Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Postovani,

Treba mi pomoc oko mog napajanja Cooler Master 1200W Gold. Napajanje je kupljeno u Gigatronu. Napajanje i racun u prilogu na slici.

Na reklamaciju mora da se primi. Oni moraju da daju podrsku za proizvod koji se prodaje i posle garantnog roka. 7 godina nakon prodaje, u obavezi su da nude rezervne delove i podrsku.
Ne gigatron nego uvoznik. Odnesi kod njih i trazi im ponudu za popravku.
 
Zanima me gde moze da se nadju one plastike sa kojima se montira ventilator na kuler ? Imam Hyper T4 sa 120mm ventom koji radi push sa prednje na zadnju stranu medjutim hocu jos jedan da stavim na kuler (a posto je polovno kupljen komp, ne nalazim apsolutno nigde da postoje "fan bracket"), na ebay-u ih ima za par dolara ali nema mogucnost porucivanja trenutno van nase zemlje.

Da ne dodje do zabune pricam o ovome.

Hvala na informaciji.
 
Pozdrav!

Zanima me da li neko ima kuciste MasterBox Lite 5 (MCW-L5S3-KANN-01) http://www.coolermaster.com/case/mid-tower/masterbox-lite-5/ ?

Razmatram da ga uzmem pa me zanima da li se crni default ventilator vidi ispod crnog front panela? Ne planiram da ubacujem led ventilatore pa bi mi bilo idealno kad se ni ovaj crni ne bi video.

Hvala unapred

Pozdrav , ventilator koji fabricki dolazi uz kuciste nije montiran u prednjem panelu vec pozadi .
 
Pozdrav, nedavno sam kupio Mastercase Maker 5 kućište i silno sam oduševljen onime što nudi. Ali sam video mnogo toga zanimljivog na sajtu CM (dodatne LED lampe, ventilatori...) i zanima me da li sve to može da se kupi kod nas i kako??
Stvarno nemam vremena za listanje unazad i bio bih zahvalan na odgovoru.
Hvala.
 
Postovani interesuje me da li ce na srpskom trzistu stici tastatura CK550 UK verzija?
 
Poslednja izmena:
Postovani, interesuje me gde bih mogao da nabavim AM4 upgrade kit za CM Hyper 212 EVO (RR-AM4B-H212-S1) ? Hvala unapred, pozdrav!
 
Stigao je kit za CM Hyper 212 EVO! Hvala puno!
 
Pozdrav potrebno mi je kacenje za socket am4 za cooler master hyper 412. Da li imate i koja je cena?
 
Naravno da nemaju u radnji. Malo ko to ima sta stanju. Zovi ih i pitaj kada to moze da bude u radnji. Oni to treba da pokupe od uvoznika. Ako u Atomu narucis do 12h a uvoznik to ima mislim da mozes isti dan pokupiti.

Tapatalk
 
Raspao mi se ležaj na jednom od ventilatora sa Nepton 140XL, ima li neki način da nabavim jedan ? Da ne menjam sada obadva.
 
Gde mogu da nabavim AM4 adapter za Hyper 212 Evo? Vreme je za upgrade sa FX na Zen :)
 
Pozdrav,

takodje me interesuje gde se moze nabaviti AM4 upgrade kit RR-AM4B-H212-S1 za 212evo.

Hvala puno.
 
Izgleda da samo ja nisam tražio adapter RR-AM4B-H212-S1. Bio bih jako zahvalan, ako ga je još uvek moguće nabaviti.
 
Da li je moguce naruciti AM4 upgrade kit RR-AM4B-H212-S1 za 212evo od Cooler Master srbija s obzirom da za koji dan prelazim na ryzen 1600x a jedina druga opcija mi je porucivanje sa Amazona kompletnog toolkita?
 
Puno hvala Cooler Masteru Srbija. AM4 adapter mi je poslat istog trena kada sam pitao za njega. Sada mogu da uzmem Ryzen 5 1600X opušteno, bez glava da me boli. :wave:
 
CoolerMaster je ozbiljna firma koja brine o svojim korisnicima.

Prosto uzivam dok kucam sa MasterSet MS120. :)
 
Поштовани, где може да се набави AMD AM4 Upgrade Kit RR-AM4B-H212-S1? Мој мали EVO чека стрпљиво.
 
Nazad
Vrh Dno