Šta je novo?

Moj avatar (je posebna priča...)

Poolmaker

Nenadmašan
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruke
11,676
Poena
2,245
Hvala vam, ponosan sam na njega
Moj avatar je posebna priča..
Kao prvo u pitanju je čist produkt jesenje/zimske dokolice :D
Ideja nije moja, na originalan gif sam naišao u bespućima neta (ide do 9001 sekunde) i velik je 10,7mb.
Trebalo je dosta truda i upotrebiti sve moguće trikove da se u tih 75x75 piksela i 29.3kb (po pravilima Bench foruma) spakuje maksimalan moguć broj sličica/sekundi a da mu kvalitet ostane isti.
Kao što rekoh ponosan sam na njega ali/i zabrinut po sebe :) :)

p.s. Ovaj gif je najduži gif na netu a da je sa "radnjom", naravno azijskih ruku delo

 
NAPALM DEATH, nema sta da se prica, to je to, nema nikakva posebna prica vezana za njega, a i nisam cak ni njihov neki poseban fun, bzbzve, eto tako...

[YOUTUBE]TZ0wWp2pww8&list=RDrIV3czRMEpI[/YOUTUBE]
 
Igrao online poker (bio profesionalac u pokusaju). Avatar prica sam za sebe :D

@poolmaker Pridruzujem se pohvalama.
 
Such avatars.. much meaning.. wow.

Nisam bio zadovoljan obojenim verzijama GoT wallpapera pa sam obojio sam. Inace sav credit za chrome verzije wallpapera liku sa DA - http://melaamory.deviantart.com/gallery/40861072, svaka mu cast.

Evo i mojih obojenih verzija, mrzelo me sve da radim pa sam stao i nikad zavrsio..
http://imgur.com/a/iGgfm

Inace stavio sam Lannistere jer su mi omiljena "kuca" ;).

BTW kradete teme sa SK foruma, zar je to bench spao, c, c, c... :mad:
 
Poslednja izmena od urednika:
vratio moj prvi avatar koji sam stavio na ovom forumu :)
 
Knight Artorias Najgotivniji i najz.ajebaniji lik u Dark Souls, nikad ga nisam pobedio.

tumblr_static_artorias.png
 
drugar se zezao i montirao slike u paintu i/ili fotoshopu i nalepio moju facu iz profila sa neke slike preko face toma kukuruza sa postera za mi2 :D
 
Moje je stvarno posebna prica (youtube-rudar7) resio sam da budem dobar momak
 
Od registrovanja na forumu sam par puta promenio svoj avatar, uglavnom su poznate licnosti koje gotivim.
Trenutno je Sergey Bezrukov koga verujem svi prepoznajete. :)
 
  • Funny
Reagovanja: PPC
Veliki sam fan grupe Pink Floyd pa sam u skladu sa tim stavio i avatar. U pitanju su coveri nekih albuma grupe. Prvobitno sam hteo da stavim cuvenu prizmu sa DSOTM ali dosta ljudi vec ima to za avatar.

pink_floyd_girls_by_dinmoney-d37gnsw.jpg
 
Volim VR motor, ponajvise zvuk istog, zelja mi je da posedujem jednog dana vozilo sa istim, pozeljno bazni mk5 r32 u HPG izbedbi sa r36 motorom... Zelja za time je krenula pre cirka 10 godina kad sam cuo prvi VR motor uzivo, samo mi se oblici u koje je isao (g. mk3 i mk4) nisu previse svidjali, a nisam nikad bio ljubitelj Corrada, ne znam ni ja zasto.

Inace uglavnom drzim na avataru svoj auto, koji je ford :d Kojeg sam inace veliki ljubitelj :) Dok VW i ne gotivim previse, ali slab sam na r32.
 
Off: svako je slab na r32. Predobar izbor! :)
 
Previse ozbiljnih avatara :D

Pokemon Squirtle evoluira u Wartorle i nakon njega u BLASTOISE-a :)

009.png
 
meni najdraza kuca se sama uvila u cebence i tako hoce da spavka:

 
Da li treba reći nešto više ili je slika dovoljna :D
yvaryhyq.jpg
 
Poslednja izmena:
Mel Gibson jer je alfa. :)
Kao uspesan glumac se povukao na veliki ranc u AUS sa puno dece, hektara... i odjednom prsne, preseli se za US i okrene se alkoholu i vredjanju zidova, nadje najgoru sponzorusu sto postoji.
ALi i dalje ga obozavam.
 
moj trenutni avatar je Majkl dzekson


Moj prethodni po kome me svi znaju

2qlwdb5.jpg


je avatar je inkarnacija Bak Mei-ja u filmu Kill Bill gde je teatralno iskorisceno njegovo popularnije i zvucnije ime Pai Mei.

U pitanju je lik koji je jedan od prezivelih 5 Shaolin elder-a u trenutku kada je kina poslala 300 ubica da ih potamani nakon sto su prvih 300 pobijeni ko macke (skoro-istorijska cinjenica). ostalih 4 eldera su optuzili Bak Mei-ja za izdaju dok je prava istina da je on jedini zapravo bio na strani pobijenih monaha o ovo cetvoro izneverilo klan. Bak Mei je kasnije natenane pobio u borbama jedan na jedan sve eldere ubio je i Ng Mui (zena koja je izmislila skoro sve danas popularne Kung Fu tehnike) , kao i sina od Ng Mui cuvenog kineskog "heroja" Fong Sai Yuk-a (marko kraljevic fazon)

Po legendi, tehnike kojima je Bak Mei uspeo da savlada sve elder-e su tehnike koje dozvoljavaju korisniku da se sjedini sa Ki (the force :) ) u toj meri da zaista krsi zakone fizike do te mere da mu strele/metkovi ne mogu nista, radijacija, otrovi itd .. I negde ih je ostavio i zapisao posto se posle borbe sa Fong Sai Yuk-om povukao u samocu, jos niko nije uspeo da ih nadje :)
 
Poslednja izmena:
Мој аватар је фотографија која је настала кад сам био на првој години факултета. Тад сам био млад и луд, сад сам мало мање млад, а мало више луд...другар и ја смо малтретирали костура који нам је служио на вежбама анатомије. Качкет је припадао мојој колегиници :) Професионална деформација.
На неким другим форумима држим слику на којој је антибиотик цефтриаксон (ето шта значи мој nick), широким мaсама познат као лонгацеф...
 
Poslednja izmena:
Nemam neku posebnu "strast" preva avatarima pa sam postavio Logo sa svog RX-I kucista u vidu plavog zmaja. Dal' to ima neko znacenje ili ne, ko ce ga znati :D :D
 
Evo vratih stari avatar jer on iole ima neku priču iza sebe :) Inače, na animaciji je bio neki sasvim drugi lik, pa sam ja sliku po sliku docrtavao meni omiljenog lika, bio mlad i zaludan, šta ćete... ;)
 
U vezi mog avatara sigurno ste culi onu "rodi majko propalicu da nosi motalicu":) Inace ovo je logo brigade veze,u vojsci mi je zapao najgori odsek veze,telefonista linijas.Puna ratna oprema plus dva kalema PTK-56(1500m,oko 35kg) na ledja,M63 indukcioni telefon i cepaj kroz vrzine,brda itd.Razvlacenje linije i nekako,ali zato skupljanje...Onaj osecaj kada skontas da na motalici nemas mesta za preostalih 100m kabla.....No i pored svega ostadose lepe uspomene.Jednom na Pasuljanama u 10 nocu pod vodjstvom vodnika razvukoh 1500m kabla,prolazili kroz neko siprazje,ma uzas.Oko ponoci stigoh u sator,legoh na jedino slobodno mesto sa koga me posle 10 minuta dize neki ******,navodno to je njegovo mesto.Sta cu,umesto da se svadjam izadjem i posle par punih satora upadnem kod intendanata.I tako ja ubih spavanje ujutru do 9,niko nije ni skontao da me nema niti me je trazio.Svi su pretpostavljali da razvlacim linije po terenu.Posle cujem da su onog nesretnika digli u 2 ujutru da skuplja moju liniju(vodnik omanuo) i da je postavlja na drugo mesto.Sta ti je karma:)

Btw nemate pojma koliki je prank potencijal u M63 telefonu.Na casovima smo imali naviku da liku ispred nas prislonimo dve hemiske olovke na vrat(simuliranje ptk kabla)i zaverglamo rucicu na telefonu.Efekat je bio da je nesretnik skakao po 2 u vis.Kako i ne bi,kada se uzme u obzir koliko zna da prodrma:)
 
Avatar a i nick potiču odavde:



Kada sam se registrovao hteo sam da stavim Ed Hunter (maskota Iron Maidena) ali jedan član me je već bio pretekao :d
 
Vraća me u vreme kada su igre bile prava umetnost,kada sam "radio" u igraonici kao klinac ne bi li mi gazda dao da opičim koju igru na segi zauzvrat nekih usluga(menjanje ketridza,trk do prodavnice po klopu i cigare itd),setim se jedne devojčice,i sve to u jednoj sličici iz 95'
 
Moj avatar je nastao krajem devedesetih godina dok sam se zezao sa programom Bannershop Gif animator (ako se dobro secam imena). Prva verzija je bila zirafa koja je iskakala sa sve cetiri strane, a onda sam je posle preradio da iskoci iznenada i dize obrvu (efekat smekerskog namigivanja radjen u prvom Kai's Power Goo programu - koji je u to vreme bio ludilo ;) ).
Prva verzija je bila poveci GIF, posle sam 5 puta smanjivao velicinu zbog foruma - i jedva ga uklopio ;) Trebao bi da jos uvek imam radne verzije na nekom od starih backup CDova.

Interesantno je da sam posle godinama isti vidjao po internetu na raznim mestima, pa sam non stop cimao sestru da vidi kako se zirafa primila svaki put kad bi je ugledao na nekom forumu/sajtu ;)
 
Oduvek su me fascinirali Indijanci kao narod a kad sam video ovu sliku oduševio sam se, otuda inspiracija da uradim avatar

1.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno