Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

To je lep spisak ali da li će te imati sve ovde i kako da se dođe do toga ???
 
I mene zanima da li ce CM 412S dobiti podrsku za AM4, odlicno hladi??
 
Lepo, ali postarina je ludilo. Da li ce stizati nesto u lokalna predstavnistva, prodavnice? Imam 212 EVO koga razmisljam da li da menjam, ali ako bude mogao na AM4 ne prodaje mi se jer korektno hladi (samo cu mu staviti dva tisa venta)...
Na to sam i ja mislio, "Tamo negde u svetu" ne igra ulogu za većinu domaćih korisnika. Dok ja zamenim kanadske dolare za dinare pa u Evre + poštarina, sve ispadne duplo skuplje.
 
I šta bi na kraju, za 2 nedelje kupujem AM4 ploču. Evo sada mi odgovorili prekp Live Help-a:
CM Nepton.JPG
 
Da li je negde moguce kupiti klizace (silikonske samolepljive podloge) za storm sentinel seriju ili zeroG miseve?
 
Ok, hvala na trudu u svakom slucaju.
Porucicu teflonske podloge pa cu sam da iseckam.
 
Poštovani CM,
pre oko dve nedelje sam dobio u zamenu šlušalice Pulse-r umesto modela Sirius-c, (zamena u garantnom roku, verovatno nisu imali ove). Pritom naravno nisam konsultovan da će mi poslati drugi model. Uglavnom već posle dve nedelje korišćenja na desnoj slušalici se odlepila presvlaka sunđera. Interesuje me da li je moguće nabaviti rezervne sunđere, pošto vidim u uputstvu da se mogu menjati.
Unapred zahvalan!
 
Извињавам се ако нисам добро испратио претходне постове...да ли у Србији постоји званични сервис за CM напајања?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Preko koje firme da narucim delove za mastercase 5 ili cm trooper?
 
Pomoc. Potrebne su mi 5.25 maskice za Stryker i matice za Hyper 212, one 4 koje idu na backplate. Da li mogu da ih kupim negde u Srbiji?
 
Ima li kod nas negde da se mogu kupiti am4 mount kitovi za 212 evo?
 
I mene ovo zanima. Gde u Srbiji mogu nabaviti upgrade kitove za CM 212 Evo tako da se moze postaviti na AM4 soket?
 
Нема у Србији.
Одете на СМ сајт, региструјете се и наручите АМ4 кит. Поштарина је нешто испод 10е, а само качење је бесплатно.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Нема у Србији.
Одете на СМ сајт, региструјете се и наручите АМ4 кит. Поштарина је нешто испод 10е, а само качење је бесплатно.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Pozdrav,

Dobili smo neku kolicinu AM4 braketa koji odgovara za 212 evo.Mozete nam poslati vasu adresu i sve kontakt podatke u inbox .Posiljke ce biti slate iz nase kancelarije u Beogradu.
 
Одлична вест за власнике 212-ке :)

Иначе за власнике нептон и сејдон серија кулера, качења стижу почетком маја, добио сам одговор на фејсу, па да поделим са вама.
И наравно све похвале СМ-у на брзим одговорима. :wave:
 
Svaka čast na brzini.. Ja imam 212 evo ali neću skoro moći na am4 [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Одлична вест за власнике 212-ке :)

Иначе за власнике нептон и сејдон серија кулера, качења стижу почетком маја, добио сам одговор на фејсу, па да поделим са вама.
И наравно све похвале СМ-у на брзим одговорима. :wave:
Meni rekoše u aprilu ali i početak maja je OK, taman da se R5 1600x pojave ovde.
 
Рекли су и мени крај априла, али да се јавим почетком маја :)
 
I meni ce trebati am4 kacenje za nepton 240m. Kako ih kontaktirate? Mailom?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja сам преко фејса, а можеш им и послати ПП, активни су овде на форуму.
 
Posto nema odgovora na post sa predhodne strane, pretpostavljam da nemoze da se nabavi, pa imam jos jedno pitanje. Da li moze da se nabavi cela prednja maska sa svih 9, 5.25 maskica za Strykera? Vidim da ima na zvanicnoj prodavnici Cooler Mastera, ali bih zeleo da izbegnem narucivanje, pa cekanje, a i ko zna koliko ce me kostati postarina.
 
Samo da pohvalim Cooler Master. Juce mi je stigao bracket za AM4. Stvarno je sve brzo i jednostavno obavljeno.
 
Isto i od mene, sve brzo reseno za 212 evo !
 
Još ništa za Nepton-a ?
 
Meni rekose posle 5og maja
 
Pohvala za Cooler Master. Dobio obecanje da cu dobiti par maskica. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno