Šta je novo?

PLATINUM da ili ne ?

^Ajde objasni po cemu?

Ne branim V1000, imao sam SS1000XP, a sada posedujem V1000 pa ne pricam napamet.
 
Bolji jeste. Da je puno bolji bas i ne verujem jer je V1000 stvarno dobro napajanje pa ne verujem da ima bas toliko mesta da se kaze da je mnogo bolji XP. Druga, presudna stvar je cena.
Ja stvarno ne favorizujem V1000 kao najbolje napajanje vec kao najrazumniju kupovinu. Dovoljno je dobro napajanje da zadovolji 99.8% korisnika. U one 0.2% svrstavam ekstremne overklokere i one koji hoce najbolje i ne zanima ih cena uopste.
 
Stiglo je napajanje ,montirao sam ga ,sad cu da opicim jedan test stabilnosti sistema od bar sat vremena.
Cudna mi je jedna stvar, kad krene da se ukljucuje sistem prvo me odvede u bios ali normalno se upali i sve deluje ok ,jel sam nesto zeznuo ili je to normalno?
 
Nesto sam opasno zeznuo.. racunar je radio lepo a onda sam hteo da stavim i stranicu od kucista. Kada sam pokusao opet da upalim racunar culo se puckanje , ja sam brze bolje ugasio racunar, bilo je i malo dima. Sad ja ne verujem da jegreska u napajanju mada je moguce ali najpre sumnjam na produzni kabl koji sam pomerio prilikom nameatanja stranice kucista jer sam video da se na mestu gde je bio uboden glavni kablza napajanje istopila plastika. Nqpajanje sam proverio skroz i na njemu nema nikakvih promena fizckih


Послато са HUAWEI Y210-0200 користећи Тапаток 2
 
Meni to smrdi da si napravio neki kratak spoj, samo ne kapiram kako si to uspeo.... Sta se desava u nastavku price, radi li komp kad ga ukljucis u neki drugi produzni tj neku uticnicu ili je mrtav?
 
Namesteno ,kupio sam drugi produzni ,sad radi ! :D uh dobro je ,bas sam se prepao da je izgorelo nesto
 
:D Dobro je, mogl te je struja ubiti pa da osvanes u crnoj hronici + CM dobije negativnu reklamu :D I jesi li zadovoljan napajanjem?
 
Za sad mi deluje super, jedina buka koja dopire iz kucista je od kulera za procesor i dva mala kulera sa graficke , koliko vidim napajanje se pored njih uopste ne cuje , sto se tice ostalih stvari nista nisam testirao ali prvi utisak su da je tiho, stabilno i odlicno upakovano sa mnogo korisnih kablova :))
 
Nazad
Vrh Dno