Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
HBO GO na PS4, nisam znao. Preko app može li na UK account, kako radi u odnosu na Netflix?
 
Poslednja izmena:
Ja sam jedno vreme koristio na LG webos-u i nisam bio baš zadovoljan... dosta je bagovita aplikacija i često je zamrzavala sliku što mi se nije dešavalo ni na telefonu/tabletu ni na kompu. Za PS3/4 ne znam, ali se nadam da su je malo bolje uradili.
 
Ja koristim HBO go na LG web OS 2 I radi kao doxa. Ni jedan jedini problem već tri meseca.
Možda zavisi od tv do tv-a.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Imam nalog na HBO GO, zanima me da li postoji mogucnost da skinem sadrzaj na komp preko nekog programa?

Imam internet download manager, koji mi uglavnom za strimovane sadrzaje sa neta odmah ponudi opciju da downloadujem na hard. Ali kada na HBO GO pustim nesto, IDM mi nudi nekih 50 mp4 fajlova, sve od po par desetina kilobajta, ali nema opcije da skinem ceo fim (ili epizodu serije).

Zahvaljujem unapred :)
 
Da to moze tako lako svi bi skidali :)

Ako imas HBO ili gledaj stream ili skini to sto zelis sa nekog torenta...
 
Imam nalog na HBO GO, zanima me da li postoji mogucnost da skinem sadrzaj na komp preko nekog programa?

Imam internet download manager, koji mi uglavnom za strimovane sadrzaje sa neta odmah ponudi opciju da downloadujem na hard. Ali kada na HBO GO pustim nesto, IDM mi nudi nekih 50 mp4 fajlova, sve od po par desetina kilobajta, ali nema opcije da skinem ceo fim (ili epizodu serije).

Zahvaljujem unapred :)

Možeš da koristiš Bandicam Screen Recorder, imaš i "dorađene" verzije na net-u. Sasvim korektno snima.
 
Upropastili su aplikaciju za Samsung TV. Izbacili su pre par dana ažuriranje bez kog nisi mogao da uđeš u aplikaciju, i sada nakon svakog ulaska moraš da se loguješ tako što na TV-u dobiješ kod koji moraš da uneseš u HBO GO Gateway u koji najpre moraš da se uloguješ sa svojim HBO nalogom preko browsera na mobilnom telefonu ili kompu. Kakvi sle*ci nemam reči.

Sada svaki put kad se ulogujem na TV-u na način opisan u prvom delu posta (a moram jer to je jedini način) on mi na spisak autorizovanih uređaja dodaje jedan novi urađaj. Trenutno ih imam 6 (od mogućih 4) a neke sam i deautorizovao (sve jedan te isti uređaj). Mnogo sam se iznervirao sada, ne znam zašto ljudi imaju potrebu da upropaste nešto što savršeno radi. Verovatno namerno (koja je krajnja namera to samo oni znaju).
d8e1b95fc39193b0215aa83ee6443602.jpg
 
Poslednja izmena:
I ja sam morao da uradim update na samsung televizoru pre neki dan ali nemam ni jedan od tih problema koje si naveo. Sasvim normalno radi.
 
Meni su u mejlu rekli da ce biti nove app, ali nista o tome kada. Ona u americi je puno bolja, kada bi je samo omogucili i nama.
 
E ovako, danas se stanje promenilo. Sad više ne mogu ni da uđem u aplikaciju. I bolje tako, da se ne nerviram. Lepo ću da otkažem to i a u..... Viedersehen!!
 
Ja danas otvorio HBO GO na android tv boxu i izašla mi poruka da treba da instaliram novu app. Klik malino me vodi u prodavnicu gde dobijam poruku da aplikacija nije predviđena za moj uređaj!
Prethodna radila ok...
Ne bi me čudilo da ovaj apdejt i jeste izmišljen da se onemogući puštanje na box-ovima...
 
Zanimljivo, i za ios nisu pustili update, već novu aplikaciju.
 
Nova app radi užas na androidu. Ne pamti subtitle, svako novo startovanje aplikacije moram da setujem. Kada pauziram odradim multitasking i vratim se u HBO pukne app.
Hmm...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Na s8 nisam primetio ove probleme...mada staru app nisam ni koristio, tek od juče sam na telenoru i hboGo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Evo četvrti dan kako ne mogu da koristim aplikaciju na TV-u.
 
Kontakt


phone Broj telefona +381 (800) 500805 (toll-free)

email E-mail [email protected]

opening-hours Radno vremem Ponedeljak - petak

10.00-23.00

Subotom, nedeljom i praznicim
12.00-18.00
 
Poslednja izmena:
Da li se jos nekom desava da kasni prevod kada se poveze na chromecast. Probao i sa telefona i sa kompa ista situacija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zvao sam na ovaj broj i ništa mi nisu pomogli. Prebacuju [emoji460] na Telenor. Bio sam i na Telenorovom 4umu i vidim da još ljudi sa Samsung televizorima imaju isti problem tako da su nešto zahe*ali aplikaciju za Samsung. Vidim i da se nekoliko ljudi sa LG [emoji342] žali da od apdejta na ovamo moraju svaki put da se loguju kad otvaraju app na TV-u. Ok, sve je to ljudski al brate kaži lepo, zeznuli smo stvar, strpite se koji dan dok ne rešimo problem a ne da prebacuješ odgovornost na drugog.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam zbog problema koji opisuje @omtw deaktivirao HBO Go uslugu jer je bilo nepodnosljivo. Svako ponovno pokretanje trazi pin sa mog telefona i kada ga unesem, app sacuva kao novi uredjaj. U pitanju je LG tv i problem se desava otkako se pojavila ta usluga kod nas. Pisao sam ranije HBO podrsci i odgovor je krajnje zanimljiv:
2b2079e5e2e1a8726c7ed34512e4ca1c.png



Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Aplikacija ne postoji ali kad je ažurirate trebalo bi da radi [emoji39]
 
,,Komentar u ovom slucaju zaista nije potreban. Preskodiciju odnosno predosecanje buduceg dogadjaja zaista nisam imala. Ovo je u stvari najvazniji detalj, jer apsolutno nisam ocekivala. Zvuci fantasticno ali nemam objasnjenje ovakvog fenomena’’


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Zanimljiv detalj iz razgovora sa operaterom je bio da je najverovatnije problem u tome što od dozvoljenih 4 uređaja ja imam kako on vidi 6. Medutim, kod mene u aplikaciji na telefonu pokazuje da imam samo 2. Na moj zahtev da mi obriše višak uređaja pošto ne mogu sam jer se kod mene ne vide, odgovor je bio da nema ovlašćenje za tako nešto.
Palo mi je na pamet da potpuno deaktiviram/obrišem HBO GO nalog i da kreiram novi i da probam da na taj način rešim problem. Međutim, nikako nisam mogao da pronađem opciju za deaktiviranje naloga pa ako neko zna kako se to radi bio bih mu zahvalan na instrukcijama.
 
Poslednja izmena:
A što to ne rešavaš sa kompa? Na hbogo.rs mora da ti izlista sve uređaje, pa obriši sam.
 
Jesam, i na kompu mi prikazuje 2 uređaja odnosno 3 pošto registruje i Chrome kada se prijavim na njemu kao treći. I na kompu sam i tražio kako da deaktiviram nalog ali nisam našao.
 
Pa da imaš višak uređaja ne bi mogo da se prijaviš preko Chroma ako je i njega tek registrovala ko zna šta je ta iz podrške gledala kad ti je rekla da si prijavljen na 6 urđaja. Nisam siguran ali mislim da ti ne bi uspelo da se prijaviš sa novim nalogom ako si već iskoristio aktivacioni kod.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno