Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene tek sa ovom novom aplikacijom hbogo na boxu je proradio,do sad nisam mogao da gledam:smoke:
 
a kvalitet slike? mislim, kvalitet na boxu je bio jeziv u poredjenju sa onim u (windows) browseru.
razlika u kvalitetu je presudila da ne prodam lenovo windows 10 stick.
 
Може ли неко да окачи апк фајл ове нове HBO Go апликације, мени Play продавница избацује поруку да апликација није доступна у мојој земљи, вероватно зато што имам US Play Store...
 
Ja instalirao tu "univerzalnu HBO GO" app i radi. Dakle ne HBO GO Serbia nego samo HBO GO .
Malo je pipavo bilo logovanje ali uspeo sam...


...shit has hit the fan...
 
@punkass mislim da je i dalje bolja slika preko browsera,mada nemam full hd tv a i trenutno mi se box nalazi gde nije bas najbolji wifi tako da ne mogu da bas odgovorno tvrdim da je bolja slika preko browsera
 
Kako instalirati / nabudžiti ovo na Sony TV sa AndroidTV operativnim sistemom?
 
Не постоји апликација за Андроид ТВ, ја их питао на Фејсу пре пар месеци и одговорили ми да је у плану
 
Ja isto im pisao na fejsu za neke probleme i slao mail, jos uvek nisu odgovorili


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mozda nekog zanima... videh na redditu da su hbo go i netflix u firefoxu i chromu i dalje ograniceni na 720p, zbog nekih licenci valjda.
 
Hoće li neko biti ljubazan da okači ovde apk za novu app? Hvala...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Hvala :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja isto im pisao na fejsu za neke probleme i slao mail, jos uvek nisu odgovorili


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sa mejla [email protected] mi je izvesna Gordana odgovorila u roku od pola sata i bio sam odusevljem jasnim i konciznim odgovorom. Na sledeci mejl koji mi je bio vazniji dobio sam odgovor nakon dva meseca i to ne bih ni dobio da nisam podsetio da ne bi bilo lose da odgovore


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja instalirao tu "univerzalnu HBO GO" app i radi. Dakle ne HBO GO Serbia nego samo HBO GO .
Malo je pipavo bilo logovanje ali uspeo sam...


...shit has hit the fan...

Kako si uspeo da se logujes?
Meni je juce skinuo novu aplikaciju posto stara vise ne radi i na SBB-u imam HBO premijum. Vec sam koristio staru aplikaciju i radilo je sve OK
Sada kada se sa istim podacima ulogujem u novu aplikaciju kaze mi da nisam pretplacen na HBO premijum. Kada pogledam na Moj SBB regularno imam HBO premijum(naravno i na TV-u imam + imam HBO GO u VOD)
Sad da vidim samo koga da pritiskam HBO Srbija ili SBB :)
 
Kod ove HBO GO "universal" aplikacije ponudi mi login/register i imao sam veliki problem kad ima onaj padajući meni za provajdera, jedva sam selektovao Telenor...

Posle sve išlo ok...
 
Poslednja izmena:
Jel su ispravili bag sa zadnjim apdejtom, sa kasnjenjem prevoda kada se castuje film ili serija?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja tih problema nisam imao, vec mi se cesto desava missing content... Primer mi je bas od juce, za Deadwood. To je bilo na kompu, i na drndoidu isto dok mi je app na TV-u pustila seriju. Nesto opako su oni zeznuli sa novom app.
 
Ko nema HBO GO u paketu, moze da placa zasebno sada 799 dinara mesecno. Prvi mesec probe je besplatno, posle gledas koliko hoces i odjavis kad hoces, nema UO. Nesto mi se cini da je jaka cena 799 dinara mesecno. :D

Screenshot_69.png
 
Je l ima neko krstenu verziju za android tv?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kod mene na andorid tv box-u (Tanix tx3 mini) HBO GO ne pusta sasrzaj u hull hd-u. Mislim da je 480p ili max 720p. Da li je to ogranicenje na HBO GO ili je to do android tv box-a? Jel moze neko da potvrdi?
 
Da li imate prevod za film Američki žigolo?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene ima na edge-u

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Izasla aplikacija za Apple TV 4 i 4K! Napokon!

89pP9i6.jpg
 
Kako su pustili promociju free mesec dana, skoro je nepodnošljivo da se gleda, secka, trza... Da li je ista situacija kod vas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja gledam u browseru i tako je kao što kažeš.
 
Ja sam batalio chrome, i počeo sa gledam hbo go na novom firefoxu. Seckanje je nestalo :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kod mene je isto Chrome poceo da se gusi sa HBO GO poslednjih 15 dana (pre toga radio normalno), ali Edge i Firefox sada rade bez problema.
 
Da, bas chrome pravi problem. Juce sam testirao, prvo chrome pa firefox, i rezultat ubedljivo na strani lisice :)
 
Obavestenje za one koje gledaju preko chromecasta: ispeglali su problem sa titlovima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno