno, ventovi koji idu uz njega takodje, standoff srafovi su katastrofa. Tri puta zavrnes i odvrnes (ili cak kada navrces sraf na plocu) i ode nut. Hvala Bogu snasao sam se i kupio kvalitetnije sa kojima nemam zayebanciju. Treba skrenuti paznju na probleme i manjkavosti, a ne samo da se smesimo, dajemo hvalospeve i "pricamo u rukavicama". Zato su se valjda i pojavili ovde zvanicno. U svakom slucaju, proizvodi i odnos sa korisnicima im je za svaku pohvalu, ali mora i malo kritike tamo gde treba da se ne bi previse opustili.;)

Hvala sto si nam skrenuo paznju, vec smo prosledili info timu koji je zaduzen za proizvodnju.Verujemo da ce sigurno imati u vidu, zamerke poput ove navedene.
 
Hvala i pozdrav:)
 
Da li mozete da mi kazete sa sigurnoscu koji model napajanja ima 2 eps 8pin prikljucka za cpu?
 
Kada će se kod nas pojaviti CM 690 III, hoće li biti Advanced verzija i koja ceno može da se očekuje kod nas?
 
Hvala na informaciji. U tom slučaju mi tu fali slot za HDD na vrhu kućišta, jer ja imam 690 II Advanced i često koristim tu mogućnost. Šteta.
 
Ja zelim da se obratim zvanicnoj podrsci Cooler Master i da im kazem da sam licno uticao na populaciju korisnika koji su poprimili velike impresije i ostali na tom nivou zauvek zacarani :)
Evo jednog ludaka koji je bolesnik za Cooler Master , nije mu dovoljno jedno napajanje vec je uzeo dva, jedno da ima za ne daj Boze , zatim tu je kuciste CM 690 koje se ne vidi , CPU cooler koji se vidi sa slike i neke fancy slusalice (vide se u uglu dole) - ne znam tacno model - ne pratim to.
Fali samo Cooler Master podloga mada i misonja bi lepo legao obzirom da je Sentinel sasvim ozbiljan mis i eventualno ako se danas sutra brend upusti u proizvodnju ploca , verujem da ce se doticni mladji referent Sojic odmah opredeliti za CM :D Izdace Asus dok si rekao keks :d

Koliko god je moj post saljivog karaktera , namera da vas malo i nasmejem i oraspolozim ipak sve sto sam izlozio su same cinjenice..Covek koga necu imenovati je Cooler Master fanatik ;)

P.S.Hocu li sad dobiti neki suvenir , nagradu od CM-a?Mislim da sam zasluzio a jos sam vam napravio i malu reklamu :) Haha ;)


k481zt.jpg
 
Poslednja izmena:
Ti da dobiješ suvenir a ja im dado tolke pare :D Krivo mi samo dobio sam dve maice, a obe mi male pa mi sad majka nosa, a ja gledam. Zaboravio si da navedeš i brdo ventilatora.
 
Ti si momak nesto pogresio.Ne znam kako si se pronasao u ovoj prici ? :trust:
Da li se mi uopste poznajemo ? :S:

A nagrada pripada samo meni .. MENI i MENI :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Da li ce kod nas stici Elite 110 kuciste? Kada bi trebalo da stigne i kolika ce biti okvirna cena?
 
Pozdrav, zanima me da li je moguće da se naruči levi panel (ili pleksiglas) od kućišta Elite 430 Black?
Buraz je odneo moj komp na jedan LAN i oštetio levu stranu, pa me zanima da li po tom pitanju može nešto da se učini.
Hvala!
 
Ti si momak nesto pogresio.Ne znam kako si se pronasao u ovoj prici ? :trust:
Da li se mi uopste poznajemo ? :S:

A nagrada pripada samo meni .. MENI i MENI :-devil-:


Mozda i jeste to taj lik, sve komponente sto si naveo, ovaj poseduje. :D
 
100% ja. Ma kakva nagrada. Ljudi su mi pomogli mnogo i mogu samo da kažem još jednom veliko hvala ljudima iz Cooler Master Balkan-a na velikoj pomoći.
 
Mozda i jeste to taj lik, sve komponente sto si naveo, ovaj poseduje. :D

Ne znam brate , ne verujem..Ovaj je Cooler Master Zombi , izbegavam da ga sretnem veruj mi.Kako naidje prva rec je Kuuuullleeeer Maaaaaster . :S:
Odmah se najezim :D Stvarno bi trebao da dobijem neku nagradu.Em sam dugogodisnji Cooler Master fan i imam jedno od najboljih kucista , ko zna koliko ventova sam do sad promenio i
Cooler-a , i dan danas imam GeminII (stoji na polici ) a pored svega sam "edukovao" mladje kolege i buduce power usere a da ne pominjem pretrpljen strah od doticnog korisnika , imam posle Cooler Master nocne more :d
Ako sav ovaj trud i zrtva nije za glavnu nagradu onda u ovoj drzavi nema pravde :d
 
Aj' dajte mu nesto, neku majcicu, privezak neki, bilo sta... samo da ne smara vise.


Ako nece oni, dacu ti ja sticker i neki manual sto mi se mota po ormanu, samo da se otkacis sa ove teme.
 
You talking to me ? :d Majica moze , po mogucstvu XXL , privezak imam , sticker takodje , prirucnike imam pun radni stol .
E da treba mi vent, Excalibur bi dobro dosao :p
 
XXXXXL se podrazumeva, treba napraviti mesta za stomak... to cu vec negde da ti izbunarim sa strane, ja rekoh da imam samo sticker i manual - krastavac, sta da se radi, dacu ti to, pa ti popunjavaj taj "stol".


Samo, ako Boga znas, ispisi se sa teme. Malo li je sto pola foruma zagadjujes, sada i ovu finu temu useravas tvojim "humorom".
 
Jel ima jos neko problema uvece da ucita CM zvanican sajt? Meni preko SBB-a nece nikako uvece da ucita CM sajt.
 
Evo sad sam probao, radi sve normalno. Telekom ADSL.
 
Pozdrav za CM Ekipu,
Jedno pitanje da li negde moze da se kupi CM Tastatura R8-KAM-UYAS-GP.
Korisnik sam iste od kad se pojavila ali je polako na izdisaju, pa mozda imate neku u officu :)
 
Pozdrav za CM Ekipu,
Jedno pitanje da li negde moze da se kupi CM Tastatura R8-KAM-UYAS-GP.
Korisnik sam iste od kad se pojavila ali je polako na izdisaju, pa mozda imate neku u officu :)

Pozdrav,

Te tastature se odavno ne proizvode i nema ih u ponudi.
 
Nazad
Vrh Dno