Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

hm, 55cm kao i 24pin, predpostavljam da će da stane, pošto je kućište ukupne visine 53cm, ali verujem da će biti baš na knap
 
Vidi da nabavis produzni kablic za taj osmopinski prikljucak, ja sam to dobio uz Trooper-a.
 
pa za novce koliko košta produžni mogu uzeti napajanje sa dužim kablom :) Mada mislim da će ovo dohvatiti
 
Recite mi gde mogu najpovoljnije da kupim Cooler master hyper 212 evo? I jel to dobar izbor za konfiguraciju iz potpisa?
 
Pa ako može CM da nabavi bilo bi lepo :)
 
Ili jednostavno narucis preko cm store i stigne ti za 7-10 dana...
 
Imam Trooper kuciste i zanima me jedna stvar. Fan kontroler na kucistu se resetuje nakon svakog gasenja i ponovnog paljenja racunara. Racunar koristim uglavnom sa ventilatorima na najmanjem broju obrtaja i sa ugasenim led diodama, ugasim komp i nakon sledeceg paljenja ponovo je led upaljen i ventilatori vrte na maksimumu. Sta tu nije u redu?
 
Moguce da ne valja memorija na kontroleru gde pamti zadnja podesavanja. Ima da se poruci preko CM stora ta stampana ploca i cela da se zameni.
 
Ima kuciste garanciju necu ja nista porucivati, i onako sam dao lepu cifru na njega.
 
Ja sam ga platio oko 15K pre godinu dana, za to postoji garancija :)
Inace evo kako je moj proveo dan:
Trooper Ready For Combat
 

Prilozi

  • IMAG2577.jpg
    IMAG2577.jpg
    309.7 KB · Pregleda: 163
Hvala puno CM na filteru za kućište, baš ste kraljevi zbog načina i brzine kako ste mi izašli u susret. Veliki +

Evo i moje Stryker bazirane transformer stanice :D

00.jpg 01.jpg
 
Kada ce Cooler Master Hyper 612 Ver. 2 biti dostupan u Srbiji?
Znate li okvirnu cenu?
 
Znači očekujte oko 5k din.
 
Potreban mi je novi top panel (usb 2.0) za CM 690 II Advanced. Da li ga je moguce nabaviti i po kojoj ceni?
 
Znam za eu store, ali mi je kao jedinu opciju za dostavu dao UPS za 65€.
 
Poštovani,
meni treba jedna Vaša pomoć. Naime, imam kućište Cooler Master Silencijo 650, sa kojim sam prezadovoljan.
U kućištu je ugrađena fioka za eksterne diskove od 3.5" i uz adapter one i od 2.5", koji je prikazan na narednoj slici.
CM Silencio Dok 3,5-2,5 - 1.jpg
Ja imam problem što sam izgubio adapter za korišćenje diskova od 2.5".
Gde mogu da kupim ovaj plastični adapter, odnosno ako ga nema trenutno gde ga mogu poručiti.
Hvala Vam unapred.
 

Prilozi

  • CM Silencio Dok 3,5-2,5 - 2.jpg
    CM Silencio Dok 3,5-2,5 - 2.jpg
    2 MB · Pregleda: 117
Poštovani,
meni treba jedna Vaša pomoć. Naime, imam kućište Cooler Master Silencijo 650, sa kojim sam prezadovoljan.
U kućištu je ugrađena fioka za eksterne diskove od 3.5" i uz adapter one i od 2.5", koji je prikazan na narednoj slici.
Pogledajte prilog 149596
Ja imam problem što sam izgubio adapter za korišćenje diskova od 2.5".
Gde mogu da kupim ovaj plastični adapter, odnosno ako ga nema trenutno gde ga mogu poručiti.
Hvala Vam unapred.

Pokusacemo da ti nabavimo adapter , obavesticemo te na PM.
 
Molim vas da mi odgovorite da li ste u mogucnosti da mi nabavite top panel za 690 II Advanced i po kojoj ceni.

Da ne bude zabune, potrebno mi je ovo.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna na kom naponu rade ventilatori u kućištu, mislim na one koji ubacuju i izbacuuju vazduh?
 
Potrebno je vise informacija o kakvim ventilatorima je rec ?
 
Zdravo,
Zanima me da li je moguce poruciti ovo
Cosmos S 5,25" Front mesh
trebalo bi mi 3-4 komada.
Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno