Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Kupio sam ga u Gigatronu i njihova je garancija.

Devastator ima garanciju od 2 godine.Mozes videti i dati ga u Gigatron na servis da oni provere.Jedino sto postoji mogucnost da je Devastator rasprodat pa ukoliko je validna reklamacija nece imati mogucnost da ti izvrse zamenu odmah.
 
Jedan mali Info - Od skora vise ne moze da se nadje Cm Storm Scout 2 advanced u prodaji, da li ce isti biti opet kao opcija ?

Jedino da pokusas da li je jos negde ostao po koji komad :Atom,A-Maze i Duocom.Scout II advanced nije vise u planu za nase trziste.
 
Ima li u nabavci hyper tx3 zakacaljke za intel 775 socket? ja sam dobio neke uz kuler ali izgleda da nisu to te, ili ako neko ima pa da kompezujemo ako vec nema cooler master kao delove u prodaji?

Nazalost nema u ponudi.Jedino sto imamo u kancelariji je Bracket set http://www.cmstore.eu/cooling/accessories/lga-1366-accessory-set/

Kada distributer bude radio sledeci uvoz, izlistacemo postove i pokusati da sve brackete koji su trazeni i koje mozemo obezbediti dobavimo na lager distributera.
 
Devastator ima garanciju od 2 godine.Mozes videti i dati ga u Gigatron na servis da oni provere.Jedino sto postoji mogucnost da je Devastator rasprodat pa ukoliko je validna reklamacija nece imati mogucnost da ti izvrse zamenu odmah.

To me i brine. Koliko sam video kod njih na sajtu nema ga vise na stanju a ne bih da mi drze misa danima tamo jer on radi samo sto skripi. :) I ne znam, jel treba onda i misa i tastaturu da vratim ili mogu samo misa posto tastatura radi kako treba i nemam zamerke?
 
To me i brine. Koliko sam video kod njih na sajtu nema ga vise na stanju a ne bih da mi drze misa danima tamo jer on radi samo sto skripi. :) I ne znam, jel treba onda i misa i tastaturu da vratim ili mogu samo misa posto tastatura radi kako treba i nemam zamerke?

Sto se tice same procedure Gigatron servisa, moras proveriti direktno sa njima.Ukoliko ti ne predstavlja veliki problem, koristiti tako dok stignu nove kolicine Devastatora pa onda odnesi na reklamaciju.Ocekujemo dostupnost Devastatora sredinom Decembra.
 
Sto se tice same procedure Gigatron servisa, moras proveriti direktno sa njima.Ukoliko ti ne predstavlja veliki problem, koristiti tako dok stignu nove kolicine Devastatora pa onda odnesi na reklamaciju.Ocekujemo dostupnost Devastatora sredinom Decembra.

Vazi, kontaktiracu i njih pa cu videti sta kazu. Hvala.
 
Veliki plus za angazovanje CM podrske.
Koristim vec godinama iskljucivo CM kucista i to uglavnom high end i prezadovoljan sam. Imao sam jednog od prvih Stackera 830 u Beogradu 2008e godine, sluzio me je perfektno, zatim HAF X, i sad imam HAF XB. Ovim poslednjim sam mozda jos i najzadovoljniji.

Mozete li mi preporuciti 2 tisa CM ventilatora od ona dva fabricka koja dolaze na HAF XB kucistu a pozicionirani su skroz frontalno. Mislim da su 12ice u pitanju, ispravite me ako gresim.
 
Pozdrav svima.
Ima nekoliko Cooler Master proizvoda CM Storm Sirus 5.1, CM Hyper 612s, CM 690II Advanced, nekoliko CM ventilatora. Posedujem trenutno i napajanje CM V850 koje sam dobio iz Cooler Master Balkan-a na korišćenje zbog dugotrajnog problema oko reklamacije, evo i posle 3 meseca nisam uspeo da rešim problem. Zahvalio bih se ljudima iz CM Balkan na poršci i razumevanju i zadovoljan sam na sve CM proizvode koje sam koristio i koje koristim.
 
Hajde i ja da iskoristim priliku:

Zna li se kada ce HAF Stacker biti kod nas u prodaji?

Hvala unapred! :)
 
Hajde i ja da iskoristim priliku:

Zna li se kada ce HAF Stacker biti kod nas u prodaji?

Hvala unapred! :)

Pozdrav,

HAF Stacker je upravo danas oficijalno lansiran u Evropi.Na nas lager u Evropu stize krajem nedelje.Ocekujemo da ce biti uvezen prvom sledecom porudzbinom za Srbiju i biti dostupan u prodaji sredinom Decembra .
 
Veliki plus za angazovanje CM podrske.
Koristim vec godinama iskljucivo CM kucista i to uglavnom high end i prezadovoljan sam. Imao sam jednog od prvih Stackera 830 u Beogradu 2008e godine, sluzio me je perfektno, zatim HAF X, i sad imam HAF XB. Ovim poslednjim sam mozda jos i najzadovoljniji.

Mozete li mi preporuciti 2 tisa CM ventilatora od ona dva fabricka koja dolaze na HAF XB kucistu a pozicionirani su skroz frontalno. Mislim da su 12ice u pitanju, ispravite me ako gresim.


Pozdrav,

Ventilatore koje bi ti mi preporucili nema ih u prodaji vec samo opcija kupovine preko naseg EU web-shopa

http://www.cmstore.eu/cooling/fans/120mm-silent-fan-800-rpm/
http://www.cmstore.eu/cooling/fans/140mm-silent-fan/
 
imam jedan problem :(

imam tastaturu coolermaster storm devastator

moja tastatura svetli ovako : 9c8b513eb1.jpg

a mislim da treba ovako da svetli : 71g4sec36RL._SX425_.jpg

da li je problem do tastature ili ?

evo i link do videa kad lik ukljuci led osvetljenje : http://www.youtube.com/watch?v=LWUpuGvesdU (u 7-om min ukljucuje osvetljenje)
 
Poslednja izmena:
Razmisljam da uzmem COOLER MASTER Silent Pro Gold 1200W

Da bi povezao 4 graficke karte gde svaka zahteva 2x75Wx6pin connector znaci treba mi 8 PCI-e konektora.

Ako sam dobro razumeo specifikacije, napajanje onako kako stize u kutiji taman toliko maximalno kartica moze i da podrzi. Ima 4 'hardwired' i 4x 6 pinska konektora koji se prikljucuju na modularno napajanje.

Zanima me- da li sam to dobro razumeo?

Takodje, da li je fizicki mogice povezati 6 PCI-e uredjaja na ovo napajanje generalno. (za dodatne karte mislim da bi svakako uzimao dodatno napajanje)

Zahvaljujem.
 
Razmisljam da uzmem COOLER MASTER Silent Pro Gold 1200W

Da bi povezao 4 graficke karte gde svaka zahteva 2x75Wx6pin connector znaci treba mi 8 PCI-e konektora.

Ako sam dobro razumeo specifikacije, napajanje onako kako stize u kutiji taman toliko maximalno kartica moze i da podrzi. Ima 4 'hardwired' i 4x 6 pinska konektora koji se prikljucuju na modularno napajanje.

Zanima me- da li sam to dobro razumeo?

Takodje, da li je fizicki mogice povezati 6 PCI-e uredjaja na ovo napajanje generalno. (za dodatne karte mislim da bi svakako uzimao dodatno napajanje)

Zahvaljujem.

Dobro si razumeo.Sto se tice samih konektora po specifikaciji SPG1200 i V1000 to mogu podrzati.Sto se tice same snage napajanja zavisi od tvog sistema i od hardvera unutra.

Mozes li nam pojasniti tvoje drugo pitanje, na koje generalno uredjaje mislis-"Takodje, da li je fizicki mogice povezati 6 PCI-e uredjaja na ovo napajanje generalno"
 
imam jedan problem :(

imam tastaturu coolermaster storm devastator

moja tastatura svetli ovako : Pogledajte prilog 129156

a mislim da treba ovako da svetli : Pogledajte prilog 129157

da li je problem do tastature ili ?

evo i link do videa kad lik ukljuci led osvetljenje : http://www.youtube.com/watch?v=LWUpuGvesdU (u 7-om min ukljucuje osvetljenje)

Pozdrav,

Nije problem do tvoje tastature.Devastator koji je dostupan Evropi, ima ga u dve opcije.Kao sto ti imas sa slabijim osvetljenjem gde probijaju samo slova i druga opcija sa jacim osvetljenjem gde probija i mimo tastera.Prema preporukama i savetima korisnika,odlucili smo da u narednom periodu bude samo model sa jacim osvetljenjem u ponudi.
 
Ima li neke sanse da se nabavi side window Storm Trooper kuciste ?
 
Ništa od kupovine na cmstore.eu, za shipping mi nudi samo UPS (Worldwide Express Saver) Next day delivery i to po ceni od 42 eur, za pošiljku od nekih 30 eur, pomoću kojih trikova odabrati neki jeftiniji shipping?
 
zasto su nestali excalibur ventilatori usled velike potraznje i zasto niko nije uvezao makar jedan komad HAF XM kucista sa providnom bocnom stranicom?
 
Pozdrav, lepo je od vas sto ste ponudili vasu podrsku na ovom forumu. Koristim par vasih proizvoda, kuciste, ventilatore i hladnjak. Imam jedno pitanje za vas a i za ostale forumase koji se razumeju, tice se sledeceg napajanja:

http://www.coolermaster.com/product/Detail/powersupply/office-home-b-series/b700.html

Zadnje skoro 4 godine koristim napajanje lc power LC600H-12 V2.31 koje napaja asus sabertooth 990fx r2.0, phenom II 965 be overklokovan na 4 ghz, msi 760gtx gaming oc edition overklokovanu za nekih 20%, 8 giga rama i hdd od 500gb. Planiram da uskoro zamenim procesor za fx 8350 i naravno planiram da ga overklokujem. Posto mislim da mi je trenutno napajanje vec matoro a nebih bas da dajem preko 100 evra za neko high end napajanje jer smatram da mogu dobro proci i sa nekom jeftinijom varijantom, takodje se razmisljam da kupim ovo vase gore navedeno napajanje. Interesuje me da li je pre svega dovoljno kvalitetno i dovoljno jako da izdrzi navedenu konfiguraciju sa novim procesorom?
 
Pozdrav,

Nije problem do tvoje tastature.Devastator koji je dostupan Evropi, ima ga u dve opcije.Kao sto ti imas sa slabijim osvetljenjem gde probijaju samo slova i druga opcija sa jacim osvetljenjem gde probija i mimo tastera.Prema preporukama i savetima korisnika,odlucili smo da u narednom periodu bude samo model sa jacim osvetljenjem u ponudi.

imam jedan problem :(

imam tastaturu coolermaster storm devastator

moja tastatura svetli ovako : Pogledajte prilog 129156

a mislim da treba ovako da svetli : Pogledajte prilog 129157

da li je problem do tastature ili ?

evo i link do videa kad lik ukljuci led osvetljenje : http://www.youtube.com/watch?v=LWUpuGvesdU (u 7-om min ukljucuje osvetljenje)

I meni svetli isto kao tebi, nisam ni znao za tu drugu varijantu. Taman da se nadam da cu da dobijem drugu kad budem reklamirao misa. Kada se ocekuje ta druga varijanta devastatora da znam da tada odnesem u servis? :) Zvao sam Gigatron servis i rekli su mi da donesem i misa i tastaturu, oni samo utvrde kvar pa salju uvozniku da on resava problem i ne znaju koliko se ceka resenje. Najgore mi je sto sam prethodnog misa prodao pa cu ostati bez misa na neodredjeno pa bih da to ukomponujem da sve bude u sto kracem roku.
 
Nazad
Vrh Dno