Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Mene interesuje da li nekako preko vaseg predstavnistva mogu da ostvarim garanciju od 5 godina na V modele napajanja s obzirom da mi je prodavac tj firma preko koje sam ga kupio dala racun sa garancijom od samo 2 godine ?
 
Mene interesuje da li nekako preko vaseg predstavnistva mogu da ostvarim garanciju od 5 godina na V modele napajanja s obzirom da mi je prodavac tj firma preko koje sam ga kupio dala racun sa garancijom od samo 2 godine ?

Moze, ali bi to mozda bilo komplikovano za tebe.Molim te ukoliko imas problem oko ostvarivanja zvanicne garancije 5 godina,da nam se javis na PP.
 
Poslednja izmena:
Odlicni rezultati :)
Jos ako i kod nas bude sa tih 5 god garancije onda def vredi kupovina.
 
Postovani,

da li se moze naci nesto od dodatne opreme za kuciste Cooler Master TC-01 tj. Stacker ali onaj prvi i stari?

Hvala
 
Zelim da nabavim 4 Sickleflow Red ventilatora, pa me interesuje koja je novija serija, jer me uvek zbunjuje vas nacin oznacavanja tih ventilatora i da li su oni relativno tih na 1200rpm i daju li adekvatan protok vazduha ? Da ih nemate mozda na stanju u vasoj online prodavnici ? Trebaju mi da zamenim stock ventilatore u Trooperu :)
 
Zelim da nabavim 4 Sickleflow Red ventilatora, pa me interesuje koja je novija serija, jer me uvek zbunjuje vas nacin oznacavanja tih ventilatora i da li su oni relativno tih na 1200rpm i daju li adekvatan protok vazduha ? Da ih nemate mozda na stanju u vasoj online prodavnici ? Trebaju mi da zamenim stock ventilatore u Trooperu :)

Pozdrav, EWE ima te ventilatore na stanju COOLER MASTER SickleFlow 120 Red LED 120mm ventilator (R4-L2R-20AR-R1).

http://www.vortez.net/articles_pages/120mm_and_140mm_fan_comparison,4.html
 
Poslednja izmena:
Hvala vam na brzom odgovoru :)
 
Pozdrav narode :) Interesuje me da li kod nas jos uvek ima neko od distributera CM HAF XB kuciste ? Ukoliko ne , da li je planiran neki novi uvoz ?
 
Zdravo, radim u jednoj velikoj javnoj firmi i imam problem sa procedurom.

U novoj mašini HP prosvirao je kuler 92mm gde su mu konektori 4 pina . Da mi računar ne bi bio van stroja dugo vremena (procedura je da se šalje za BG, čeka, i opet čeka :D, jer su u garantom roku) ja sam rešio da skratim proceduru i zamenim sam.

Zanima me koji kuler CM mi preporučujete 92mm , konektori sa 4 pina i sa što manjim brojem obrtaja? Naravno gde može da se kod nas kupi ?

Ujedno da pohvalim ovu temu i inicijativu koja dokazuje koliko je CM ozbiljan brend , čak i u našoj zemlji gde se sve rešava na gurku i pomoću štapa i kanapa.

Posebno sam zadovoljan kućištem CM HAF i hlađejem za procesor Hyper 212 Plus, za koje smatram da su neuništivi. Na osovu ovog iskustva, i ove teme palo mi na pamet da vam se obratim i za kuler.

Drugarski pozdrav
 
Zdravo, radim u jednoj velikoj javnoj firmi i imam problem sa procedurom.

U novoj mašini HP prosvirao je kuler 92mm gde su mu konektori 4 pina . Da mi računar ne bi bio van stroja dugo vremena (procedura je da se šalje za BG, čeka, i opet čeka :D, jer su u garantom roku) ja sam rešio da skratim proceduru i zamenim sam.

Zanima me koji kuler CM mi preporučujete 92mm , konektori sa 4 pina i sa što manjim brojem obrtaja? Naravno gde može da se kod nas kupi ?

Ujedno da pohvalim ovu temu i inicijativu koja dokazuje koliko je CM ozbiljan brend , čak i u našoj zemlji gde se sve rešava na gurku i pomoću štapa i kanapa.

Posebno sam zadovoljan kućištem CM HAF i hlađejem za procesor Hyper 212 Plus, za koje smatram da su neuništivi. Na osovu ovog iskustva, i ove teme palo mi na pamet da vam se obratim i za kuler.

Drugarski pozdrav

Pozdrav,

Jedina opcija koju trenutno imamo i da ima kod nas u ponudi je BladeMaster .


http://www.coolermaster.com/cooling/case-fan/blade-master-92/

Ima ga na stanju kod distrubutera EWE-a, trebalo bi da ga imaju i maloprodaje po Srbiji.

http://www.itsvet.com/proizvod/cooler-master-bm9s-r4-bm9s-28pk-r0/comp_comp_cooler/54/990
 
Pozdrav,

Nadam se da je ovo prava tema za pitanje koje imam. Pred Novu 2014. godinu sam pazario nov racunar, a za hladjenje CPU-a sam se odlucio za Seidon 120M. Sve radi kako treba, osim sto pumpa ispusta relativno neprijatan zvuk nesto vise frekvencije. Nisam siguran da li to treba tako da bude, posto sam ocekivao hadjenje koje ce biti relativno necujno ( par klipova na youtube su to i pokazali ). Ukoliko je potrebno mogu da prosledim i audio snimak neprijatnog zvuka. Sta mi je ciniti?

Hvala unapred.
 
Pozdrav,

Nadam se da je ovo prava tema za pitanje koje imam. Pred Novu 2014. godinu sam pazario nov racunar, a za hladjenje CPU-a sam se odlucio za Seidon 120M. Sve radi kako treba, osim sto pumpa ispusta relativno neprijatan zvuk nesto vise frekvencije. Nisam siguran da li to treba tako da bude, posto sam ocekivao hadjenje koje ce biti relativno necujno ( par klipova na youtube su to i pokazali ). Ukoliko je potrebno mogu da prosledim i audio snimak neprijatnog zvuka. Sta mi je ciniti?

Hvala unapred.

Mozes nam proslediti snimak u PP radi provere.Seidon 120M i pumpa svakako nisu necujni.Na svakoj specifikaciji nasih proizvoda stoji deklarisan nivo buke u dba.
 
Da li su ove tastature iz COOLER MASTER Devastator kompleta kojih ima kod nas sada sa pojacanim backlitom?
 
Hvala na brzom odgovoru, uzecu komplet.
 
Pozdrav,
Imam cooling pad notepal U3. Jedan od ventilatora je otkazao saradnju pa moram da ga zamenim.
Model je A8010-18RA-3DN-F1.
Moja dosadašnja potraga je bila neuspešna.
Imate li možda ideju gde ga mogu naći?
 
Pozdrav,
Imam cooling pad notepal U3. Jedan od ventilatora je otkazao saradnju pa moram da ga zamenim.
Model je A8010-18RA-3DN-F1.
Moja dosadašnja potraga je bila neuspešna.
Imate li možda ideju gde ga mogu naći?

Potrudicemo se da ti to nabavimo,obavesticemo te na PP kad ventilatori stignu kod nas.
 
Postovani, vidim da je uradjen test Trigger-Z tastature ali me zanima gde se moze naci u prodaji ? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno