Šta je novo?

Veliki mis za veliku saku :)

TEP3A

Čuven
Učlanjen(a)
07.02.2002
Poruke
1,873
Poena
695
Pozdrav,

skoro mi je "umreo" Gigabyte 6880 i posto ne mogu da nadjem nov, pitanje da li neko ima neki predlog za alternativu?

Dakle treba mi sto veci mis jer imam velike sake a koristim ga barem 9h dnevno. Super bi bilo da je RF ali moze i kabl. Moze i kao deo nekog RF comboa, ako cena nije preterana.

Recimo da bi za mis dao najvise 30ak evra, jer nisam gamer.

Unapred hvala na savetima.
 
I ja sam imao bas taj i zamenio sam ga sa kompletom mx3200. Mis u tom kompletu je mx600. Opet, meni je najudobnija za koriscenje graficka tabla...
 
MX600 bi trebalo da je 6mm kraci od Gigabajtovog :(

Breee, kako vise nema onih velikih MS bezicnih miseva(IntelliExplorer). Jeste da su trajali godinu dana max, ali vrede tih godinu dana za sve pare.
 
rat 7 imam i extra je za veliku saku jer imas dodatke kojima mozes da ga prosiris koliko ti odgovara
 
Preskupo, barem za moje potrebe.

Trenutno sam se "smirio" sa Gigabyte ECO 600.

Lepo lezi u ruci, laser, nano receiver se pakuje u samog misa, nije preterano precizan, ali sam se brzo navikao i za sada sluzi.
 
mislim da bi mnogo bolje prosao sa a4tech g10 ili g11 serijom.ja bih uzeo na keca da rade na 1000khz jer sam gejmer,ovako za te pare dobar senzor,punjiva baterija i dobar softver.po mom misljenju je x7 747 ako ne mora vajrles najbolja pazarina sve do nekih 50tak e sveukupno gledano,ako moze da se predje preko grafike ili se ista nekom dopada. :)
 
A4 ne moze nikako biti dobar izbor. Prelazno resenje, budzet, ali ne i dobro resenje..
 
XL-747H koristim vise od 2 godine i ogroman je. Tako da slobodno pucaj na A4Tech.
 
Jos jedan glas za A4Tech X7, pusti ti elitiste i njihove placebo efekte, ja ga koristim za csgo i njihovi steelseries i slicni im ne znace bas mnogo, tako da ce tebi sluziti odlicno.
 
Nazad
Vrh Dno