Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo je verovatno da će i kod nas isti dan. Zato što bi onda već stajao taj datum kad se uđe na HBO Max sajt.
 
Zna li neko da li hbo go daje 7 dana besplatno? Čini mi se da je to bilo pre, sad kad tražim na google ima prijava ali se nigde ne vidi da je 7 dana free.
 
Zna li neko da li hbo go daje 7 dana besplatno? Čini mi se da je to bilo pre, sad kad tražim na google ima prijava ali se nigde ne vidi da je 7 dana free.
A free trial is currently not included when you subscribe to HBO. ... There are no long-term commitments, so you can try HBO for as long as you'd like. If you decide HBO isn't for you, you can cancel anytime. Note Before you subscribe, please check our supported devices page to make sure you have a supported device.
 
Nadam se da ce kad krene Max kod nas biti i u Turskoj da se bar ovajdimo za pretplatu :)
 
Super je što će biti nadograđene postojeće pretplate preko operatera, taman uz paket imam, mada većina novih stvari je već dostupna na HBO GO, a 4k katalog je bas mali, HBO tek treba da shvati da je 4K sada već i standard za nove serije i filmove...
 
Definitivno treba više 4K sadržaja. Doduše nek za početak imaju ove HBO GO naslove u pravom Full HD-u, sa normalnim bitrate-om, a ne da izgleda kao najprosečniji YIFY torrent od 1GB.
 
Ista vest je izasla i za HU, 08.03.
 

Prilozi

  • 2E5D7B3F-8F14-4F74-9A87-98EF6AE2C859.jpeg
    2E5D7B3F-8F14-4F74-9A87-98EF6AE2C859.jpeg
    119.2 KB · Pregleda: 66
Nadamo se onda i nasoj objavi u narednim danima, sto vise vremena prodje, veca je verovatnoca da ce kod nas ipak sa zakasnjenjem :(
 
Već duže vreme redirektuje na hbomax.com/rs/sr. Čak i na dnu stranice ima opcija za upravljanje podešavanjima na srpskom jeziku.
 
Sigurno je pisano, ali ako može u najkraćem, da li HBOMAX menja HBOGO kod naših provajdera (npr SBB Premium)?
 
Samo se nadam da će ostati HBO MAX besplatan uz Total pakete kod Telenora (uskoro Yettela), jer je to i jedini razlog zašto su im oni paketi papreno skupi...
 
Nigde nisam našao nikakve najave, odakle vam ove informacije?
Interna prepiska je u pitanju. Za sad je to datum sa kojim se planira start HBOMAX u ovom delu evrope.
Samo se nadam da će ostati HBO MAX besplatan uz Total pakete kod Telenora (uskoro Yettela), jer je to i jedini razlog zašto su im oni paketi papreno skupi...
Trenutno stoji da će svi pretplatnici HBOGO naloga, bilo direktno ili preko operatera, dobiti nadogradnju na HBOMAX.
 
Cek, jel HBO Go bio kad besplatan kod MTS u BOX 3 paketu ili je to bila samo promocija nekad?
 
Uz max paket ide HBO OD
 
Od 8.3 samo promenimo aplikaciju ili koristimo isto?
 
Screenshot_20220201-100653_Chrome.jpg
 
Od 8.3 samo promenimo aplikaciju ili koristimo isto?

  • Da li treba da preuzmem novu aplikaciju?
    Da. Nakon pokretanja servisa HBO Max, aplikacija HBO GO će biti onemogućena, i biće potrebno da preuzmeš novu aplikaciju HBO Max. Očekuje te mnogo novog uzbudljivog sadržaja!
  • Šta će se dogoditi sa mojom HBO GO pretplatom?
    Prilikom pokretanja HBO Max usluge, tvoj HBO GO nalog postaće HBO Max nalog. Ako već imaš HBO GO pretplatu, odmah ćeš dobiti pristup HBO Max usluzi. Prilično dobar razlog da se odmah ovde registruješ na HBO GO.

  • Šta ako imam pretplatu za HBO GO preko jednog od partnera?
    Ako trenutno imaš pretplatu za HBO GO preko jednog od naših partnera, dobićeš pristup za HBO Max prilikom pokretanja usluge. Cenu pretplate određuju naši partneri, i oni će te uskoro obavestiti o svim detaljima.
 
Samo se nadam da će funkcionisati kao Netflix i D+ pa da mogu koristiti VPN za menjanje sadržaja.
 
Ako trenutno imaš pretplatu za HBO GO preko jednog od naših partnera, dobićeš pristup za HBO Max prilikom pokretanja usluge. Cenu pretplate određuju naši partneri, i oni će te uskoro obavestiti o svim detaljima.
Ovo mi se ne dopada, MTS i ostali će sigurno podići cenu. Možda se više isplati otkazati kod njih i uzeti direktno kod HBO MAX-a. A ništa ni ne spominju o kvalitetu sadržaja, nadam se da se podrazumeva da će većina biti u 4k jer vidim da nema različitih tipova pretplate kao kod Netflixa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno