Šta je novo?

Nokia Lumia 1320

Ranije bila fora na auto-sajmu, da se pita, da li promoterka ide uz đip.Sada uz paket sa premium telefonom, ide i po jedna ruskinja gratis...:happy:
 
Cene na mobilnom svetu nisu tacne. Sve se proverava telefonom. I 920 pise vise od 400 eur a covek platio 250 sa dve godine garancije u jednoj radji. Cena ovog telefona je oko 260 ,bez obzira sta tamo pise. Evo jedan video na nasem jeziku:

 
Телефон је феноменалан , на платформу ћу се навићи ....ваљда...ту је и Ноут 1 , Андроид не могу да баталим...ломио сам дуго између 1520 и овога , имао сам мало резерве према резолуцији екрана али на крају је испало како сам и очекивао - пар прича по нету о шатро крзавим иконама , примећивању пиксела .....небулозе...екран је вр' . Одговара ми што је тежак , супер лежи у руци . 8.1 dev нећу инталирати , чекам званичну верзију . Е да , камера је осим дневних фотки - треш .
 
Ako si imao 150e vise nisi se trebao dvoumiti :) Ipaj je 1520 prica za sebe ;)
 
Eh, uvijek ista priča kada neko drugi troši svoje pare, dodaj još malo...
Da pare nisu problem, onda ne bi bilo dileme..
 
uzeo sam telefon pre desetak dana radi odlicno treba mi savet oko gasenja Skype posto nekada moze nekada ne ?
 
Kako mislis? Uvek mozes da ugasis bilo koju aplikaciju kad zadrzis back dugme i stisnes X..
 
Tako je podesen, a to sto nekad prodje poziv a nekad ne je problem sa aplikacijom.. Ako na to mislis.
 
zanima me kako da uradim log out samo je jednom uspelo necu da mi stalno radi . Kada se dodje do log outa kao da ga uradi ali je I dalje Skype aktivan .
 
Gornji levi ugao kada si u skajpu stisni na svoju ikonicu, zatim tri tačkice u donjem desnom uglu (...) pa sign out. Mada ne vidim svrhu zašto bi gasio skajp, staviš na Invisible i eto. Autonomija je svakako dobra, nećeš dobiti nešto posebno sa tim ako si na to mislio.
 
Kupih i ja ovaj tel i prezadovoljan sam, sem sto mi telefon klizi iz ruke. Jel postoji neka folija za ledja i stranice telefona koja to sprecava? Hvalaz
 
Ја сам узео обичан силикон - 500 динђи , врши посао ;)
 
Ja bi uveo veci mesecni racun za sve koji stave maske i te silikone na telefon :d
 
hvala ti na odgovoru veoma prosto a bas sam se mucio sa padajucim listama u skype a nije zbog baterije nego cisto necu da mi radi non stop. U svakom slucaju hvala Pozdrav Sale
 
Na 8.1 Skype moze da se ugasi.

Borise +520 :D
 
koliko vam drži baterija? dohvati treći dan?
 
Ако га не форсирам , лагано два ипо дана :):):)
 
meni traje 2 dana sa maltretiranjem ali ga drugi dan navece stavljam da se puni
 
Ja sam instalirao odma , radi super .....jedino apropo društvenih mreža ne mogu da ti kažem ništa - ne koristim
 
da li je neko probao 8.1 na 1320 telenor
Instalirao sam ja 8.1 na fon iz Telenora, sve je ok, super radi samo aplikacija kamere ne radi(ja i onako koristim nokia camera, mnogo je bolja). Baterija mi drzi 2 dana, ali mi je sve zivo ukljuceno u pozadini(lociranje, viber, skype, facebook, privatni i poslovni email, vremenska prognoza ...). Jedino sto me nervira kada preko onedrive uploadujem 10-ak slika odjednom ili veci video fajl ili sl. telefon se restartuje. Vidim na netu da mnogi kukaju na 8.1 oko toga, valjda ce biti sredjeno.
 
meni verovatno sutra stiže.Daću šansu wp8 još ako se naviknem na veličinu,eto pobednika
Odakle skidate apps?
 
Poslednja izmena:
Pa iz prodavnice :)
 
Boris prešao na srpski. :D
 
Da nema neko iz CG da ga interesuje 1320 nova sa 2 god garancije za 220€?
 
Nazad
Vrh Dno