Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Zdravo, potreban mi je kit RL-AM4B-MLPS-R1 za montiranje Masterliquid Pro 240 vodenog hladjenja na AM4 platformu. Moze li neko pomoci?
Hvala
 
Zahvaljujem se Coolermaster kancelariji! Bracket poslat u najkraćem mogućem roku.

Sent from S9+ using Tapatalk
 
Pozdrav, potreban mi je kit RR-AM4B-H6V2-R1 za Hyper 612 Ver. 2 za montiranje na AM4 plocu. Moze pomoc?
Hvala.
 
Gde bih mogao da nadjem deo RR-AM4B-H212-S1 za nadogradnju na AM4, osim na US CM sajtu, gde je postarina oko 35USD?

Hvala
 
Pozdrav, uzeo sam CM MH751, i slusalice su vrhunske, ali postoji jedan problem.
Naime, tek danas sam, jedno dva meseca posle kupovine, resio da probam mic, kad ono, on ne radi.
Da li znate u cemu je problem, posto sam citao na netu, da ima jos takvih slucajeva?
Hvala.
 
Da li moze i gde da se poruci samo prednja maska za kuciste Cooler master N400 ?
 
Pozdrav, uzeo sam CM MH751, i slusalice su vrhunske, ali postoji jedan problem.
Naime, tek danas sam, jedno dva meseca posle kupovine, resio da probam mic, kad ono, on ne radi.
Da li znate u cemu je problem, posto sam citao na netu, da ima jos takvih slucajeva?
Hvala.
I ja ih imam od marta, stvarno su vrhunske, zvuk odličan, jako su udobne.
Prvi put čujem da je neko imao problem sa mikrofonom. Da se ne pravim pametan, ali jesi li dobro pogledao u podešavanjima u windowsu (u Device manager i sl.).
 
Meni je potreban cooler master Argb splitter- MFX-AWHN-3NNN1-R1
Nema ga nigde u domacim radnjama

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kontaktirali su me ljudi, iz CM, ali nisam stigao da odgovorim.
Problem je do zvucne, ili ko zna cega.
Zvuk, preko maticne mi ne radi, tako da koristim neku roccat usb kartu.
Na nju slusalice vezujem preko razdelnika, i tu nastaje problem, da mikrofon "vuce" zvuk sa slusalica.
Znaci, npr. pustim YT klip, i pokrenem mic test, ono prijavljuje da radi ali, kada ja nesto govorim, onda ne.

Kada stavim hyperx usb kartu, na koju se slusalice, direktno povezuju, bez razdelnika, onda je sve u redu.
Probao sam i drugi razdelnik, i radio nov sistem, nista se nije promenilo.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zdravo potreban mi je set za montažu nepton 140XL vodenog hlađenja na AM4 platformu. Da li znate gde se može nabaviti? Hvala!
 
Zahvaljujem se Coolermaster-u braket je stigao u nakraćem mogućem roku! Najbolji ste! Veliki pozdrav!
 
Dobar dan,

zanima me da li važi intenacionalna garancija kod nas od 5 godina za napajanje COOLERMASTER MWE Bronze 550W uz Mađarski fiskalni račun i garantni list ?
 
Pozdrav,

Nemamo internacionalnu garanciju, proizvod mora da se reklamira tamo gde je kupljen.
 
o.k. hvala
 
Slaba zastupljenost MP510 podloga...kod nas ne mogu da nađem (bar ne onu najmanju) a i kod Mađara je slabo ima (i za 15€ za small verziju).
Neka šutnu veću količinu ovamo, heh, najbolja podloga koju sam video do sad.
 
Pozdrav, molim za pomoć, potreban mi je kit za Hyper 412 S za montiranje na AM4 ploču. Hvala
 
Zdravo, potreban mi je AM4 set za Hyper 212 Evo hladnjak. Da li može da se naruči u Srbiji?
Hvala, pozdrav!
 
Zdravo Cooler Masterovci,

Pre izvesnog vremena dobio sam AM4 Kit za Hyper 212 Evo. Međutim, montaža nije moguća jer ne paše na postojeći backplate, pa se hladnjak odvaja od ploče. Pisao sam o tome u posebnoj temi na forumu.

Video sam da postoji AM4 backplate na CM store-u. Da li je moguće nabaviti ovaj backplate kod nas? Poručio bih direktno iz EU prodavnice, ali samo isporuka je €40.

https://www.cmstore.eu/spare-parts/backplate-with-am4-support/

Ukoliko backplate trenutno nije dostupan iz nekog razloga, odgovara i ovaj set AM4 koji ga obuhvata:

https://www.cmstore.eu/spare-parts/...-pack-new-version-with-am4-but-no-socket-775/

Hvala unapred na pomoći.
 
Pozdrav! :) Potreban mi je AMD AM4 Upgrade kit for Nepton Series (RL-AM4B-NEPS-R1) za Nepton 240M hladjenje. Da li postoji mogucnost nabavke?
Hvala unapred! :)
 
Zdravo! Imam Cooler Mastert G750M napajanje.

Potrebni su mi dodatni Sata kablovi koji idu iz napajanja. Nadjoh negdje da je to "5 pin to 3 Sata Power supply cable".

Živim u Crnoj Gori. Postoji li mogućnost da nekako preko vas nabavim taj kabl?

Hvala unaprijed!
 
Pozdrav, molim za pomoć, potreban mi je kit za Hyper 412 S za montiranje na AM4 ploču. Hvala
Pozdrav CM-u od čoveka sa sličnim problemom!

Ovih dana naručujem Ryzen 5 3600(X) i voleo bih da ga hladim svojim CM Hyper 412S hladnjakom i potreban mi je taj čuveni adapter kit... Postoji li mogućnost za nabavku?
 
Dobro vece. Posedujem kuciste MasterBox 5, verzija MCY-B5S1-KWNN-03. Po specifikaciji sa Vaseg sajta, na mom modelu moze da se montira i treci ventilator na prednjem panelu. Treba mi informacija kako mogu da nabavim opcionalni nosac (bracket) za taj treci ventilator? U pitanju je 120mm ventilator.

Hvala unapred. Srdacan pozdrav.
 
Dosao montiran na kucistu, nisam video. :d Izvinjavam se.
 
Pozdrav CM-u od čoveka sa sličnim problemom!

Ovih dana naručujem Ryzen 5 3600(X) i voleo bih da ga hladim svojim CM Hyper 412S hladnjakom i potreban mi je taj čuveni adapter kit... Postoji li mogućnost za nabavku?

Pozdrav,

Vise nemamo braketa za besplatnu podrsku AM4 i necemo ih vise dobijati .Jedina opcija ce biti za model 212 kupovina celog paketa braketa , gde ima i za AM4.Neka manja kolicina bice u ponudi do kraja nedelje preko List-a.

http://www.list.rs/

https://www.cmstore.eu/spare-parts/...-pack-new-version-with-am4-but-no-socket-775/
 
Danas sam, u Crnoj Gori, kupio Cooler Master V1000 napajanje https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/v-series/v1000/

Trgovac mi je rekao da je garancija na napajanje 24 mjeseca (dvije godine). Tolika je minimalna zakonska garancija na ovakve proizvode u Crnoj Gori. Međutim na kutiji piše da je garancija 5 godina. Kada sam trgovca pitao zašto garancija nije 5 godina on mi je odgovorio da je tolika garancija u zemljama Evropske Unije gdje je struja kvalitetnija i stabilnija.

Moje prethodno napajanje je Cooler Master G750M. Ono je slabije napajanje od ovoga ali garancija na njega je 60 mjeseci. Kupljeno je 2017. godine u Crnoj Gori. A ovo danas što sam kupio je bolje i skuplje ali ima manju garanciju. Da li je garancija zaista dvije godine na napajanje Cooler Master V1000?
 
Danas sam, u Crnoj Gori, kupio Cooler Master V1000 napajanje https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/v-series/v1000/

Trgovac mi je rekao da je garancija na napajanje 24 mjeseca (dvije godine). Tolika je minimalna zakonska garancija na ovakve proizvode u Crnoj Gori. Međutim na kutiji piše da je garancija 5 godina. Kada sam trgovca pitao zašto garancija nije 5 godina on mi je odgovorio da je tolika garancija u zemljama Evropske Unije gdje je struja kvalitetnija i stabilnija.

Moje prethodno napajanje je Cooler Master G750M. Ono je slabije napajanje od ovoga ali garancija na njega je 60 mjeseci. Kupljeno je 2017. godine u Crnoj Gori. A ovo danas što sam kupio je bolje i skuplje ali ima manju garanciju. Da li je garancija zaista dvije godine na napajanje Cooler Master V1000?
Toliko je dao uvoznik(čitaj lopovska posla)..Nema veze sa kvalitetom struje,napajanja itd.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno