Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Pozdrav
Interesuje me gde mogu da nabavim braket za AM4 za Cooler Master V8 GTS kuler
 
Pozdrav, kako doci do metalne stipaljke za Hyper TX3 (AM3 kacenje) :d?
 
Kako ti izgleda to? Mozda imam.
 
a nemam to. imam one "makazice" sto idu na hyper 212 Cooler_Master_AM4_Bracket@@hmzm01_30.jpg
 
Poslednja izmena:
Eee stipaljkica je jedno a makazice su drugo :d. Evo javio mi se gosn CM licno pa ce me opskrbiti, zahvaljujem se i tebi i njemu :).
 
Poštovani, zanima me šta se dešava sa Cooler Master CK550 modelom kod nas, zašto je nema kod uvoznika?
Zvao sam par radnji i rekli su mi da nemaju na stanju. Kada sam pitao da li može da se poruči, rekli su da nema ni kod uvoznika.
Hvala
 
Poštovani, da li postoji mogućnost poručivanja preko vas dodatnog venta od 120mm za kućište Silencio 550?
Hvala
 
Raspao mi se ležaj na jednom od ventilatora sa Nepton 140XL, ima li neki način da nabavim jedan ? Da ne menjam sada obadva.
Nastavak:
Upravo mi stigla pošiljka od CM-a, čak dva nova ventilatora i to besplatno, samo poštarina. Izuzev ove poruke, nisam prstom morao da mrdnem, sami su ponudili i rešili sve !!!
Bravo, ne samo da je odličan cooler nego i firma.
 
Poslednja izmena:
Sve pohvale za proizvode (koristim njihov kuler godinama bez ijednog problema), a još veće za odnose sa kupcima i izlaženje u susret. Dođeš ovde napišeš post i više ništa ne moraš da se cimaš, šalješ na 10 mesta mejlove itd.. Samo pohvale..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
U ekspresnom roku stigao braket (AM4 za V8GTS) koji nisam znao kako da dobavim.
Slučajno videh temu i obratih se timu za podršku.
Brzo, ekspeditivno, bez ikakvih uslovljavanja...stvarno sam zgranut....nisam navikao na takav odnos i uvažavanje od firmi koje posluju kod nas.
Sve pohvale Cooler Masteru i timu koji ga zastupa. Pravi ljudi na pravom mestu.
 
Poštovani, da li je još uvek moguće poručiti side panel za Cooler Master CM690 III? (Oznaka modela - CMS-693-KWN1. Zanima me standard left side panel, with fan mounts.)
 
Poštovani, imam problem sa mojim kulerom V8GTS.
Naime, ''otišao'' je ležaj na jednom ventilatoru (zadnji ventilator je u pitanju) i jako se čuje. Buka je prilično velika i iritantna, tako da sam bio prisiljen da stavim stock kuler dok ne rešim problem.Da li može da se nabavi zadnji ventilator za V9GTS?
Trebalo bi da je verzija 1, oznaka kulera je RR-V8VC-13PR-R1. Ne znam da li su isti ventilatori na obe verzije ili ima neke razlike.
Problem je šta su ventilatori za ovaj kuler unikatni i ne može da se montira neki drugi.
Ujedno koristim priliku da vam se zahvalim na braketu za AM4
 
Poslednja izmena:
Zdravo,
imam Hyper 212 evo koji bi hteo da koristim na Ryzen AM4 ploči, kako da dođem do nastavka za upgrade?
Unapred hvala.
 
Zdravo,
imam Hyper 212 evo koji bi hteo da koristim na Ryzen AM4 ploči, kako da dođem do nastavka za upgrade?
Unapred hvala.

Pozdrav,

Trenutno nemamo vise AM4 braketa za 212evo.Potrudicemo se da nabavimo opet, pa nas po tom pitanju podrske mozete kontaktirati za 30-tak dana..
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,

Samo da dodam odusevljen sto postoji uopste opcija da se nabavi bracket za Hyper EVO 212X za AMD-ovu AM4 platformu!
Cekamo 30ak dana ko sto rekose iz CM ekipa , svaka cast za njih (CM team) i za ovaj forum!

Svako dobro!
 
Hoće li u radnjama uskoro biti Cooler Master MasterLiquid ML240RS RGB dakle ne R verzija nego RS.
 
Fioka za HDD za Coler Master kuciste

Pozdrav, Gde mogu da kupim fioku za HDD, sa prednje strane? Otpao jedan limcic koji sluziza izvlacenje fioke pa stvara problem.
 

Prilozi

  • 20181108_144722.jpg
    20181108_144722.jpg
    420.7 KB · Pregleda: 64
Pozdrav,

Ima li vesti o bracket-u za Hyper EVO 212X za AMD-ovu AM4 platformu?
 
Pozdrav,
imam MK750 UK Brown tastaturu. Zanima me sledeće:
1) Da li se mogu poručiti tasteri sa EX-YU rasporedom? Dakle da ima čćđšž, a da se zadrži RGB osvetljenje (to mi je bitno, inače bih prelepio preko sadašnjih nalepnice)
2) Da li je moguće dodeliti media key "VK_SLEEP" nakom tasteru? Tastatura ima one media tastere ali bih jedan remapirao da služi za stavljanje računara u Sleep.
Hvala :)
 
Pozdrav,
imam MK750 UK Brown tastaturu. Zanima me sledeće:
1) Da li se mogu poručiti tasteri sa EX-YU rasporedom? Dakle da ima čćđšž, a da se zadrži RGB osvetljenje (to mi je bitno, inače bih prelepio preko sadašnjih nalepnice)
2) Da li je moguće dodeliti media key "VK_SLEEP" nakom tasteru? Tastatura ima one media tastere ali bih jedan remapirao da služi za stavljanje računara u Sleep.
Hvala :)

Pozdrav,

1) Mi nemamo u nasoj ponudi takve tastere, jedino da pokusas online da pronadjes da li neko moze da ih napravi .
2) Kolege koje su zaduzene za periferije su nam dali informaciju da to nije moguce.
 
Uzeo sam i koristim Cooler Master "Wrist Rest". Hteo bih kupiti barem još jedan, ali ne mogu nigde u Srbiji naći da se prodaje. Na ovo mislim:

http://www.coolermaster.com/peripheral/peripheral-accessories/wrist-rest/

Postoji li način da se nabavi, ima li ga u nekoj radnji kod nas? Inače sam iz Novog Sada, ali plaćanje poštarine nije problem, dok bih izbegao naručivanje iz inostranstva zbog nakarikanih ostalih troškova i dažbina.
 
Поздрав

Интересује ме која кућишта (које CM тренутно производи) имају компатибилне провидне странице са моделом N200 и да ли их има у продаји? Она која је у понуди на сајту CM има премали отвор.

Ако нема, а слутим да за то постоји велика вероватноћа, занима ме где код нас може да се набави само страница за N200, да бих могао сам да направим провидну страницу?


Хвала унапред!
 
Pozdrav!

Poručio sam kućište MasterCase MC500P i imam nekoliko pitanja.

Koliko sam shvatio, uz kućište stižu dve prednje ploče. Jedna mesh i druga od plastike. Interesuje me da li je ta mesh prednja strana ujedno i jedini prednji filter tako da, ako se stavi plastična prednja strana, ne postoji nikakva filtracija vazduha odnosno zadržavanje prašine?

Druga stvar, da li možete da mi kažete tačan model ventilatora koji idu uz kućište? Kućište dolazi sa unapred montiranim 2x140mm napred i jednim 140mm pozadi ali ne znam kakvi su ventilatori u pitanju? Ili makar da li su DC ili PWM?

Hvala unapred.
 
Poštovani gde mogu da kupim bracket za AM4 socket za Cooler Master 212 hyper EVO ??? Jel ste ih nabavili ponovo konačno???
 
Dobar dan,

imam kućište Cooler Master - HAF 912 i veoma sa zadovoljan sa njim. Napravljejno je kao tenk. Juče sam hteo da ubacim još jedan HDD, ali nisam našao one nosače. To mi je sve bilo u kutji. Da li ja mogu da naručim jedan par tih nosača i gde?

Drugarski pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno