Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Lokalno, ovde sam ih kontaktirao i dobio paket na kucnu adresu, jedino postarinu platio. Mislio sam da cu morati vise da se cimam, al eto pozitivno su me iznenadili :)
 
Hvala :)
 
Još uvek čekam kit za Nepton-a, valjda će skoro.
 
Naplacivanje postarine kad se uzima preko sajta?
Lepo je sto postoji lokalno predstavnistvo pa salju odatle lokalcima, pretpostavljam da je tako u vecini drzava, inace bi bila sramota.

LC power koji je x puta slabija firma od CM salje mountove za LC-CC-120 koji kosta 20e besplatno svima..
 
Pa da, free je bracket, a slanje je 7-8 dolara, što obesmišljava čitavu stvar.

Poslao sam PM dežurnom CM članu ovde, pa ću videti šta i kako.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa nije baš da "obesmišljava" ali bi bio fantastičan PR. Bolje i to nego da mora da se kupuje ceo nov cooler. Najgora stvar je to što kasne a to nije neki specijalni engineering. Za nepton-a bi to mogao da bude samo 2 mala parčeta od čelika i eventualno backplate kuju Ryzen ploče već uglavnom imaju.
 
Sve pohvale za Cooler Master, realizacija od srede do petka, po ceni Post Express poštarine.

Svaka čast :)

b699f49a353d12b1efe98e2f1db056dd.jpg
 
Poslednja izmena:
Još uvek ništa za većinu proizvoda. Za jeftine kulere manje-više ali za ove koji koštaju dobru paru, ničevo. Ako budem morao da kupujem nov cooler to sigurno neće biti CM i to je obećanje !! Čak i ne tražim ništa besplatno, rado bih platio kada bi samo imalo.
 
Još uvek ništa za većinu proizvoda. Za jeftine kulere manje-više ali za ove koji koštaju dobru paru, ničevo. Ako budem morao da kupujem nov cooler to sigurno neće biti CM i to je obećanje !! Čak i ne tražim ništa besplatno, rado bih platio kada bi samo imalo.

Pozdrav,

Ocekujemo brackete za Nepton,MasterLiquid Pro i Seidon seriju da stignu kod nas u kancelariju za jedno 10 dana.Izvinjavamo se na kasnjenju svima koji cekaju kacenja za Nepton, a ima vas ovde na forumu koji cekate....
 
Što se ne hvalite?
CM toAM4.JPG
Kako doći do toga ovde ??
 
Poslednja izmena:
Evo i tih desetak dana su prošla?
Dočekasmo :p
 
Videćemo već kada će stići u našu jadnu zemljicu. Nadam se vrlo skoro. Do sada sam već mogao sam da napravim.

Pozdrav,

Dobili smo kacenja za Nepton seriju.Javite nam se na PP sa vasim kontakt podacima kako bi organizovali slanje na vase adrese u toku ove nedelje.
 
Evo stiglo kačenje danas. Sa inžinjersko-mehaničkog stanovišta, vrlo elegantno rešenje.
WP_20170601_09_06_13_Pro.jpgWP_20170601_08_40_10_Pro.jpg
Poštarina je bila 150RSD.
 
Stiglo i meni, samo da podignem iz poste. Good job CM

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Capture.jpg

Stiglo i namontirano, za 20C pala temperatura. Gospodar hlađenja, cheers.
 
Морам и ја да похвалим СМ! cheers
Јуче се чули, јутрос ме поштар буквално пробудио када је донео качење. Пребрзо одрађено!
 
Je l' ima neko informaciju kada će i da li će se uopšte pojavi wireless verzija MasterPulse slušalica tj. MasterPulse Maker?

Bilo najavljeno za početak 2017., ali očigledno ništa od toga...
 
Hvala za AM4 bracket za 212 EVO! :)
 
Pozdrav,

Kupio sam CM Hyper 212 LED Turbo cooler uz Ryzen 1700 procesor, međutim bracket za montažu nedozvoljava vertikalno postavljanje kulera, tj onako kako bi trebalo, nego je okrenut za 90 stepeni (up&down orijentacija). Video sam da postoji noviji mounting kit, mislim da je ovo naziv i oznaka AMD AM4 UPGRADE KIT AIR1 XCLIP (RR-AM4B-H212-S1). Da li moze nekako da se poruci ovde u Srbiji?
 
Pozdrav,

Kupio sam CM Hyper 212 LED Turbo cooler uz Ryzen 1700 procesor, međutim bracket za montažu nedozvoljava vertikalno postavljanje kulera, tj onako kako bi trebalo, nego je okrenut za 90 stepeni (up&down orijentacija). Video sam da postoji noviji mounting kit, mislim da je ovo naziv i oznaka AMD AM4 UPGRADE KIT AIR1 XCLIP (RR-AM4B-H212-S1). Da li moze nekako da se poruci ovde u Srbiji?

I mene interesuje isto ovo. Planiram ovih dana da predjem sa FX-a na Ryzen, ali zadrzao bih moj nedavno kupljen Cooler Master 212X u konfiguraciji da duva ka pozadini kucista.

Ima li ovog adaptera u Srbiji?
 
Meni isto treba RR-AM4B-H212-S1.
 
Da se javim i ja za RR-AM4B-H212-S1 mounting kit za CM Hyper 212 EVO. Planiram prelazak na Ryzen uskoro, pa mi je potreban. Ne bih da ga menjam, jer sam zadovoljan njime.
Hvala unapred lokalnoj Cooler Master kancelariji.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pozdrav, potreban mi je RL-AM4B-NEPS-R1 mounting kit za CM Nepton 240M posto planiram da ga stavim na Ryzen masinu koju sastavljam.
 
Do kraja nedelje instaliram Ryzen, nazalost CM za ovih 15tak dana nije reagovao sto se tice RR-AM4B-H212-S1 adaptera.

Po svemu sudeci prelazim na bundled AMD Spire cooler dok se situacija ne resi...
 
Nazad
Vrh Dno