Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

@CM:
Imam pitanje...nabavio sam MM520 miš koji ima teg u sebi. Koliko sam video po netu, Cooler Master šalje rezervne klizače onima koji hoće da izvade taj teg i olakšaju miš, pošto se to ne može obaviti bez skidanja klizača da bi se otvorio miš. Da li se to može obaviti kod vas ili moram da se cimam ca CM u inostranstvu da mi oni to pošalju?
 
Samo da obavestim ljude iz CM-a da su mi stigli klizači za MM520, nakon 7 dana, prijatno sam iznenađen.
Hvala na pomoći i sve pohvale za korisničku službu...
 
Poštovanje.

Već duže vremena imam Cooler Master Hyper 612s i veoma sam zadovoljan kako hladi CPU.
Problem koji imam je taj što su držači za ventilatore popucali. Pre nekih godinu ipo jedan juče primetim da je i drugi pukao. Trenutno sam bez adekvatnog hlađenja. Da li bi ikako mogli da mi pomognete i pošaljete?

PUKX4gc.jpg

Postoji li providna stranica za Cosmos II?

Pozdrav,

Uskoro ce biti u ponudi stranice od kaljenog stakla , kao kod modela Cosmos II 25th ...

http://www.coolermaster.com/case/full-tower/cosmos-2-25th-anniversary-edition/

Da se zahvalim za pomoć. Hvala.
 
Takodje da se zahvalim za cosmos 2 stranicu, kao soferka od auta, teska, kvalitetna :)
43332f3a6a9cbbca568d2d6ee790765b.jpg
a6d33693e85ff88a7ee3d56e83038c99.jpg
005e4931d4c1e257c7eaa9cf68ac8faf.jpg
7e2af99519bc2ee3e756caa2cf84cc38.jpg
e87885aa0f0b61fc2999f5669be8137a.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znači nas dvojica smo uzeli te dve koje su stigle. :D
 
Otprilike :) odmah sam porucio cim su mi javili na pm
Hteo sam i ranije poruciti iz Eu, medjutim dostava je 60e... svaka cast za uvoznika i Cooler master, ni postarinu mi nisu naplatili izaslo me 6990 din... Brutalno je staklo na crnom Cosmosu, uzivo je mnogo lepse... prezadovoljan [emoji14]
Sad polako munjenje nekih Rgb ventilatora...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slažem se, isti slučaj i kod mene.
 
Stigla stranica za N300, obećano-ispunjeno, sve pohvale za Cooler Master. Ovo su neke od stvari koje te teraju da ostaneš veran brendu.
 
Pozdrav, da li negde može da se nabavi intel kačenje za nepton 280L kod nas?
 
Postovanje , mene zanima da li se moze negde ovde kod nas nabaviti za Cooler Master NEPTON 240m kopcanje ili kacenje za AM3 soket konkretno za AMD procesor stim sto mi treba i onaj limic sto ide iza maticne ploce ? Pozdrav
 
Postovani , ja imam kacenje za intel a mene zanima da li tebi treba za amd pa da se samo zamenimo ? Pozdrav
 
Uzmes am4 dodatak za taj hladnjak. Ja imam am3+ platformu na kojoj je 240m nakacen am4 bracketom uz stock backplate.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Interesuje me da li će kućište MASTERCASE H500P MESH WHITE biti u skorije vreme dostupno u Srbiji i koja će mu biti okvirna cena?

Hvala,
 

Zahvaljujem Vam se na brzom odgovoru. Interesuje me još jedna stvar u vezi ovog kućišta. Video sam da ima 2 mesta za ssd (2.5") diskove i 2 mesta za HDD (3.5") diskove...da li postoji mogućnost da se poruči dodatni HDD bay rak za bar još 2 ili 3 HDD od 3.5" koji bi stao u predmetno kućište.
 
Zahvaljujem Vam se na brzom odgovoru. Interesuje me još jedna stvar u vezi ovog kućišta. Video sam da ima 2 mesta za ssd (2.5") diskove i 2 mesta za HDD (3.5") diskove...da li postoji mogućnost da se poruči dodatni HDD bay rak za bar još 2 ili 3 HDD od 3.5" koji bi stao u predmetno kućište.

To i mene interesuje. Takođe me interesuje ova cena za C700P daleko je iznad preporučene. Moraće da se sarađuje sa mađarima.
 
Zahvaljujem Vam se na brzom odgovoru. Interesuje me još jedna stvar u vezi ovog kućišta. Video sam da ima 2 mesta za ssd (2.5") diskove i 2 mesta za HDD (3.5") diskove...da li postoji mogućnost da se poruči dodatni HDD bay rak za bar još 2 ili 3 HDD od 3.5" koji bi stao u predmetno kućište.

Sve od akcesoara sto postoji i sto ima dostupno na nasem webshopu u EU postoji mogucnost da se poruci lokalno u Srbiju preko distributera.Kao i do sada,samo da nas kontaktirate na PM i potrudicemo se da resimo i nabavimo za vas.http://www.cmstore.eu
 
Da se nadovezem u vezi H500P Mesh verzije.. Da li ce biti dostupna u drugoj boji, tamno siva ili crna?
 
