Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Možeš na ploču bez problema.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Pozdrav, taj set na zalost nema internu memoriju, kako bi pamtio podesavanja i zadrzavao ista nakon reseta.

Ovo nigde nije napomenuto na sajtu. Ne razumem postojanje RGB-a ako ne mogu da odaberem boju i da ona ostane setovana a ne svaki put da klikcem da dodjem do izabrane boje. Volim Cooler Master kao brend i moze se videti u specifikaciji moje nove masine da imam i kuciste i kuler ovog brenda ali da sam znao za ovaj propust ne znam da li bih kupio ovaj set misa i tastature. Moram priznati da sam malo razocaran.
 
Da li je moguce naci bracket za am4, u pitanju je masterliquid 240 pro
 
COOLER MASTER Vertical Graphic Card Holder Kit (MCA-U000R-KFVK00)

gde moze da se naruci kod nas i po kojoj ceni
 
Da se zahvalim kancelariji Cooler Master, stigao fan danas, glanc nov.
Hvala puno.
 
Pozdrav! Koristim Hyper 212 EVO vec neko vreme i odusevljen sam pa bih zeleo da ga prebacim na novu plocu/procesor, u pitanju je Ryzen 3700x na MSI B450 TOMAHAWK (AM4 socket). Da li je moguce negde nabaviti adapter ili sta je vec potrebno za to? Hvala unapred!
 
Pozdrav! Imam Hyper 212 EVO treba mi AM4 upgrade kit za njega za And ryzen procesor i B450 plocu. Da li je moguće da se nabavi negde u Srbiji i gde? Hvala puno unapred
 
Poštovani, da li se preko vas može kupiti upgrade kit za AM4 podnozje za Hyper 212 EVO
 
Poštovani, da li mozete saznati kada ce ponovo i da li ce uopste ponovo biti dostupan upgrade kit za AM4 podnozje za Hyper 212 EVO da se kupi na vasem web shopu? Posto vec duze vreme ne moze ni da se kupi pa me interesuje da li ce ga ikada biti?
 
Poštovani, da li mozete saznati kada ce ponovo i da li ce uopste ponovo biti dostupan upgrade kit za AM4 podnozje za Hyper 212 EVO da se kupi na vasem web shopu? Posto vec duze vreme ne moze ni da se kupi pa me interesuje da li ce ga ikada biti?

Pitao sam ih skoro za Hyper 412S i odgovorili su mi da nemaju niti će više dobijati braket za bilo koji model vazdušnog kulera.
 
Da li je moguće nabaviti 8pin CPU kabl za CM V850 Gold (Seasonic platforma) napajanje? Verovatno je isti kao i kod V1000 i V1200.
Ja imam onaj prvi model koji je stizao samo uz 1x 8pin.

Hvala!
 
Pozdrav, i mene zanima gde mogu da kupim u Srbiji AM4 mount kit za Hyper 212 EVO kuler. Unapred hvala na odgovoru. :)
 
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB
Potreban mi je vodič za instalaciju istog...
isto mi nije jasno piše da koristi 3-pinski header RGB a moja ploča ima 4-pinski header pa ne znam jel to problem ili ne?
da li ploča odgovara za instalaciju ovog AIO coolera?
Ploča je Asus Maximus VIII formula.
 
Ja dobih od CM kancelarije 8pin CPU kabl za V850.

Svaka cast! Ja sam odusevljen brzinom i saradnjom! :Klanjanje
 
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB
Potreban mi je vodič za instalaciju istog...
isto mi nije jasno piše da koristi 3-pinski header RGB a moja ploča ima 4-pinski header pa ne znam jel to problem ili ne?
da li ploča odgovara za instalaciju ovog AIO coolera?
Ploča je Asus Maximus VIII formula.
3-pinski je valjda addressable digitalni rgb konektor na 5v, a 4-pinski analogni na 12v i nisu kompatibilni

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pozdrav.

Imam Hyper T4 Cooler na i7 4770k. Imam jedan CM vent na njemu montiran, sa stare 4770k konfiguracije od pre 3 godine mi je ostao jedan ventilator (isto cooler master, dosao uz evo212 u tadasnje vreme). Nedostaju mi bracketi (kako se vec zovu, plastike koje se montiraju na njega da bi se nakacio na kuler), da li postoji mogucnost da se nabave samo oni ? Ili da neko ima viska ?

Kuler je isti kao i EVO212 po pitanju njih, ja sam probao da ga vezujem bakarnom zicom :) Medjutim nije to to + vizuelno je ubi boze.

Hocu onaj push/pull combo da imam na njemu jer sam tako imao i na starom.

Hvala svakako.
 
Pozdrav, zanima me gde mogu da kupim u Srbiji AM4 mount kit za Hyper 212 EVO kuler.

Unapred hvala na odgovoru.
 
Pozdrav.

Da li je dovoljno samo ovo da bi se hladnjak instalirao na AM4? Ili ima neki pozeban kit za AM4 kod TX3Evo?
3ca0cbdea70329f5d78dca84370421a4.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ako ide direktno na plastićne držaće kao FX. onda da. Taj deo je isti za sve od AM2 pa naviše.
 
Da se zahvalim i cooler masteru za poslate brackete i kompletne srafove. Medjutim ispada da je T4 siri, i onda gde se srafe evo212 bracketi, fali jedno pola centimetra pa da pocne vertikalna plastika koja se kaci na kuler, on je nesto siri od 120mm venta, i onda se ne uklapaju :( Tako da ako nekom treba nadalje jedan par bracketa, eto ih kod mene. A ako nekim slucajem neko naleti na post a ima od Hyper t4 brackete, neka se javi.
 
Postovani,

zanima me kuciste mastercase-pro-5. Da li ga jos ima negde u Srbiji?
 
Nazad
Vrh Dno