Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Ništa od kupovine na cmstore.eu, za shipping mi nudi samo UPS (Worldwide Express Saver) Next day delivery i to po ceni od 42 eur, za pošiljku od nekih 30 eur, pomoću kojih trikova odabrati neki jeftiniji shipping?

Pozdrav,

Otvoricemo uskoro jednu novu temu cmstore.eu.Tu cemo se potruditi da sve sto vam treba iz online shopa mozete poruciti direktno preko nas.
 
Sta bi sa odgovorom na moje pitanje?

Pozdrav, lepo je od vas sto ste ponudili vasu podrsku na ovom forumu. Koristim par vasih proizvoda, kuciste, ventilatore i hladnjak. Imam jedno pitanje za vas a i za ostale forumase koji se razumeju, tice se sledeceg napajanja:

http://www.coolermaster.com/product/Detail/powersupply/office-home-b-series/b700.html

Zadnje skoro 4 godine koristim napajanje lc power LC600H-12 V2.31 koje napaja asus sabertooth 990fx r2.0, phenom II 965 be overklokovan na 4 ghz, msi 760gtx gaming oc edition overklokovanu za nekih 20%, 8 giga rama i hdd od 500gb. Planiram da uskoro zamenim procesor za fx 8350 i naravno planiram da ga overklokujem. Posto mislim da mi je trenutno napajanje vec matoro a nebih bas da dajem preko 100 evra za neko high end napajanje jer smatram da mogu dobro proci i sa nekom jeftinijom varijantom, takodje se razmisljam da kupim ovo vase gore navedeno napajanje. Interesuje me da li je pre svega dovoljno kvalitetno i dovoljno jako da izdrzi navedenu konfiguraciju sa novim procesorom?
 
Poslednja izmena:
izgleda da nemaju odgovor ni za mene :smash:
 
Nisam pročitao ceo topic, pa ne znam da li je neko već postavio ovo pitanje?! Imam CM 690 Advanced II. Kada prikačim HDD na dock kućišta, sistem ga ne prepoznaje, pa sam prinuđen da svaki put restartujem komp. Rešenje?
 
zasto su nestali excalibur ventilatori usled velike potraznje i zasto niko nije uvezao makar jedan komad HAF XM kucista sa providnom bocnom stranicom?

Excalibur smo jednostavno prestali da proizvodimo i nece ga vise biti.Sto se tice HAF XM-a sa providnom stranicom, fokus u Evropi je bio samo na model bez prozora i samo taj model smo drzali na lageru.
 
Jedno pitanje tehnicke prirode za onoga ko stoji iza naloga Cooler Master. Da li bi Vam vise odgovaralo da korisnici foruma za svoja pitanja otvaraju zasebne teme koje bi se jednostavno nakon resenja/odgovora zakljucavale (ili arhivirale, sta god). Mislim da je preglednije mozda da se prate pitanja/odgovori kada postoji tema za svako pitanje, ali to je su samo moja 2 centa : )
 
Excalibur smo jednostavno prestali da proizvodimo i nece ga vise biti.Sto se tice HAF XM-a sa providnom stranicom, fokus u Evropi je bio samo na model bez prozora i samo taj model smo drzali na lageru.

nije mi jasna ova logika ali hvala svakako na odgovoru.
 
Jedno pitanje tehnicke prirode za onoga ko stoji iza naloga Cooler Master. Da li bi Vam vise odgovaralo da korisnici foruma za svoja pitanja otvaraju zasebne teme koje bi se jednostavno nakon resenja/odgovora zakljucavale (ili arhivirale, sta god). Mislim da je preglednije mozda da se prate pitanja/odgovori kada postoji tema za svako pitanje, ali to je su samo moja 2 centa : )

Hvala na savetu.Tek smo poceli sa podrskom na ovakav nacin.Perovericemo sa redakciom Benchmarka i potruditi se da nadjemo nabolje i najednostavnije resenje..
 
Prodje jos jedna strana a opet nema odgovora na moje pitanje. Neznam da li namerno ne odgovarate ili jednostavno ne vidite moje pitanje sto je malo verovatno?
 
Poslednja izmena:
Prodje jos jedna strana a opet nema odgovora na moje pitanje. Neznam da li namerno ne odgovarate ili jednostavno ne vidite moje pitanje sto je malo verovatno?

Pozdrav,

Nismo te zaboravili, samo smo zeleli da detaljnije proverimo tvoje pitanje i nadjemo resenje.

B700 bi trebalo da radi posao i da svakoko bude bolje od napajanja koje imas.Mada bi smo ti mi licno preporucili G700 ili V700
 
Vezano za moje pitanje za devastatora, da li se sredinom meseca (kada ste rekli da stize nove kolicine) ocekuje verzija sa jacim osvetljenjem ili sa slabijim?
 
Pozdrav,

Nismo te zaboravili, samo smo zeleli da detaljnije proverimo tvoje pitanje i nadjemo resenje.

B700 bi trebalo da radi posao i da svakoko bude bolje od napajanja koje imas.Mada bi smo ti mi licno preporucili G700 ili V700

Znam da je V700 najbolji izbor medju njima ali mu je cena po mom misljenju previsoka. Za te pare mogu naci seasonic od 620W koje je duplo bolje od V700.

U svakom slucaju hvala na odgovoru, ako se odlucim za kupovinu novog napajanja, danas sam merio moje da vidim da li imam velike oscilacije i pad napona pod opterecenjem i video sam da i dalje daje odlicnu struju svim komponentama sa minimalnim oscilacijama, onda cu poslusati vas i eventualno uzeti ovo od 700W iz nove G serije.
 
Pa i u V700 je Seasonic, tako da ti logika za cenu ne stoji, a sigurno nije duplo lošiji od bilo kojeg drugog napajanja, čak naprotiv. Nemoj me pogrešno razumeti, i ja bi voleo da je jeftinije, ali eto nije.
 
Poslednja izmena:
Kolike su sanse da se nabavi i/o panel za trooper kuciste? Kuciste je naravno pod garancijom, ali je blago modovano pa ona verovatno vise ne vazi. Nista veliko, par komada led trake, zamena nekoliko konektora i zamena power dioda na samom panelu.

Verovatno bih ga vec kupio sam, ali me nervira cinjenica da je taj panel vise nego duplo skuplji u evropi nego u usa. Na usa store-u se prdaje za 10-ak dolara sa besplatnom postarinom, dok je u eu store preko 20e sa 10-ak evra postarine.
 
Vezano za moje pitanje za devastatora, da li se sredinom meseca (kada ste rekli da stize nove kolicine) ocekuje verzija sa jacim osvetljenjem ili sa slabijim?

Nismo sigurni da li ce bas stici sredinom Decembra ali sve nove kolicine koje budu stizale u buduce bice sa jacim osvetljenjem.
 
Evo i ja da pitam par pitanja.

1) Zasto kada uvozite kucista za nase trziste, uvezete uvek one verzije bez providne stranice?
Mnogo ljudi, ukljucujuci i mene, bas voli te providne strane, a uvek kod nas stigne verzija bez.

2) Kada ce kod nas stici N200 (WITH WINDOW)? Jako dobar odnos cena / kvalitet i moj prvi pick.

Hvala
 
Poslednja izmena:
Postovani

Da li je moguce u Srbiji kupiti
CM Storm QuickFire Ultimate SGK-4011-GKCL2-US
 
Posedujem Cooler Master Storm SF-19 hladjenje i USB mini port koji sluzi da se laptop poveze na hub je opasno olabavio. Trenutno i dalje radi, ali ne znam koliko ce. Da li je ovo dovoljno da posaljem hladnjak na servis ili moram da cekam da nesto crkne?
 
Imam COOLER MASTER kuciste iz serije elite 332 pa me zanima napajanje koje je doslo uz kuciste to je Termal Master 420w.:whip:
Pa me interesuje kakvog je kvaliteta to napajanje.A sto se tice kucista Prelepo,bas je tiho ima i ventilator pozadi koji je necujan.:eyebrows:
Komponente u kucistu nisu zahtevne;ASUS p5ql,C2DE7200@3200Mhz nvidia 9600gt 512Mb.,)
 
Nazad
Vrh Dno