Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo za telefone nije tačno. Ja imam android 6.0.1 i ne radi mi HBO GO od leta. Zvao sam podršku i na kraju mi rekli da je zbog stare verzije Androida i da ako hoću da gledam moram da promenim telefon (jer nema Samsung Note 4 nema podršku za novije verzije Androida).
Valjda ima neki custom ROM ako ti puno znaci HBO.
 
Jel ona aktivacija preko koda mogucasamo na jedan smart tv?Imao sam preko teleora al sam okazao ugovor pa sad mislim da uzmem od sestre al ona ima aktiviran vec na svom tv a znam da moze na 5 uredjaja pa zato pitam.
 
Je l' zna neko da li je moguce ripovati titl sa hbo go sajta? Naravno, video i audio imaju zastitu, ali se pitam da li se titl moze izvuci i pretvoriti u srt fajl. Pa bih ga posle lako uskladio sa onim za sta mi treba.

Primetio sam da ponekad retail titlovi sa hbo go zavrse na titlovi.com, pa pretpostavljam da je izvodljivo, ali pojma nemam kako.
 
Ziv bio :) Sibni mi ako mozes srpske titlove za Dinner in America (2020) i Ammonite (2020).
 
Telenor, Total 2, ima li još neko isti problem? Čak ni app Moj Telenor ne radi pa ne mogu da proverim u čemu je stvar

IMG_20220101_092247.jpg
 
Nadajmo se da su radovi na mreži...
 
Supernova. Nemam problema sa hbo go.
 
Ja i dalje imam "Došlo je do greške prilikom puštanja sadržaja (5.1)"....

HBO Go imam preko Telenora... razmišljam da li je moguće da se ne može gledati preko operatera, jer vidim da dosta njih koji regularno plaćaju HBO Go gledaju i na matorim i na novim uređajima bez problema.
 
Kod mene telenor hbogo radi i na firesticku i kroz kodi addon, upravo sam probao.
 
Ako sadržaj možete da gledate preko browsera onda je problem do uređaja a ne do naloga.
 
Pozdrav svima!

Skoro sam uzeo Avr i namestio 5.1 I preko svega sem HBO go mi radi I dd+ I dts I sve ostalo.

Jel moze ikako da se namesti surround preko hbo go na android tv? Na netu nailazim na vrlo kontradiktorne informacije ali generalno nalazim da hbo go pozdrava 5.1
 
Ja sam onda definitivno propustio nešto, jel moze da se koristi nekako max u srb?

Ja imam hbo go preko sbb.
 
Pitanje naivnog coveka:

Da li HBO Premium na Iris MTSu i HBO Go imaju identicnu bazu?

Na primer, Walking Dead ima na HBOGo sajtu, ali ne mogu da pronadjem na HBOPremium na MTS optici.
 
Uradi pretragu na Iris; moguće je da ga nude u Apollon ili nekom sličnom video klubu koji se plaća.

Ne znam kako je kod SBB-a.
 
Nema ga na pretrazi, a i ne bi ga dodatno placao jer vec placam najjaci TV paket kod tih sabana.
I sad vidim da na HBO Go ima mnogo sadrzaja kojih nema na Irisu.
 
@xSeptimus :

Već sam pisao o tome u temi. Zvaničan odgovor od HBO Adria je bio da oni ne uređuju listu puštanja na Iris, već Telekom. A oni navode vodu na Apollon vodenicu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno