Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Održan je Europe Event, gde su prezentovali HBO Max, cene za naše tržište će objaviti neposredno pre puštanja platforme, dok su cene za Nordic tržište spuštene za 2eur u odnosu na stare cene. Takođe su rekli da uvode godišnju pretplatu, gde će 12meseci pretplate koštati kao regularnih 8 meseci.

 
Jel zna neko može li se promeniti mejl na kome je registrovan nalog nekako?
 
Videh danas da za postojece korisnike automatski ide sa HBO go na HBO max. Uskoro ce objaviti zvanican cenovnik za HBO max.
 
Videh danas da za postojece korisnike automatski ide sa HBO go na HBO max. Uskoro ce objaviti zvanican cenovnik za HBO max.

Da li se to odnosi sve korisnike HBO GO bez obzira na to da li su oni registrovani preko Telenora ili preko nekog od kablovskih provajdera.
 
Da li neko ima najnoviju HBO go aplikaciju za amazon firestick gen2. Posle updejta stika predhodne modovane verzije ne rade
 
Samo se nadajte da ce nasi da vam daju dzabe, ima da naplate duplo.
A ko je dobio dzabe, izbrisace mu dok ne plati.
 
Hm, pa ne vidim razlog da ne ostane sve isto, prosto tu su ugovori u pitanju. Eventualne promene su moguće nakon isteka ugovora koji provajderi imaju sa HBO...
 
Samo se nadajte da ce nasi da vam daju dzabe, ima da naplate duplo.
A ko je dobio dzabe, izbrisace mu dok ne plati.
Naši se tu ništa ne pitaju, HBO diktira cene i dostupnost. Tako da biće kako HBO naredi. Budući da su u Nordic zemljama sve prebacili na Max, pa čak i one koji su imali uslugu preko provajdera, čak su im i spustili cenu, verujem da će i kod nas biti isto, samo što cenu verovatno neće spuštati, jer je i sad poprilično jeftino.
 
Naši se tu ništa ne pitaju, HBO diktira cene i dostupnost. Tako da biće kako HBO naredi. Budući da su u Nordic zemljama sve prebacili na Max, pa čak i one koji su imali uslugu preko provajdera, čak su im i spustili cenu, verujem da će i kod nas biti isto, samo što cenu verovatno neće spuštati, jer je i sad poprilično jeftino.
Nadam se da ce biti tako, i to bi bilo fer prema svima.
 
Сад нешто гледам информације о Dolby Atmos, па видим да на HBO MAX убацују садржај у 4К/Dolby Vision/Dolby Atmos, па се искрено надам да ће исти садржај бити и код нас као у Америкама, је ли. Наводно, оно што се емитује истовремено у биоскопима и на HBO MAX је у максимали.
 
Da li moze neko da mi potvrdi da li radi hbo go Android tv na sliboxu a95x f3. Prijavljuje mi grešku 5.2?
 
Ako ti prijavljuje grešku 5.2 znači da taj box nema sertifikovani Android tv. Rešenje ti je Hgo adon za Kodi.
 
slimbox zasnovan na ATV MECOOL KM9 PRO. Koliko sam video na sajtu trebalo bi da je podrzan.
 
Не. Слимбокс се ради на основу оригиналног фирмвера од сваког бокса посебно. Нпр, за мој Beelink GT King Pro изређен је на верзији 923Po. Бокс се по покретању и пријављивању на гугл сервисе приказује као Mecool KM9 pro, али само за гугл сервисе, на свему осталом он је то што јесте.
 
Da li neko zna šta je problem? Naime, kad upalim hbo go (na boxu 98max) normalno se otvori. Ali, kad hoću da startujem neki film ili seriju pojavi se "Došlo je do greške prilikom puštanja sadržaja, pokučajte ponovo (5.1)"
Od opcija "Nazad" i "Pokušaj ponovo".
 
Da li neko zna šta je problem? Naime, kad upalim hbo go (na boxu 98max) normalno se otvori. Ali, kad hoću da startujem neki film ili seriju pojavi se "Došlo je do greške prilikom puštanja sadržaja, pokučajte ponovo (5.1)"
Od opcija "Nazad" i "Pokušaj ponovo".
Ovu grešku i ja dobijam, a tek sam instalirao HBO Go na FireTV Gen2 mislim, matori dosta.... ali sve radi sem ovoga. Jedva sam našao aplikaciju novijeg datuma koja se uopšte startuje i sa kojom prođe aktivacija.

Probao sve šta sam našao na netu, ništa ne pomaže, pa ako neko ima bilo kakve sugestije, neka viče
 
koju aplikaciju/varijantu hbo go da instaliram na beelink gt king a da radi bez problema?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno