Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

To Nepton 280L je stigao u Srbiju i to je relativno povoljan sa cenom od 13000 dinara. Samo sto ja nemam ni banke za njega :(
 
Evo i ja da se zahvalim firmi CoolerMaster i njihovoj kancelariji u Srbiji, koji su mi bez naplate poslali USB 3.0 ext to int za moje kuciste.
Lep gest i primer kako jedna uspesna firma postuje svoje kupce.
Hvala.
 
Moze li se kod nas nekako nabaviti Quick Fire Ultimate tastatura sa belim ( SGK-4011-GKCM2 ) ili plavim ( SGK-4011-GKCL2 ) pozadinskim osvetljenjem? Gde god sam gledao svi imaju samo SGK-4011-GKCM1 model ( sa crvenim osvetljenjem ) u ponudi.
 
Moze li se kod nas nekako nabaviti Quick Fire Ultimate tastatura sa belim ( SGK-4011-GKCM2 ) ili plavim ( SGK-4011-GKCL2 ) pozadinskim osvetljenjem? Gde god sam gledao svi imaju samo SGK-4011-GKCM1 model ( sa crvenim osvetljenjem ) u ponudi.

Na zalost,kod nas je u ponudi samo model sa crvenim osvetljenjem.
 
Izgleda da sam prodao onu plocicu sto ide na plocu sa zadnje strane i srafove/navrtnje kako se vec zovu da bih mogao da je pricvrstim za plocu a i EVO212 postavim u njih. Da li moze i gde da se nabave samo oni ? Stvar je hitna. Uzeo sam z87 plocu zbog i7 4770k a prodao M5A99FX PRO 2.0 koju je instalirao covek u servisu, ocigledno nisam obratio paznju.
 
Zanima me kuciste Cooler Master Silencio 652, ali sam procitao da je prednji filter tako postavljen da ventilatori vazduh vuku kroz proreze sa strana, a ne kroz taj filter. Da li je tako? Takodje, kuciste se ne moze videti uzivo pre kupovine, samo naruciti.
 
Pozdrav.Vidim da vec neko vreme nema cooler master b600,da li ce ga biti ponovo i kada ? meni bi trebao za sl. nedeljeu posto pazarim komp,da li je moguce da se poruci.Gledao sam u emmi cena je otprilike 6000-6500
 
Izgleda da sam prodao onu plocicu sto ide na plocu sa zadnje strane i srafove/navrtnje kako se vec zovu da bih mogao da je pricvrstim za plocu a i EVO212 postavim u njih. Da li moze i gde da se nabave samo oni ? Stvar je hitna. Uzeo sam z87 plocu zbog i7 4770k a prodao M5A99FX PRO 2.0 koju je instalirao covek u servisu, ocigledno nisam obratio paznju.


Sta ti kokretno treba i za koji socket?

Pogledaj link ispod.

http://www.cmstore.eu/accessories/
 
Zanima me kuciste Cooler Master Silencio 652, ali sam procitao da je prednji filter tako postavljen da ventilatori vazduh vuku kroz proreze sa strana, a ne kroz taj filter. Da li je tako? Takodje, kuciste se ne moze videti uzivo pre kupovine, samo naruciti.

Koliko vidimo distributer ga ima na stanju.Pokusaj da proveris sa maloprodajama sa linka ispod da li ga neko ima fizicki na stanju kako bi ga video pre kupovine.

http://www.itsvet.com/proizvod/cooler-master-silencio-652-sil-652-kkn1/comp_comp_case/54/2077
 
Vidim da na vašem cmstore-u imate opremu za staro CM 690 kućište, ali vidim da nigde nema front panel koji bi ja hteo da zamenim, da li imate informaciju da li je to moguće menjati? Takođe, hteo bih da kupim pci backplate, odnosno one male blank brackete za pci kartice kao što idu uz CM 690 II Advanced NVIDIA Edition
 
Poslednja izmena:
Sta se desava sa Vangard napajanjima?Nigde ih nema ni u najavi.Jesu eol ili sta?
 
Kopaci novcica su ih tako reci rezervisali za narednih par meseci :/
 
Imam Haf 932 ali bez panela sa usb 3.0, gde mogu to da kupim, nisam uspeo da nadjem nigde...
 
Samo da se nadovezem na moj upit o CM690 III kucistu sa prozorom....uzeo sam ga i mogu reci da je kuciste preterano.Uzivo izgleda mnogo lepse nego na slikama.funkcionalnost i estetika...uff.Filtrirano napred, dole ispod napajanja i gore.Odlicno.Svaka cast CM.Sad jos samo da ustekam za neki all in one water cooler i na konju sam :D
 
U moje i @lediovo ime ovim putem bih Vas zamolio da odgovorite na nasa pitanja iznad.

Pozdrav

Pozdrav,

SPM2 serija se vise ne proizvodi,mada je i dalje imamo u ponudi.V serija se proizvodi i proizvodice se i dalje, ocekujemo krajem aprila i nov model V1200.Velika je potraznja jakih napajanja,sto je naveo Kasa5033 :

"Kopaci novcica su ih tako reci rezervisali za narednih par meseci :/"

Kolicine koje se uvezu nisu prevelike i sve se u napred rezervisalo i prodalo.Nas distributer EWE u toku nedelje ima nov uvoz na kojem se nalazi :

SPM2 1000W x 10 komada
V850 x 8 komada
V1000 x 3 komada

Pokusajte da porucite preko nekih od prodaja Monitor,Duocm,Atom...ukoliko nije vec u napred sve prodato.
 
Koji je razlog uvoza serije koja broj 3 komada. Pa nije u pitanju cenovni rang RR za tako nešto?
 
Koji je razlog uvoza serije koja broj 3 komada. Pa nije u pitanju cenovni rang RR za tako nešto?

Razlog je kao sto smo objasnili ovde i u temi V serija.Velika je potraznja cak i mi nemamo na stanju vece kolicine.Cak i proizvodnja u ovom momentu tesko moze da isprati potraznju.
 
Razlog je kao sto smo objasnili ovde i u temi V serija.Velika je potraznja cak i mi nemamo na stanju vece kolicine.Cak i proizvodnja u ovom momentu tesko moze da isprati potraznju.
Ko vam je kriv sto vi prodajete Seasonci po prihvatljivoj ceni i tako reci 80+ Platinum specifikacijama :D
 
Svi pisu PC Maste Race, and dodjes i kazes The Cooler Master Race :D
 
Zasto Nepton vodena hladjenja imaju 2 godine garancije kod nas, dok na vasem sajtu i po prodavnicama na zapadu stoji 5 godina?
 
Nazad
Vrh Dno