Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Veliko hvala domacoj Cooler Master ekipi, adapter mi je stigao! :)

It's Ryzen time.
 
+1 Hvala puno Cooler Master Balkan kancelariji! I meni je stigao traženi adapter. :)
 
I meni je stigao adapter danas. Hvala CM najhladniji ste :))) Ako sve stigne na vreme i ja sklapam Ryzen komp ovog vikenda pa javljam kako se Hyper 212 Evo nosi sa sa OC R5 1600.
Poz

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Pozdrav, imam Hyper TX 3, prelazim na AM4 uskoro ali nemam am4 mounting kit za njega :(
 
Pozdrav, kako bih mogao da poručim RR-AM4B-H212-S1 kit?
 
@Cooler Master

Pozdrav, sinoc mi je izgleda otkazala pumpa na CM Nepton 140XL AIO hladjenju iz cistog mira a rezervni cooler nemam. Belo svetlo gori na pumpi ali vise je ne detektuje ploca ni bios kao da nema nista prikaceno na tom fan 3pinskom. CPU temp otisla u nebesa.

Help! Sta da radim. Koji je ovlasceni servis.

Thanks.
 
Moram da se zahvalim Cooler Master-u puno, puno!
Adapter je expresno stigao, baš sam bio iznenadjen.

Ostajem dužan fotku posle montaže svog muzejskog primerka. :D
 
Cooler masteru pogledaj privatnu poruku :)
 
Zdravo Cm,

U oktobru 2016 sam uzeo V750 full modular napajanje u WinWinu, ali sam samo dobio fiskalni račun po novom zakonu. Kod njih garancija važi samo 2 godine. Kako da ostvarim punu garanciju od 5 godina, tj kako da dobijem papir?

hvala
 
Pozdrav,
Molim za pomoc, kako da resim problem sa Master Key Pro M tastaturom, kod koje potpuno nasumicno dolazi do situacije da se levi ctrl taster ponasa kao FN taster (pale se led lampice na esc i f5, ocekujuci komande) a recimo sledeci ili sledecih nekoliko pritisaka na ctrl ima ispravnu funkciju, da bi opet u nekom trenutku pobrljavio? Pokusavao sam bezuspesno sa nekim komandama za restartovanje i brisanje memorije tastature sa CM Support foruma.
Iskreno govoreci, prilicno sam razocaran jer mi je i prethodna Trigger Z tastatura pobrljavila sa shift tasterom koji nije radio i koju servis nije uspeo da popravi, ovu tastaturu sam kupio preko Benchmark shopa pa i administraciju foruma molim za pomoc kako do najbrzeg iskoriscenja garancije?
 
Zdravo,

u prodavnici Emmi, sam kupio kuciste Cooler Master Mini ITX Elite 120 Advanced , 15.12.2015 godine. Garantni list (garancija 2 godine) mi nisu dali, a fiskalni račun ne mogu da nađem. Imam samo kao dokaz ove screenshot ove.

Capture1.JPG

Capture2.JPG

U kućištu je prozujao, baš mnogo, onaj ventilator od 8 cm. Zanima me, da li ja imam neko pravo, ako se uzeme u obzir da nemam garanciju i fiskalni, na zamenu tog kulera ? Ako imam, da li mogu da pošaljem samo kuler bez kućišta, a ako ne, onda gde mogu da kupim zamenski kuler. Mogu da postavim, ako treba i video.

Unapred hvala

*Našao sam fiskalni račun :)
 
Poslednja izmena:
Kada će biti dosrupna nova kućišta konkretno: Cooler Master MasterBox MB600L i po kojoj ceni?
 
Poštovanje.

Već duže vremena imam Cooler Master Hyper 612s i veoma sam zadovoljan kako hladi CPU.
Problem koji imam je taj što su držači za ventilatore popucali. Pre nekih godinu ipo jedan juče primetim da je i drugi pukao. Trenutno sam bez adekvatnog hlađenja. Da li bi ikako mogli da mi pomognete i pošaljete?

PUKX4gc.jpg
 
Poslednja izmena:
Sve pohvale za CM tim na poslatom briketu za ryzen procesore. :wave:
 
Zdravo,

u prodavnici Emmi, sam kupio kuciste Cooler Master Mini ITX Elite 120 Advanced , 15.12.2015 godine. Garantni list (garancija 2 godine) mi nisu dali, a fiskalni račun ne mogu da nađem. Imam samo kao dokaz ove screenshot ove.

Pogledajte prilog 239364

Pogledajte prilog 239365

U kućištu je prozujao, baš mnogo, onaj ventilator od 8 cm. Zanima me, da li ja imam neko pravo, ako se uzeme u obzir da nemam garanciju i fiskalni, na zamenu tog kulera ? Ako imam, da li mogu da pošaljem samo kuler bez kućišta, a ako ne, onda gde mogu da kupim zamenski kuler. Mogu da postavim, ako treba i video.

Unapred hvala

*Našao sam fiskalni račun :)



Želim da Vam se javno zahvalim na ekspeditivnosi i "pravoj" podršci korisnicima, koju CM pruža.
 
Postoji li providna stranica za Cosmos II?
 
Gde mogu da nabavim braket za am4 u pitanju je Cooler Master Vortex Plus ?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Planira li CM kao I Hyperx za svoje tastature da izbaci gaming keycaps :) za mobu ili fps
 
Poštovani ...pošto imam hladnjak hyper 212 evo.. u planu imam uzeti ryzen procesor 1600x dali postoji mogućnost slanja briketa za ryzen procesore ..posjedujem original ambalažu i dodatke koje sam dobio prilikom kupovine hladnjak..jedino neznam dali šaljete u Hrvatsku pošto je moje boravište tamo.. Mislim da imam i račun od kulera ali moram provjeriti.. lijep pozdrav i hvala unaprijed
 
Kako to na sajtu stoji da podržava am4 ?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Izvinjavamo se na previdu , taj kuler je zbog svog klip sistema montaze kompatibilan sa AM4.Tako reci ,moze se montirati na AM4 bez dodatnih braketa vec sa kacenjem koje je doslo sa njim u kutiji.
 
Poslednja izmena od urednika:
Da ali ja to kacenje nemam,to mi treba ta poluga? Jel moze da se nabavi ?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno