Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Dali je moguće i gde nabaviti AM4 kačenje za Seidon 120V?
RL-AM4B-S12V-R1
 
Zahvaljujem se javno ljudima iz Cooler Mastera koji su mi obezbedili i poslali AM4 kačenje za Seidon :)
 
Kada ce kod nas biti moguce kupiti ovo kuciste:

Cooler Master MasterBox Lite 5 RGB

Hvala unapred
 
Poštovani, da li je moguće nabaviti novi kabl za slušalice Pulse-R , ako ne d li je moguća njegova popravka (polimljen mini usb priključak na kablu)?
 
Pozdrav treba mi kacenje za Cooler Master V6 gt kuler, izgubio sam za amd sokete, za intel je tu... ne mogu nigde da nadjem, hvala unapred ako mozete nesto da ucinite..
 
Pozdrav, da li i gde ima kod nas da se kupi MASTERSET MS120?
Trazio na netu ali nisam mogao da nadjem.
 
Ok, hvala na odgovoru.
Pozdrav.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Da li imate kuciste Cooler Master K280, kolika je cena i koliko se ceka isporuka?
 
Cini mi se da se u ovom odseku postavljaju pitanja iskljucivo kada je nesto hitnije potrebno tj. ono sto trenutno nema na trzisu.
Imas to kuciste gde god hoces. Dovoljno je da si otisao na IT svet i nasao bi odmah.
Cooler Master K280 RC-K280-KKN1
 
Poslednja izmena:
1. Zensko sam
2. Nema ga. Iz Monitora su me zavlacili 5 dana dok mi nisu priznali da ga nemaju i da nije moguce da ga naruce, a drze ga na sajtu i pise da je raspolozivo. Nazovem Gigatron, oni kaze sve sto stoji u ponudi na sajtu i ima onu zelenu tackicu je dostupno, ja narucim, zove me momak iz tehnicke sluzbe i kaze da ga nema na lageru, ali da mogu da naruce, ja ga izbacim iz postojece porudzbine da bih dobila RAM koji sam porucila djuture sa kucicstem i napravim novu porudzbinu samo za kuciste. Sledeci dan me zove neka kalastura da mi kaze da kuciste nema na lageru, da nije dobavljivo i da je izbaceno iz ponude na sajtu. Pitam kako kad je njen kolega rekao da moze da se naruci, ona kao ne zna, napisace upitnicu i javiti. I jutros mi javila da se j*bem i da od kucista nema nista.
3. IT svet je nepouzdan jer preuzima cenovnik sa sajtova radnji koji nisu redovno azurirani i vise od pola artikala je nedostupno. Posto je iz nekog razloga IT radnje ne mogu da nabave doticno kuciste jedino mi je preostalo da pitam samog proizvodjaca. Pitali su i drugi za srafove i kojekakve sitnice, ne vidim zasto je bas moj post sporan i zasto ti bode oci.

CM je svakako u interesu da proda sto vise svojih proizvoda, a meni je zapelo da nabavim kuciste jer imam sve druge komponente i evo sedim i blenem u njih kao luda Nasta jer nemam u sta da ih skarabudzim.
 
Nema potrebe na tako vulgarnim rečima.
PCBeast nije mogao da zna dal si pretražila sve radnje i da te oni kako kažeš zavlače.
Nadam se da ćeš ubrzo dobiti željeno kućište.
 
Nema potrebe na tako vulgarnim rečima.
PCBeast nije mogao da zna dal si pretražila sve radnje i da te oni kako kažeš zavlače.
Nadam se da ćeš ubrzo dobiti željeno kućište.

Isto tako nije imao potrebu da ubacuje svoj zaključak koji je apsolutno nebitan za njeno pitanje a i za temu. Šta njega briga ko šta pita u pravoj temi za to pitanje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@CM
Hvala na odgovoru. Dobila sam dobru ponudu za HAF 912 u jednoj radnji, pa cu uzeti njega.
 
Pozdrav CM... Da li može da se nabavi pcie kabel za napajanje v850?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Nigde nisam rekao da hoću besplatno.. Napada bez razloga tipično srpski

Nisam video nigde da se prodaje, daj link ako ima negde ili ne komentariši bez razloga

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ih, kao da ne pratiš Boratove pisanije po forumu. [emoji2]

Sačekaj da nVidia izbaci drajvere, pa dok se on veseli onda pitaj za kabl [emoji2]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno