Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Preporuka, ja sam sta mi je falilo narucio od EWE na mail. Na mail su mi odgovorili za 3 minuta (zabezeknut sam) sa cenom i kada ce mi doci deo. Svaka im cast samo da ispostuju jos to :)
 
ajde da ih kontaktiram posle praznika
 
Evo, pogledah sad malo njihov sajt i jedini mi je utisak... deru!
 
Nisam našao sa sajtu. Pisaću im sutra. Meni treba ovakav

Capture1_2.JPG

Capture2_2.JPG
 
Nemogućnost nabavke C700P čak i iz uvoza. Ovaj odgovor sam dobio danas u 3 radnje u potrazi da kupim ovo kućište. Šta se dešava i do kada će da traje ovakvo stanje?

Javili mi se iz Giga ipak mogu da mi nabave. Tako da u subotu očekujem.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, potreban mi je AMD Ryzen AM4 Upgrade Kit za Cooler Master 212 hyper EVO(RR-212E-16PK-R1). Da li ima toga kod nas da se nabavi ili ga moram poručiti sa Cooler Master sajta? Ako se poručuje, koliko košta i za koliko stiže? Ako može kod nas da se nabavi, molio bih za informaciju gde.
 
Pozdrav, potreban mi je AMD Ryzen AM4 Upgrade Kit za Cooler Master 212 hyper EVO(RR-212E-16PK-R1). Da li ima toga kod nas da se nabavi ili ga moram poručiti sa Cooler Master sajta? Ako se poručuje, koliko košta i za koliko stiže? Ako može kod nas da se nabavi, molio bih za informaciju gde.

Pozdrav,

Mi smo lokalno ostali bez AM4 braketa za 212 i necemo biti u mogucnosti da ih vise nabavimo i besplatno kao do sada saljemo lokalno.Jedina trenutna opcija je kupovina seta preko naseg webshopa direktno :https://www.cmstore.eu/spare-parts/...-pack-new-version-with-am4-but-no-socket-775/
 
@Cooler Master

Potreban mi je poklopac za mastercase kućište.

Da li ima negde u lokalu da se kupi taj poklopac jer mi principijelno ne pada na pamet da ga poručujem sa CMStore-a. Deo košta 20 a poštarina 40 evra.
 
Pozdrav.

Na poslu imamo 10-ak vasih full tower kucista (7 Storm Trooper-a, 2 Storm Stryker-a i 1 HAF 942). Kupovina je krenula jos 2013. god pa na ovamo. Potrebno mi je 5 komada front 5.25 maskice za trooper ili stryker (iste su).
Ovako izgledaju:
Maska.jpg
U pocetku smo dodavali dvd-romovi , a sada se izbacuju iz upotrebe. Te maskice su se vremenom izgubile u celom tom procesu, pa bih vas zamolio ako ih je nekako moguce nabaviti. Takodje mi je potreban i jedan top filter filter prasine (trooper ili stryker model).
Ako je potrebno mogu da posaljem fotokopije racuna i serijske brojeve. Mislim da sve to jos cuvam na nekom mestu.
 
Pozdrav narode,

Interesuje me da li je moguce kod nas nabaviti - i gde zamenske ventilatore za CM V8.

Posle dugogodisnjeg vernog sluzenja napokon su sami ventilatori krenuli da trokiraju , a iskreno - ne bih menjao ceo hladnjak ako ne moram.

Unapred zahvalan na bilo kakvoj informaciji !
 
Dobar dan .....da li postoji mogucnost nabavke preko kancelarije napojnog modularnog kabela 24-pin za napajanje V1000 ?
Izgorela su dva pina koja idu na maticnu plocu....
 
Znaci stvarno expresno...moram da pohvalim Ewe i CM kancelariju....kabel je vec nadjen i cim ga kolega iz Ewe pokupi ...poslace mi ga....svaka chast momci
 
Zhavaljuem se CM ekipi na pomoći u vezi nosača za HDD t.j. HDD bracket a. Delovi su stigli još pre par dana ali nisam mogao pre da se javim. Još jednom pohvale za CM kancelariju.
 
Da li postoji mogucnost da se nabavi ovaj nosac za GPU? Treba mi za MasterCase SL600M kuciste.
Hvala unapred i pozdrav!
 
Pozdrav,

Mi smo lokalno ostali bez AM4 braketa za 212 i necemo biti u mogucnosti da ih vise nabavimo i besplatno kao do sada saljemo lokalno.Jedina trenutna opcija je kupovina seta preko naseg webshopa direktno :https://www.cmstore.eu/spare-parts/...-pack-new-version-with-am4-but-no-socket-775/
Zdravo.
Može li ova kupovina ići preko vas? Mogu i da platim unapred samo da stigne. Nemam paypal tako da ne mogu ja da kupim.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav...gde mogu da se nabave ventilatori za V8GTS cooler (A14025-16CB-4FBP-F1) ili ako ne postoji mogućnost nabavke koji bi zamenski model odgovarao...
 
Pozdrav,

Znam da je malo zarđala tema, ali zanima me da li postoji mogućnost da se nabavi AMD AM4 UPGRADE KIT za Nepton 240M - RL-AM4B-NEPS-R1. Na zvaničnom Cooler Master EU Store-u piše da ga više nema u ponudi.

Ukoliko neko drugi ima koristan savet ili rešenje, dobrodošlo je.

Hvala,
Dimitrije
 
Da li mogu nekako da kupim AM4 KIT za COOLER MASTER MasterLiquid Pro 240 ? radi se o - RL-AM4B-MLPS-R1

Ako neko ima ili zna gde mogu da nadjem bio bi' zahvalan.
 
Da se zahvalim pomoci kancelariji cooler mastera u Srbiji sto su mi pomogli da pronadjem da kupim PSU cover za c700m koji bez problema lego u c700p kuciste.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Takodje se zahvaljujem predstavnicima CM pre svega na ljubaznosti i na profesionalizmu. Ukratko, ljudi su mi poslali ventove a moje je bilo samo da platim dostavu.
Još jednom veliko hvala! [emoji3]
b4e901b0d5071395c02b4ab9e307cb7c.jpg


Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
Nice, ajd onda i ja da pitam, da li postoji zamenski fan za v1000, poceo je da se cuje? :)
 
Ne znam da li je pravo mesto za pitanje ali da probam. Imam CM Devastator 3 od skoro. Na ovom setu postoji jedna stvar koja malo iritira a to je da svaki put kada ugasim racunar ili ga resetujem predefinisana boja misa se vrati na osnovnu crvenu. To se desava samo sa misem ne i sa tatsaturom koja zapamti boju koju sam postavio. Windows 10 je u pitanju. Ovo nije slucaj samo sa mojim misem, na mnogo mesta na internetu sam pronasao ovakve slucajeve. Da li postoji resenje za ovo? Hvala.
P.S. Steta sto nema neki software za ovaj komplet.
 
Ne znam da li je pravo mesto za pitanje ali da probam. Imam CM Devastator 3 od skoro. Na ovom setu postoji jedna stvar koja malo iritira a to je da svaki put kada ugasim racunar ili ga resetujem predefinisana boja misa se vrati na osnovnu crvenu. To se desava samo sa misem ne i sa tatsaturom koja zapamti boju koju sam postavio. Windows 10 je u pitanju. Ovo nije slucaj samo sa mojim misem, na mnogo mesta na internetu sam pronasao ovakve slucajeve. Da li postoji resenje za ovo? Hvala.
P.S. Steta sto nema neki software za ovaj komplet.

Pozdrav, taj set na zalost nema internu memoriju, kako bi pamtio podesavanja i zadrzavao ista nakon reseta.
 
Poštovani skoro sam nabavio kućište Cooler master Silencio 550 i matičnu ploču Asus Prime B360M-A. Zanima me da li ventilatori koje sam dobio sa kućištem se priključuju direktno na ploču (tropinski konektor) ili na napajanje (četvoropinski konektor sa samo dve žice).
Nigde nisam mogao da nađem snagu i amperažu ventilatora, a ploča ima ograničenje na 1A (12W) po konektoru.
 
Nazad
Vrh Dno