»RSS Benchmark sajt

Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 61213141516
      Prikazani rezultati od 226 do 231 od ukupno 231

Tema: Heroes of the Storm™

Member
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        79
        @Pretender, gameplay je u odlicnom stanju, bafovani su manje korisceni talenti, tako da mnogi heroji sada imaju vise buildova, situational talenata i sl. Eksperimentisanje talentima bi se pre smatralo trolovanjem, sada je sasvim okej odabrati nesto sto ti se cini korisnijim u tom trenutku, i to je pocelo jako da mi se svidja. Takodje, bilo je bas dosta reworkova, mnogi heroji su postali zanimljiviji za igru. Sto se tice tog dela, igra je bolja nego sto je bila.

Da li ima ljudi ili nema, igra mi deluje poprilicno zivo za igru iz drugog plana, iskreno prevazisla je sva moja ocekivanja posle onog sto joj se desilo u decembru prosle godine, deluje potpuno zdravo. Idalje izbacuju heroje (verovatno ce ih biti 4 ove godine, dakle na tri meseca), skinove i evente. Skinovi ponovo mogu da se kupuju direktno za novac, dok se chestovi idalje dobijaju igranjem, ali se vise ne mogu kupiti za pravi novac (tako da je HotS skinuo tu stroku sa sebe, a opet moze da se dobije dosta dobrih skinova potpuno besplatno; sve sto moze da se kupi za novac, moze da se izvuce i iz chestova, nema boljih skinova koji mogu da se kupe samo za pare i sl.).

Medjutim, nema vise HGC-a, postoje turniri, ali igra jednostavno vise nije mainstream. Sa druge strane, mozda najjaca igra iz "drugog plana" trenutno, sto je za mene i ocekivano i neocekivano. (https://esportsobserver.com/q2-2019-impact-index/)

Posle ovog Blizzcona ce stvari biti mnogo jasnije u svakom slucaju, mada ne verujem da ce igra vise ikada biti mainstream, ali mi deluje da je igra krenula sudbinom igre Team Fortress 2, skriveni dragulj koga igra iznenadjujuci broj ljudi za igru o kojoj se vise ne prica.

Member
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        79
        Mastery Rings

https://heroesofthestorm.com/en-us/blog/23185580

Nesto kao sto su bili master skinovi. Jeste jednostavnije, ali je zapravo prakticnija primena jer danas ima toliko dobrih skinova, zasto bi neko bio ogranicen na jedan master skin. Isto se kupuju goldom za svakog heroja posebno, s tim sto ce prsten moci da se leveluje, pa recimo lvl 100 prsten ce se razlikovati od lvl 15 prstena.

Za sada postoje tier 1 i tier 2 prsten za lvl 15 i lvl 25, kazu da ce uskoro ubaciti i ostale.

Member
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        79

Member
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        79
        Svi heroji su besplatni do 10. novembra. Prilika da se probaju novi heroji i igra generalno.

Member
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        79
        Deathwing je stigao

Member
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        79
        Svi heroji i dalje besplatni, produzava se do 13. aprila.

Svasta se promenilo, buildovi su dosta unapredjeni u poslednjih godinu dana, reworkovali Xula, itd. Pravo je vreme da se sve to proba. Ceka se po 20-ak sekundi za mec, koga zanima.

Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 61213141516

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •