Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Hoće li skoro biti uvoz Elite 130 RC-130-KKN1 kućišta, budući da ga nigde nisam video da ga neko prodaje ?

Hvala
 
Da li se mozda zna malo preciznije kada stize i po kojoj ceni CM Storm QuickFire Rapid-I Keyboard (iz bench vesti od danas)?
 
hvala
 
Imam tastaturu Quickfire TK blue, i interesuje me da li moze da se nabavi set dugmica (kapica) kao oni sto su na stealth verziji i koliko bi otprilike to zadovoljstvo kostalo? :)
 
Da li ce se i kada kod nas pojaviti Tigger Z sa MX-blue tasterima ( SGK- 6010- GKCL1 ) i sta se desilo sa QuickFire Ultimate ( nigde je nema na stanju, ne samo kod nas ) ?
 
Da li ce se i kada kod nas pojaviti Tigger Z sa MX-blue tasterima ( SGK- 6010- GKCL1 ) i sta se desilo sa QuickFire Ultimate ( nigde je nema na stanju, ne samo kod nas ) ?

Trigger Z samo sa MX-Brown ce biti kod nas u ponudi..QF Ultimate moguce da ce se pojaviti pocetkom Maja u ponudi.
 
Pozdrav,

Interesuje me da li CM Hyper 212 Evo moze stati u kuciste Raidmax Orion 809?
 
Meni treba za cm Gemini s kacenje za 1155 imali to kod gas?
Srdacan pozz najboji site.
 
Treba mi 3x 140mm Blue LED fan, da li postoji kod nekog dobavljaca (mada ja nisam nasao) ili je moguce poruciti nekako?

Hvala :)
 
Poštovani,
Imam COOLER MASTER Elite 332 kućište i hteo bih da stavim na bočnoj strani ventirator.
Zanima me koji model biste mi preporučili?
Treba da uvlači vazduh u kućište i da ima dovoljno dugačak kabal, da mogu da ga ukljucim i da zatvorim stranicu.

cooler-master-elite-332.jpg
 
Да поновим и овде питање, стари Cooler Master Hyper TX2 је почео да зуји па сам га растурио, заменио пасту и опет притегао али и даље постоји неки брум који понекад прелази у зујање. Вент је за кулер закачен само неким гуменим држачима и делује ми да се разлабавило и да се вент мало опустио и померио на доле ... можда закачиње нешто. Да ли се то оправља или је решење да заменим те гумене клинчеке шрафовима?
 
Postovanje, posedujem 2 napajanja CM V700 i V850, potrebna su mi 2 dodatna kabla za napajanje grafickih karti. Da li mogu kupiti/poruciti modularne kablove za gpu i koja im je cena? Fabricki sam dobio samo 2 modularna kabla za gpu uz V700 i 3 za V850.
 
Zasto nema v850 i v1000 vec duze vreme i kada ce ih biti?
 
Да поновим и овде питање, стари Cooler Master Hyper TX2 је почео да зуји па сам га растурио, заменио пасту и опет притегао али и даље постоји неки брум који понекад прелази у зујање. Вент је за кулер закачен само неким гуменим држачима и делује ми да се разлабавило и да се вент мало опустио и померио на доле ... можда закачиње нешто. Да ли се то оправља или је решење да заменим те гумене клинчеке шрафовима?

Pozdrav,

Nemoj menjati srafovima, pokusacemo da ti nabavimo te gumene klinove.
 
Postovanje, posedujem 2 napajanja CM V700 i V850, potrebna su mi 2 dodatna kabla za napajanje grafickih karti. Da li mogu kupiti/poruciti modularne kablove za gpu i koja im je cena? Fabricki sam dobio samo 2 modularna kabla za gpu uz V700 i 3 za V850.

Pozdrav,

Gde si kupio napajanje,kada i da li si reklamirao ?

V700

connector M/B 20+4 Pin Connector x 1
CPU 4+4 Pin x 1
PCI-e 6+2 Pin x 4
SATA x 9
4 Pin Peripheral x 4
4 Pin Floppy x 1


V850

Connector M/B 20+4 Pin Connector x 1
CPU 4+4 Pin x 2
PCI-e 6+2 Pin x 6
SATA x 9
4 Pin Peripheral x 4
4 Pin Floppy x 1
 
Jedan kabl ima dva 8pinca pcie, tako da dva kabla su taman ta cetiri koliko i idu. Mislim da covek hoce dodatni kabl :)
 
Pozdrav,

Gde si kupio napajanje,kada i da li si reklamirao ?

V700

connector M/B 20+4 Pin Connector x 1
CPU 4+4 Pin x 1
PCI-e 6+2 Pin x 4
SATA x 9
4 Pin Peripheral x 4
4 Pin Floppy x 1


V850

Connector M/B 20+4 Pin Connector x 1
CPU 4+4 Pin x 2
PCI-e 6+2 Pin x 6
SATA x 9
4 Pin Peripheral x 4
4 Pin Floppy x 1

Nisam reklamirao napajanja. Jedno je kupljeno kod nas, a drugo u Madjarskoj.
Po ovoj specifikaciji ispadne da sam dobio onoliko pci-e konektora koliko je i trebalo, 4 na V700 (2 modularna kabla) i 6 na V850 (3 modularna kabla) sto mi je malo...
 
Nisam reklamirao napajanja. Jedno je kupljeno kod nas, a drugo u Madjarskoj.
Po ovoj specifikaciji ispadne da sam dobio onoliko pci-e konektora koliko je i trebalo, 4 na V700 (2 modularna kabla) i 6 na V850 (3 modularna kabla) sto mi je malo...

Pokusacemo da ti nabavimo , kontaktiracemo te na PM
 
Nemoj menjati srafovima, pokusacemo da ti nabavimo te gumene klinove.
Одлично, хвала, ја и не знам да ли су ови пропали, опустили се, да ли то може некако да се среди или мора да се мења. Зато ми и значи одговор из прве руке. :) У то име ће прво следеће што дође на ред (напајање, неки други кулер или слично) да буде Cooler Master јер ми је оваква подршка најбитнија. :)
 
I ja sam zainteresovan za kupovinu PCI-e 6+2 Pin kablova, treba mi par dodatnih... Molim vas prosledite mi na pm odgovor da li je moguce kupiti iste, kao i koliko ce iznositi njihova ocekivana cena.
 
Nazad
Vrh Dno