Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Pozdrav.Da li bih mogao da dobijem informaciju da li ce i kada stici u Srbiju CM 690 III verzija sa providnom stranicom?Stigla je ova verzija bez prozora.Imam nameru da uzmem ovo kuciste pa ako nece dolaziti da li bih nekako mogao da dokupim samo stranicu sa prozorom posle.Ne mogu da nadjem u toj prodavnici sto se u ovoj temi pojavljuje u linkovima.

Pozdrav,

Kuciste je vec na lageru distributera EWE-a.Pokusaj da potrazis u nekim maloprodajama Monitor,Duocom,Atom...ili da porucis preko njih.
 
Da li je u nekom maloprodajnom objektu kod nas moguce kupiti 5.25" USB 3.0 BRACKET? Konkretno, odgovarao bi mi neki prikladan za Silencio.

Vidim da su na cmstore.eu u ponudi modeli za HAF 912 & 935 (koji bi mi odgovarali samo ako vec nema nista "bolje"). Znaci, gde kupiti i postoji li jos neka varijanta bracketa osim dva pomenuta?

Hvala, pozdrav.
 
da li ima nesto od boljih CM napajanja u bgd u ovom trenutku?ne uspevam da nadjem napajanja..neko 700-1000w sa bar 4 6pinske grane
 
Jel imate mozda info kada stizu Nepton vodena hladjenja i kolika ce im okvirna cena biti?
 
Jel imate mozda info kada stizu Nepton vodena hladjenja i kolika ce im okvirna cena biti?


Pocetkom sledece sedmice ce ih uvesti nas distributer, tako da ce se uskoro naci u maloprodaji.
Sto se cene tice, mogu samo da kazem okvirno:

Nepton140XL oko 90 evra, a 280L oko 110 evra.

Dosta zavisi od troskova transporta i carine.
 
Poslednja izmena:
Ako 280L bude 110 evra odmah ga uzmim, znaci toliko mi se svidja i jos mi ga kuciste podrzava i hladi kao besan :D
 
Kada ce biti Jetflo 120 ventilatora? Postoje na sajtu nekoliko radnji ali ih niko nema na stanju.
 
Imas u Duocomu plavi, crveni i crni.
 
Kakvi su sto se tice buke u poredjenju sa Blademaster ventovima ?
 
Na maksimumu se cuje huk vazduha, protok je neverovatan, duva kao fen. Moze se utisati kacenjem na kablice (dolaze dva komada) koji ga obaraju na 1200rpm (19dBA) i 1600rpm (28dBA).
 
Auuu, mozda pazarim koji. Kupih SSD pa sam bez kesa sada :(
 
Ne mogu da nadjem info. Jel je Nepton 280L zatvorena verzija hladjenja? Nije kao Eisberg 240 ?
 
Nepton je zatvoren hladnjak i ne moze da se prosiruje kao Eisberg, dodje ti kao zamena za Seidon :D
 
kakve su sanse da se CM Elite 110 pojavi u nasim prodavnicama???
 
da se zahvalim CM srbija koji mi je poslao besplatno dva kabla koja sam zagubio za moje napajanja! vise nego korektan odnos prema korisnicima!
 
Hoce li se kod nas pojaviti HAF XB EVO?
 
Ima li gde kod nas da se kupi 4 pin spliter kabl ? Jer hocu da povezem prednje ventilatore sa Trooper-a na maticnu plocu, ali bez produznog ili splitera ne moze da dohvati :(
 
Ima li gde kod nas da se kupi 4 pin spliter kabl ? Jer hocu da povezem prednje ventilatore sa Trooper-a na maticnu plocu, ali bez produznog ili splitera ne moze da dohvati :(

a sto kacis na maticnu, a ne na kontrolni panel?
 
Jer sa ploce mogu da ih ugasim.
 
Pozdrav,

Mozete li da objasnite " Full Nkro preko USB " na tastaturama tipa QuickFire Ultimate i sl. Kojim nacinom se postize efekat NKRO ? Hvala

p.s. Ne bih da ulazim u rasprave tipa da li je potrebno vise od 6 i slicno nego me zanima tehnika kojom je to uradjeno.

Konkretno

Interface-limited NKRO
The USB Human Interface Device (HID) protocol fully supports N-key rollover. However, the compatibility version of HID that all present systems implement limits USB keyboards to reporting a mere six regular keys together with four modifiers. Additional keys pressed beyond the limit will generally cause some of the other keys to be dropped.
Many USB keyboards implement workarounds to bypass this limit; the most common trick is to simulate multiple endpoints, e.g. the keyboard pretends to be a USB hub with several keyboards attached. When more than six keys are pressed simultaneously, the keyboard controller simulates up to six keys coming from one of its virtual keyboards, and the rest coming from its other virtual keyboards.
These sorts of tricks lead to compatibility issues with certain systems; see NKRO-over-USB issues for a workaround to this problem.
 
Poslednja izmena:
@Cooler Master Poslao sam vam privatnu poruku al ne znam da li ste videli...
 
Hteo bih samo i ovde da se zahvalim cooler master redakciji sto su ispali i vise nego fer i poslali mi control panel za trooper kuciste bez naplate.
Nadam se da cu uskoro moci i da prikazem rezultate svog rada na kucistu.

pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno