Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Pozdrav, kao i mnogi ovde takodje mi je potreban kit i backplate za am4 za hyper 212 evo pa bih bio zahvalan ako me neko moze uputiti gde se moze kupiti u srbiji?
 
Uzeh MH-751 slusalice, super su ali bi mi trebao makar duplo duzi kabel.

Da li postoji neki drugi model Coolermaster slusalica koji dolazi sa duzim kablom i kompaktibilnim lock mehanizmom? Postoji li bilo koji drugi kabel na trzistu [od drugog proizvodjaca] koji ima ovaj lock? Ako ne, moracu ga produziti sa generic kablovima...
 
Uzeh MH-751 slusalice, super su ali bi mi trebao makar duplo duzi kabel.

Da li postoji neki drugi model Coolermaster slusalica koji dolazi sa duzim kablom i kompaktibilnim lock mehanizmom? Postoji li bilo koji drugi kabel na trzistu [od drugog proizvodjaca] koji ima ovaj lock? Ako ne, moracu ga produziti sa generic kablovima...

Uzmi MH-752 (one imaju USB DAC koji je na svom kablu, efektivno dobijes duplo duzi kabl) ili napravi svoj kabl... 751 ima kabl koji se izvlaci.
 
Pozdrav, da li se negde kod nas mogu uzeti switchevi i tasteri za cooler master SKG3040?

Sent from my Galaxy Note10+
 
Postovani, da li ima negde da se kupi adapter za dugme za paljenje kod cosmos s serije
post-100427-0-94136500-1438327692.jpg
 
Hoce li se pojavljivati tastatura sk621 ponovo u Srbiji, posto trenutno nema nigde da se nabavi?
Kao i tastatura sk631?
 
Videh da se pojavio u G.... MasterMouse Lite S, da li se može očekivati u ponudi i MasterMouse PRO L ?
 
Pozdrav, da li ce biti kod nas MP750 podloge u XL velicini?
 
Pozdrav, da li će biti u ponudi kućište Cooler Master Masterbox Nr200 (ne Nr200P, odnosno verzija bez staklenog panela)?
Hvala
 
Trenutno nigde u Srbiji ne mogu da nadjem kuciste Silencio S600 sa staklenim panelom, ni Mastercase Pro 6 sa plavim svetlom. Jel se zna kada ce biti novi uvoz, tj. kada ce biti toga na stanju? Pozdrav
 
Pošto se pojavio MM720 miš na Amazonu, ima li informacija kada će stići kod nas ili bar u Mađarsku, i po kojoj ceni?
 
Pozdrav ,

Ocekujemo da se pojavi u ponudi krajem Novembra.
 
Postoji li mogućnost nabavke bracketa za hyper 212 evo za AM4 socket ? Tj. Gde bih ga mogao naći :) Pozdrav.
 
Mene zanima kada ce u prodaji kod nas pojaviti kuciste NR200? I po kojoj ceni..
 
Mene takođe interesuje NR200 belo bez stakla.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Mene takođe interesuje NR200 belo bez stakla.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Ocekujemo da se pojave u ponudi krajem decembra NR200 modeli.Modeli NR200P , beli model ce se pojaviti u ponudi do kraja nedelje, crni pocetkom Decembra..
 
Poštovani!
Da li postiji mogućnost nabavke ventilatora za V8GTS, naročito zadnjeg.
 
Pozdrav, gde moze da se nadje am4 dodatak za nepton 140xl br. dela RL-AM4B-NEPS-R1. Hvala unapred.
 
Pozdrav Cooler Masteru :)
Recite mi kada ćete imati negde na stanju MasterBox 311 kućište?

P.S. Pun vam je inbox :D
 
Nazad
Vrh Dno