Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Cooler Master

Zvanični perdstavnik
Vendor
Učlanjen(a)
09.11.2007
Poruke
328
Poena
320
Poštovani posetioci sajta Benchmark, poštovani forumaši,

Od danas, kancelarija Cooler Master Balkan će i na Benchmark forumu pokušati da Vam pruži maksimalnu podršku i odgovore na sva pitanja u vezi ponude, proizvoda i servisa kompanije Cooler Master. Kao kompanija sa najsveobuhvatnijom ponudom računarskih kućišta, napajanja, svih vrsta hlađenja za desktop i prenosne računare, gejming opreme i mnogo toga drugog – želimo da Vam pokažemo koliko se zapravo razlikujemo od drugih i koliko nam je stalo do zadovoljstva kupaca naših proizvoda.

Cooler Master već godinama uspešno posluje ne samo u Srbiji, već i u celom regionu - a znamo da na Benchmark forum dolaze i brojni posetioci iz okolnih zemalja. Možemo reći da od svih proizvođača ovog tipa uređaja, samo je Cooler Master i zvanično lokalno prisutan i spreman da osim bogatog portfolia uređaja, kupcima ponudi stabilnu i pozudanu garanciju, brz servis ili zamenu uređaja, sigurnost korišćenja, kvalitetnu podršku – između ostalog, i na ovaj način.

I ne samo to…želja nam je da na ovim stranama od Vas čujemo predloge, ideje, za nove uređaje ili unapređenje postojećih. Cooler Master je kompanija drugačija od ostalih: osluškujemo, pratimo zahteve korisnika i tržišta. Uvek smo spremni da saslušamo, prodiskutujemo, razmotrimo mogućnosti. I da nagradimo dobre ideje, zašto da ne?

Imamo izvanredne proizvode, svesni smo toga: ali tu smo da Vas posavetujemo, odgovorimo na nedoumice, pružimo dodatna pojašnjenja, damo informaciju o pristizanju novih uređaja. Tu smo ako želite da se požalite na nešto, kritike su takođe sastavni deo posla, od odgovornosti ne bežimo.

Cooler Master Balkan tim raspolaže sa dovoljno znanja, vremena i informacija koje može da Vam pruži. Ne ustručavajte se da nas pitate, zbog toga je uostalom ovaj forum u dogovoru sa administracijom Benchmarka i otvoren. Stojimo Vam apsolutno na raspolaganju, ne ustručavajte se!

Srdačan pozdrav

Cooler Master Balkan tim
 
Iako ne koristim nijedan Cooler Master proizvod (Apple korisnik sa Macbook Pro-om) pozdravljam ovu inicijativu kao lep gest prema benchmark zajednici.
Svaka čast na ovome i ono što je takođe važno - Vi ste prvi!!!
 
Asus Srbija je takođe ovde sa podrškom ;)

Enivejz, svaka čast CM-u, ovo je sjajan primer podrške, kako tržištu, tako i najboljoj i najvećoj IT zajednici na Balkanu.
 
ne koristim ni ja trenutno nista od cm proizvoda, uvek se mimoilazimo za malo :)
ali ovakav potez je vrlo pohvalan, prema benchmark zajednici i prema korisnicima Vasih proizvoda.
s' obzirom na dosadasnja korisnicka iskustva sa lokalnom cm kancelarijom, verujem da ce ovo samo jos i vise olaksati stvari...
srecan rad i malo reklamacija :D
 
Asus Srbija je takođe ovde sa podrškom ;)

Enivejz, svaka čast CM-u, ovo je sjajan primer podrške, kako tržištu, tako i najboljoj i najvećoj IT zajednici na Balkanu.

Tu su i ostali, manje vise poznati.

Sto se tice CM podrske raduje me ova vest, mislim da je potreban covek koji imati vremena da izadje u susret ljudima poput nas, naravno to mislim i na ostale proizvodjace.
 
Odlicno
Ja moram da pohvalim ljude iz CM poslali su mi kablove za napajanje CM-700 koje sam izgubio i to dzabe nisu hteli nista da naplate :)
Mogli bi malo i drugi da se ugledaju na njih
 
Koristim puno CM proizvoda - CM 690 Advanced II, CM V700 Vanguard, Storm QuickFire TK, Storm Skorpion, Hyper 612s sada - moram reći da sam jako zadovoljan i da mi je Cooler Master jedan od omiljenih brendova. A podrška kancelarije Cooler Master je nešto na šta ostali samo mogu da se ugledaju - ja se ponovo zahvaljujem na svemu što su uradili da bih dobio novu prednju stranicu za staro kućište - CM 690. Ovo je još jedan dobar potez, a to da nam stojite na raspolaganju dosta ljudi sa Bencha je već znalo.

Evo i jedna sugestija - front panel na CM 690 III ne bi trebao da bude prekriven poklopcem.
 
Poslednja izmena:
Pozdravljam ! Sve najbolje ! :)

Trebali bi i drugi proizvodjaci da ovako otvore posebnu temu. Tako ce se videti ko koliko ima reklamacija i ko pomaze korisnicima.
 
Poslednja izmena:
Svaka čast i dobro nam došli. Koristim vaš cooling pad za laptop i izuzetno sam zadovoljan istim. U nekoj budućnosti bih svakako razmišljao i o vašem kućištu za desktop računar tako da me vaše prisustvo kod nas veoma raduje.
 
Odlična je vest da ste sada i zvanično na Bench forumu! Koristim dosta vaših proizvoda i imam jedno staro-novo pitanje za vas odmah u startu: postoji li ikakva mogućnost nabavke gumenih "grometa" za kućište 690 Advanced II?
 
Odlična je vest da ste sada i zvanično na Bench forumu! Koristim dosta vaših proizvoda i imam jedno staro-novo pitanje za vas odmah u startu: postoji li ikakva mogućnost nabavke gumenih "grometa" za kućište 690 Advanced II?

Pozdrav,

Odgovor na staro pitanje :Jedina trenutna opcija je nabavka i kupovina delova preko našeg EU web-shopa http://www.cmstore.eu/cases/cm-690/cm-690-ii/rubber-grommet/

Odgovor na novo pitanje : Pokušaćemo da ovde prikupimo sve zahteve za rezervnim delovima i obezbediti dostupnost i kupovinu preko naših distributera.
 
Svaka cast na akciji, bilo bi lepo da i ostali prate vas primer.
A, inace, bez nagradne igre nista!
 
Ja se pre jedno mesec dana obratio CM Balakan-u preko FB-a,u vezi sponzorisanja moda na kom radim,posto sam recimo u prethodnom modu koristio CM kuciste,trebao mi sad jedan Eisberg 240,medjutim niko se nije udostojio ni da mi odgovori,a kamoli da dobijem pozitivan odgovor...
 
Super ste. Koristio sam CM proizvode i drago mi je što ste odgovorni prema kupcima.
Ajd kad smo već tu, imam jedno pitanje...
Može li se negde naći u Srbiji CM jetflo 120?
Gledao sam reviews po netu i deluju odlično.
 
Ja se pre jedno mesec dana obratio CM Balakan-u preko FB-a,u vezi sponzorisanja moda na kom radim,posto sam recimo u prethodnom modu koristio CM kuciste,trebao mi sad jedan Eisberg 240,medjutim niko se nije udostojio ni da mi odgovori,a kamoli da dobijem pozitivan odgovor...

Postovani Sinisa,

Verovatno smo greskom prevideli Vasu poruku, svakako nam to nije bila namera, jer se zaista generalno trudimo da svima odgovorimo.

Takodje, stize nam svakodnevno jako puno zahteva za sponzorstvo i zaista je tesko ispratiti ih sve.

Kada smo god u mogucnosti mi se trudimo da podrzimo slicne projekte, ali nazalost u ovom momentu nemamo trazene proizvode za sponzorstvo.

Hvala na razumevanju!
 
Super ste. Koristio sam CM proizvode i drago mi je što ste odgovorni prema kupcima.
Ajd kad smo već tu, imam jedno pitanje...
Može li se negde naći u Srbiji CM jetflo 120?
Gledao sam reviews po netu i deluju odlično.

Hvala na pohvalama!
Jetflo bi trebao da stigne u Srbiju u toku Decembra.
Bice dostupan u plavoj i crvenoj LED varijanti.
 
Imam ovo kuciste skoro 5 godina i veoma sam zadovoljan kvalitetom izrade, zato sam i kupio, dizajn je ok, smetaju mi neki detalji ali izgleda dovoljno minimal/industrial.

Ventilatori i dalje rade kao i ova neonka e jedino je ono osvetljenje iza prednje mreze za prasinu riknulo dok je kuciste bilo u garanciji ali ko ce se cimati oko te sitnice i garancije a mozda sam i ja sje*o to cisteci pistoljem/kompresorom :d Jedino sto mi smeta je to sto u kucistu ima neki metalni ''zid'' pa ne mogu da stanu gpu od 260mm+.

Ali sam u sustini veoma zadovoljan kvalitetom.
 
Postovani Sinisa,

Verovatno smo greskom prevideli Vasu poruku, svakako nam to nije bila namera, jer se zaista generalno trudimo da svima odgovorimo.

Takodje, stize nam svakodnevno jako puno zahteva za sponzorstvo i zaista je tesko ispratiti ih sve.

Kada smo god u mogucnosti mi se trudimo da podrzimo slicne projekte, ali nazalost u ovom momentu nemamo trazene proizvode za sponzorstvo.

Hvala na razumevanju!

U Srbiji je najzalosnije to sto nikada niko nema trazene proizvode za sponzorstvo....
 
Mogu li se dobaviti nastavci za montiranje kulera na cm hyper 212 na amd lezista?
 
Ja se pre jedno mesec dana obratio CM Balakan-u preko FB-a,u vezi sponzorisanja moda na kom radim,posto sam recimo u prethodnom modu koristio CM kuciste,trebao mi sad jedan Eisberg 240,medjutim niko se nije udostojio ni da mi odgovori,a kamoli da dobijem pozitivan odgovor...

E, drugar, koliki meni nisu poslali ni O od odgovora, a nudio sam vrlo prakticne i trzisno odrzive ideje, nije to nista novo, na vecini mesta su ti megatrendasi, koji rade samo sta im se kaze, sve sto je novo, njima je problem, a problem resavaju tako sto ga ignorisu...
....
Inace ja imam cooler master dux, dobijen na nekoj nagradnoj igri, i jos ga nosim, izuzetan kvalitet, moram priznati.
 
Poslednja izmena:
Mogu li se dobaviti nastavci za montiranje kulera na cm hyper 212 na amd lezista?
Iste su komponente za sve sokete. Ako ti fali backplate ili ona zakacaljka u obliku X, javi se dacu ti.
 
pa fali mi onda to jer vidim da ne moze ovako :))) mislim da je 212 plus jer ima onaj noviji kuler e sad imam kuler i imam one srafove na ono za intel nakaceno, ali nemam ono sto ide ispod ploce i zart ne bi trebal oda ima onu klasicnu zakacaljku kao za amd tj stipaljku ili se isto kaci ispod ploce i za amd? ako je tako onda nemam onaj metal ...

evo sta ja imam pa vi kazite sta mi fali da mogu na oba podznozja kuler i amd i intel...

 
Poslednja izmena:
po svemu sudeci prva i treca stvar, na drugoj koliko vidim imam to nakaceno na kuleru kao sto na slici iznad? mozda gresim...
 
Zadovoljan korisnik CM mehanicke tastature na kojoj kucam ovaj post, CM coolera i napajanja... Po cenama i kvalitetu, mislim da se sjajno uklapate u ovo trziste koje zahteva odredjen nivo kvaliteta a opet za to ne zeli previse da plati. Pokajao sam se sto nisam uzeo i Cooler Master kuciste.
 
Nazad
Vrh Dno