Šta je novo?

Cooler Master Vam stoji na raspolaganju

Ima li nade da će kod nas biti dostupna SFX serija napajanja? :)
 
Super, hvala na brzom odgovoru!
 
Da li će kod nas biti tastatura ck550 v2? Postoji ck552. To je samo za američko tržište...
 
Tako nešto sam i očekivao. Mada sam u dilemi. Ne znam šta da očekujem od TTC swičeva. Hvala.
 
poceo je cudno da mi se cuje ventilator (kao neko konstantno krckanje, krchenje) na hyper 212 evo cooleru :smash: , gde bih mogao da nabavim samo ventilator kako bih zamenio stari?

hvala
poz
 
Takodje drugaru poceo da krcka ventilator na hyper 212 evo pa me pitao jel moze da se nabavi originalni da se zameni ovaj ili postoji neki zamenski? Hvala unapred na odgovoru
 
Mislim da mozes i artic cooler pwm 12 i teraj, tako sam uradio pre nekolilo godina na tx3 kuleru(uzeo zamenski od 92mm).

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
poceo je cudno da mi se cuje ventilator (kao neko konstantno krckanje, krchenje) na hyper 212 evo cooleru :smash: , gde bih mogao da nabavim samo ventilator kako bih zamenio stari?

hvala
poz

Pozdrav,

Originalnih modela nema vise u ponudi.Mozes koristiti neke druge modele 120 mm.Mi bi ti preporucili sickleflow modele.
 
poceo je cudno da mi se cuje ventilator (kao neko konstantno krckanje, krchenje) na hyper 212 evo cooleru :smash: , gde bih mogao da nabavim samo ventilator kako bih zamenio stari?

hvala
poz

Takodje drugaru poceo da krcka ventilator na hyper 212 evo pa me pitao jel moze da se nabavi originalni da se zameni ovaj ili postoji neki zamenski? Hvala unapred na odgovoru

Imam ja dve Noctua NF-P12, 3pin + adapter 3pin na Molex.
 
Imam cooler master seidon 240 V prelazim na 5900x cpu pa mi je potreban upgrade bracket za AM4 socket.
 
Takodje isti slucaj
Posto prelazim na ryzen 5 3600xt i b550 plocu a imam cooler master ventilator model evo212 potreban mi je RR-AM4B-H212-S1 mounting kit za CM Hyper 212 EVO.
Poslao sam kancelariji cooler master-a u beogradu privatnu poruku preko bench foruma ali ne znam da li to citaju pa reko da ostavim poruku i ovde.
 
Imam cooler master seidon 240 V prelazim na 5900x cpu pa mi je potreban upgrade bracket za AM4 socket.
Imam AM4 bracket od Nepton serije hladnjaka pa ako odgovara...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Imam AM4 bracket od Nepton serije hladnjaka pa ako odgovara...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Pozdrav svima,


Na zalost nemamo vise braketa za 212,Seidon,Nepton...itd.Necemo ih vise imati niti dobijati.Ostalo je samo par komada za MasterAirMaker8 i MasterLiquid pro hladjenja.
 
Pogrešno ste me razumeli. Rekoh da ja imam taj bracket za Nepton pa ako možda odgovara za Seidon da me čovek kontaktira...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Takodje isti slucaj
Posto prelazim na ryzen 5 3600xt i b550 plocu a imam cooler master ventilator model evo212 potreban mi je RR-AM4B-H212-S1 mounting kit za CM Hyper 212 EVO.
Poslao sam kancelariji cooler master-a u beogradu privatnu poruku preko bench foruma ali ne znam da li to citaju pa reko da ostavim poruku i ovde.

pogledaj temu/ link tu sam okacio gde sam nabavio bracket za 212ticu
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?478338-Hyper-212-evo-AM4-kacenje
 
Da se i javno zahvalim clanu ovog foruma, ppredrag , na poslatom nastavku za AIO hladjenje CM Neptom240M !
Cak stavise, poslao ga je besplatno (a stvarno NISAM video da ima u Srbiji igde da se kupi!)
 
pogledaj temu/ link tu sam okacio gde sam nabavio bracket za 212ticu
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?478338-Hyper-212-evo-AM4-kacenje

Nema tamo na stanju.Drugar ima nalog u ewe veleprodaji ali ga sada nemaju na stanju.Nisam mogao da cekam pa sam dobio preporuku za f3 fortis i kupio u gigatronu.Uzeo poslednji komad.Platio ga 5 soma.

https://gigatron.rs/kuleri-i-oprema/silentiumpc-procesorski-hladnjak-fortis-3-he1425-spc130-395664

Kazu da je bolji od cooler mastera evo212.
Pa sad cekam drugara da dodje do mene i da napakujemo komp.
Ovaj evo 212 ce uzeti drugar za sebe sa sve plocom i procesorom.
 
Pa sigutrno je bolji, jedna cevka više i veći ventilator.
 
pa dobro ja sam imao srece i naleteo kada su uvezli, za ryzen5600x 212 je i vise nego dovoljan, temp nize i do 20c u odnosu na stock cooler
 
CoolerMaster TX4 bracket

Pozdrav,

Potreban mi je adapter (most) za CoolerMaster TX4, sa slike. Da li se jos uvek moze nabaviti?
Hvala, Igor.
 

Prilozi

  • CM TX4 bracket.png
    CM TX4 bracket.png
    144.4 KB · Pregleda: 19
Samo da zahvalim Cooler Master timu povodom nabavke V8GTS ventilatora koji ne može da se nađe u radnjama.
 
Nazad
Vrh Dno