Kako mogu da narucim RR-AM4B-H212-S1 za Hyper 212 Evo?
 
Stigao dodatak za montiranje, sve pohvale za saradnju.:)
 
Pozdrav,
Molim za pomoc, kako da resim problem sa Master Key Pro M tastaturom, kod koje potpuno nasumicno dolazi do situacije da se levi ctrl taster ponasa kao FN taster (pale se led lampice na esc i f5, ocekujuci komande) a recimo sledeci ili sledecih nekoliko pritisaka na ctrl ima ispravnu funkciju, da bi opet u nekom trenutku pobrljavio? Pokusavao sam bezuspesno sa nekim komandama za restartovanje i brisanje memorije tastature sa CM Support foruma.

Pozdrav opet!
Ponovo isti problem, zaista ne znam kako dolazi do ovoga, prosli put je problem resen zamenom kabla, i sve je bilo ok do sada, da li postoji nacin da porucim novi kabl? Ili mozda nije u njemu problem..? Tastatura je kupljena preko bench shopa i u garantnom je roku
 
Postovani,

Treba mi pomoc oko mog napajanja Cooler Master 1200W Gold. Napajanje je kupljeno u Gigatronu. Napajanje i racun u prilogu na slici.

Pre nekih 6 meseci komp je poceo da se gasi. Pocelo je jednom u mesec dana. Kasnije je pocelo cesce. Jednom u nedelju dana. Zadnjih par nedelja je postalo daleko gore. Poceo je komp da se gasi skoro svaki dan. I ne samo to nego komp se ne pali od "prve". Potrebno je nekoliko puta da se pokusa da se upali posto se iskljuci iz struje.

Pogledao sam forum i pokusao da nadjem problem. Poceo sa driverima, MB, testiranje, nista nije pomoglo. Proveo sam par nedeja sa prijateljem da pokusamo da nadjemo problem zasto se gasi komp. Na kraju uzeli sam napajanje od cerkinog kompa, 850W i stavio u moj komp. Komp radi perfekno. Ne gasi se uopste. Znaci da imam problem sa mojim Cooler Master 1200W napajanjem.

Pronasao sam kutiju i racun garanciju na 5 godine. Na moje veliko razocarenje sam primetio da 5 godisnja garancija istiekla pre par nedelja!!! Otisao sam u Gigatron juce u njihov servis i oni ne zele ni da cuju da mi pomognu.

Molim vas trazim vasu pomoc ako mozete da mi pomognete kako/gde da popravim moje napajanje. Moja je greska sto sam mislio da sigurno imam jos godinu dana garancije, kada ono samo sto je isteklo a zezam se za kompom koji je poceo cesce i cesce da se iskljucuje.

Hvala na pomoci.

BD

[napajanje i gigatron racun/garancija slika]

https://ibb.co/mano5J
 
Zanima me da li imate u prodaji, ili opciju da narucite bracket za AM4 za Nepton 140XL. Tacnije RL-AM4B-NEPS-R1 model.
Pustio sam PP, ali ne znam da li je stiglo, nisam bio aktivirao nalog.
Hvala unapred.
 
Postovani,

Treba mi pomoc oko mog napajanja Cooler Master 1200W Gold. Napajanje je kupljeno u Gigatronu. Napajanje i racun u prilogu na slici.

Pre nekih 6 meseci komp je poceo da se gasi. Pocelo je jednom u mesec dana. Kasnije je pocelo cesce. Jednom u nedelju dana. Zadnjih par nedelja je postalo daleko gore. Poceo je komp da se gasi skoro svaki dan. I ne samo to nego komp se ne pali od "prve". Potrebno je nekoliko puta da se pokusa da se upali posto se iskljuci iz struje.

Pogledao sam forum i pokusao da nadjem problem. Poceo sa driverima, MB, testiranje, nista nije pomoglo. Proveo sam par nedeja sa prijateljem da pokusamo da nadjemo problem zasto se gasi komp. Na kraju uzeli sam napajanje od cerkinog kompa, 850W i stavio u moj komp. Komp radi perfekno. Ne gasi se uopste. Znaci da imam problem sa mojim Cooler Master 1200W napajanjem.

Pronasao sam kutiju i racun garanciju na 5 godine. Na moje veliko razocarenje sam primetio da 5 godisnja garancija istiekla pre par nedelja!!! Otisao sam u Gigatron juce u njihov servis i oni ne zele ni da cuju da mi pomognu.

Molim vas trazim vasu pomoc ako mozete da mi pomognete kako/gde da popravim moje napajanje. Moja je greska sto sam mislio da sigurno imam jos godinu dana garancije, kada ono samo sto je isteklo a zezam se za kompom koji je poceo cesce i cesce da se iskljucuje.

Hvala na pomoci.

BD

[napajanje i gigatron racun/garancija slika]

https://ibb.co/mano5J

Probaj da ukucas seriski broj napajanja na CM sajtu, mozda je jos u fabrickoj garanciji.
 
Nazad
Vrh Dno