Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

@Goxxxy Imam backplate i deo u obliku X od hyper 212. Ako si u BG-u svrnes do mene i dacu ti ili ako si iz unutrasnjosti posalji nekoga koga imas ovde ili kurirom
 
Poslednja izmena:
X ide na AMD. Kod CM-ovog resenja razlika je samo u mestima na koja se postavljaju srafovi i matice
334a77e09b9b980.jpg

edit:

@goxxxy ne znam koji je ovo model 212-ice. Moj je imao rupu u sredini za X zakacaljku
 
Poslednja izmena:
ja koliko vidim nemam nijedan ni drugi. ali presli smo u offtopic, ovo bi trebalo da bude cooler master tema sa kupcima a ne ima li neko ili ni kod babe nema dzabe tema :)
 
Poslednja izmena:
goxy, to ti je stari 212 koji se drugachije kachi. tj shrafi se, shto bi se reklo, zguza :D.

fali ti ono shto ti daje steamroller i fali ti bekplejt.
ne mozesh iskoristiti obichan bekplejt od amd soketa jer on u sebi ima navoje, a tebi treba onaj sa full rupama.
a sumnjam da moze bez bekplejta, mozda neshto da se nabudzi eventualno.


aj da kazem i josh neshto u duhu teme.... od skoro sam vlasnik napajanja v1000 i blago recheno, odushevljen sam.
 
Poslednja izmena:
Dacu mu ja bekplejt ako je ovaj u pitanju
backplate2_sm.jpg
 
Poslednja izmena:
^Ja sam na mail dobio odgovor da se tek pojavio na americkom trzistu i da bi trebalo doci za 2-3 nedelje u Srbiju.

A cena kao i performanse ce biti izmedju Seidon i Prestige serije. Okvirno 90-100e.
 
aj josh jedno pitanjce.
hoce li moci da se kupi kod nas eisberg prestige jedinica (cpu blok + pumpa)?
 
Btw, vlasnik sam HAF XB-a sa kojim sam veoma zadovoljan, ali ću ga malo modovati tokom vremena. Već jesam malo. :D

Takođe bih bio srećan da u kućište tutnem Nepton-a. :)

Tužna strana priče mene i CMa je što nikako nisam mogao da obezbedim garanciju na napajanje koje sam osvojio u okviru Xornet modding takmičenja.
Bio je to Silent Pro od 1000W kog sam se teško rastao, ali već sam imao Seasonic sa garancijom. Da sam uspeo nekako rešiti garanciju, rešio bi se SSa samo tako.

:wave:
 
Evo posle ovolikih godina rada u racunarskoj branshi da prvi put nekoga pohvalim. I kao "profesionalac" i kao krajnji korisnik nisam do sada imao neprijatna iskustva sa proizvodima CMa i organizacijom posla od strane kancelarije u Beogradu. Uvek odmereni i korektni sa zeljom da se izadje u susret zeljama i zahtevima, nisu sujetni da ne obracaju paznju na preporuke i zamerke. Mislim da je kljuc svega tim koji je sacinjen od "normalnih" ljudi koji se nisu vinuli u visine, vec su se zadrzali u realnosti i u istoj su ravni sa korisnicima. Naravno sve ovo nije palo sa neba vec je plod dugogodisnjeg mukotrpnog rada na stvaranju ovakvog imidza. Od proizvoda dobijete uvek vise od onoga sto ste platili i ocekivali. Problem ljudske prirode je sto se svaki sledeci put ocekuje vise, vise, vise i onda zakljucite da vise biste realni.
U svakom slucaju sve povale sa nadom da cemo se ovako druziti i sledecih godina, ma kako nam svima bile teske u poslovnom smislu. Nemote da nam se iskvarite od pohvala. :)
 
Poslednja izmena:
Ima li u nabavci hyper tx3 zakacaljke za intel 775 socket? ja sam dobio neke uz kuler ali izgleda da nisu to te, ili ako neko ima pa da kompezujemo ako vec nema cooler master kao delove u prodaji?
 
Kupio sam CM Devastator misa i tastaturu i skrol na misu je skoro poceo kao da "skripi" ponekad. Da li da ga reklamiram i sta mogu da ocekujem?
 
Dobrodosli i zelim vam sve najbolje u buducnosti :)
Koristim Storm Trooper, Vanguard V700 i Hyper 212+ i svi su vrhunskog kvaliteta. Cak je i podrska za same proizvode odlicna, a odnos cene i onoga sto se dobije je vrhunski. Kada sam se pozalio podrsci na nedostatak fan bracket-a za montiranje drugog ventilatora na Hyepr 212+, jos jedan par mi je stigao iz Ciriha u roku od 5 dana.
Moja je zelja da upotpunim moju kolekciju sa jednim Seidon 240M, pa me interesuje kada ce biti ponovo dostupan u Srbiji, jer ga nema vise meseci u razlicitim prodavnicama ?
Imam samo reci hvale za njihove proizvode :)
 
Ima li u nabavci hyper tx3 zakacaljke za intel 775 socket? ja sam dobio neke uz kuler ali izgleda da nisu to te, ili ako neko ima pa da kompezujemo ako vec nema cooler master kao delove u prodaji?

Jesi li siguran da nisi dobio? Imao sam ovaj kuler, trebalo bi samo da se nosaci malo drugacije usrafe u odnosu na 1156 soket da bi pasovalo. Pogledaj sliku u attachu :)

cm_tx3.png

Kupio sam CM Devastator misa i tastaturu i skrol na misu je skoro poceo kao da "skripi" ponekad. Da li da ga reklamiram i sta mogu da ocekujem?

Ja bih na tvom mestu izduvao prostor oko tockica kompresovanim vazduhom ili pumpicom, pa ako ne pomogne odneo na garanciju. Ovo kazem iz licnog iskustva, jer mi je u nekoliko navrata ova metoda resila problem :)
 
Poslednja izmena:
na slici stoje da su obe strane u 2 dela i da idu na 4 srafa a ja sam dobio nesto sto ide u 2 dela, leva i desna strana ali izjednog dela i ne moze da pase ...
 
Moguce da je neka nestandardna verzija, interesantno... Sklopio nekoliko kompova sa tim kulerom i uvek dobijao iste zakacaljke :)
 
Pitanje za CM !

Da li moze da se nabavi ovakav rack za CM Stacker 832 ?


Hardcon09_21a.jpg
 
Jesi li siguran da nisi dobio? Imao sam ovaj kuler, trebalo bi samo da se nosaci malo drugacije usrafe u odnosu na 1156 soket da bi pasovalo. Pogledaj sliku u attachu :)

Pogledajte prilog 128973



Ja bih na tvom mestu izduvao prostor oko tockica kompresovanim vazduhom ili pumpicom, pa ako ne pomogne odneo na garanciju. Ovo kazem iz licnog iskustva, jer mi je u nekoliko navrata ova metoda resila problem :)

Videcu, mislio sam i da ga otvorim al necu dok ne vidim sta ce da mi kazu jer necu da ispadnem jos i kriv na kraju. :) Najgore je sto je pocelo posle 2 nedelje, da je posle godinu dana pa i da kazem, krastavac desava se al ovako...
 
Moguce da je neka nestandardna verzija, interesantno... Sklopio nekoliko kompova sa tim kulerom i uvek dobijao iste zakacaljke :)

a moguce da je taj sto je prodao greskom neke druge ubacio...sta god da je problem i dalje stoji :)
 
To je sigurno, mislio sam da si kupio u prodavnici pa da ih nije bilo, reko' da pomognem. krastavac, verovatno je nesto pogresno spakovao :)

Videcu, mislio sam i da ga otvorim al necu dok ne vidim sta ce da mi kazu jer necu da ispadnem jos i kriv na kraju. :) Najgore je sto je pocelo posle 2 nedelje, da je posle godinu dana pa i da kazem, krastavac desava se al ovako...

Svakako nemoj da ga otvaras, to samo kao poslednju opciju ukoliko ti se ne prizna na garanciji iz nekog razloga... Zato su pumpica i kompresovani vazduh odlicni, jer omogucavaju bezkontaktno ciscenje :)
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje za ljude iz CM-a, uzeo sam vase napajanje v700 u Emmiju u Nisu 16.11 (ove godine :)), nazalost napajanje ima problem sa takozvanim coil whinom, nije strasno ali iritira nazalost. Da li se reklamacija uvazava za tako nesto i koliko traje zamena (garantni list glasi na ewe) ili to zavisi od radnje do radnje (posto mi je zbog posla bitno da imam racunar)?
Hvala unapred.
 
Jedno pitanje za ljude iz CM-a, uzeo sam vase napajanje v700 u Emmiju u Nisu 16.11 (ove godine :)), nazalost napajanje ima problem sa takozvanim coil whinom, nije strasno ali iritira nazalost. Da li se reklamacija uvazava za tako nesto i koliko traje zamena (garantni list glasi na ewe) ili to zavisi od radnje do radnje (posto mi je zbog posla bitno da imam racunar)?
Hvala unapred.

Pozdrav,

Preporucujemo da napajanje reklamiras Emmiju gde si ga i kupio.Mora da prodje EWE servis i da oni provere i utvrde reklamaciju.To se resava na relaciji Emmi-EWE.Koliko ce trajati stvarno ne zavisi od nas, verujemo da nece dugo jer V serije ima na lageru u koliko je opravdana reklamacija i treba da se odradi zamena.
 
Jedan mali Info - Od skora vise ne moze da se nadje Cm Storm Scout 2 advanced u prodaji, da li ce isti biti opet kao opcija ?
 
Nazad
Vrh Dno