»RSS Benchmark sajt

Strana 7 od 70 PrvaPrva ... 345678910111757 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 91 do 105 od ukupno 1037

Tema: HBO GO

Member Avatar korisnika almoust evil665
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        1.547
        Jer SBB HBO GO koristiš preko D3 resivera?

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.073
        Konkretan odgovor ti može dati samo neko ko je ili testirao već identičan scenario ili neko ko pouzdano zna koji su limiti prisutni za različite verzije HBO Go aplikacije. Gomila tih stream servisa ima različit set restikcija gde je određeni kvalitet/bitrate/rezolucija dostupan samo za određenu platformu. Tipa 4K video Netflix-u imaš na smartTV aplikacijama i Chromecast Ultra, nVidia Shield dok ti ga neće ponuditi na Android aplikaciji, i da su Chrome i Firefox browseri na kompu limitirani na 720p. I najčešće ti raznorazni Android box-ovi iako sami sposobni da dekodiraju stvari tipa 4K HEVC neće dobiti stream najvišeg dostupnog kvaliteta.

Kao što je (bio ranije) slučaj npr za D3Go Android app na "Android box" uređajima za HD kanale ne pušta nikad stream sa najvećim bitrate-om (beše 3 - 3.5 Mbps?). 80% su šanse da su razlike u kvalitetu slike posledice razlike u uređajima. Pošto i Telenor i SBB i MTS i svi ostali provajderi koriste iste HBO servise sa lokalizovanim sadržajem.

A ti pošto nisi od neukih to si sve mogao testirati sam pre nego što si došao na forum da tražiš odgovore na tacni. I kulturu demonstriraš ovde verbalnim napadima...

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        43.621
      4. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      5. Mala je sansa da neko vec ima i HBO Go preko TV providera i preko Telenora jos da uzima.
        Zato eto, posto ti imas, isprobaj pa javi. Tome sluzi forum, da se razmene informacije.

Inace, ni za telefon meni ne izgleda dovoljno dobro onaj sa Telenora.
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Member Avatar korisnika Ma®e
        Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.187
        @Audio Imam ja sbb, i telenor... Ali, nisam probao kao ti, jer na tv-u ne mogu da instaliram aplikaciju- panasonic

Preko telefona, isto, preko laptopa, pa na hdmi pa na tv, isto, samo laptop isto , slika je u redu... jedino, telenor ima i live hbo u okviru aplikacije, sbb nema...

Ne znam koliko sam ti dao odgovor, mada i ti sam si postavio pitanje i sam doneo zaključak.
        Over & out

Member Avatar korisnika omtw
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        1.889
      8. Moja mašina
        • VGA: AMD Radeon R7 200 Series
        • MON: LG LED 23.5" 24M47VQ-P FullHD 23.5", TN, 1920 x 1080 Full HD, 2ms
        • HDD: WDC_WD32&Prod_00AVJS-63B6A
      9. Na mom TV-u je aplikacija HBO-GO sa Telenor nalogom i slika je PERFEKTNA. TV je Samsung sa Tizen OS. Nemam SBB nalog da uporedim ali slika je svakako savršena sa Tnor nalogom. Ne znam da li je to nešto bitno ali net je 50/5 Exe-Netov ftth..

NXT-L09

Member Avatar korisnika laksativ
        Na forumu od
        Nov 2015
        Poruka
        325
        Citat Citiram korisnika: omtw Pogledaj poruku
        Na mom TV-u je aplikacija HBO-GO sa Telenor nalogom i slika je PERFEKTNA. TV je Samsung sa Tizen OS. Nemam SBB nalog da uporedim ali slika je svakako savršena sa Tnor nalogom. Ne znam da li je to nešto bitno ali net je 50/5 Exe-Netov ftth..

NXT-L09
        I na mom lg web 3.0 os sa telenor nalogom odlična slika

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Mar 2006
        Poruka
        38
        Hvala svima na odgovorima. Zahvaljujući njima sam i ja malo "iskomplikovao" i zamenio user-e. Nema apsolutno nikakve razlike između SBB i Telenor user-a, osim live opcije na Telenoru.I sa Telenorovim nalogom na LG TV-u je slika sjajna i identična kao sa SBB nalogom. Takođe, slika je mnogo lošija na Android box-u tako da je zaključak da između naloga tj. provajdera nema nikakve razlike. Razlika je samo u platformama. Svojevremeno sam taj sestrin SBB nalog koristio na android tabletu i slika je bila fenomenalna. Onda sam ga prebacio na TV i slika je nastavila da bude odlična. Sada kako stvari stoje taj isti nalog na androidu izgleda daleko lošije nego pre pa pretpostavljam da je u pitanju sama aplikacija. Možda je interesovanje sada veće pa su morali da smanje kvalitet zarad protoka. U najboljem slučaju je 480p na androidu a na TV-u 720p.

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        3.073
        Kao što rekoh tj napisah...
        Na mom Android boxu je Netflix bio totalno neupotrebljiv... tako da HBO Go nisam ni testirao na tom čudu.

Member
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        362
        Има ли неко информацију хоће ли ови да избаце апп за Андроид ТВ? Пре пар месеци сам их питао на фејсу преко поруке и добио онај генерички одговор ''У плану је''.

Member
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        407
      15. Moja mašina
      16. Da li neko zna kako da skinem HBO Go Srbija sa Appstore-a? Pise mi da nije dostupan za US store i da predjem na hrvatski, a ni tu mi ne da jer mi je apple ID na nekoj random USA adresi. Hvala

Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.187
        Napravi nalog na hrvatski
        Over & out

Member
        Na forumu od
        Aug 2006
        Poruka
        1.125
        Imam dva pitanja:

1. vidim da se ovde o kvalitetu slike price za uredjaje, mene interesuje koji je stvaran kvalitet slike 1080P, 720P ili mnogo losije, posto mi neki kazu koji imaju i netflix da je slika mnogo losija na HBO GO tipa 640x480?
        2. Da li postoji app HBO GO i za PS4?
        Steam:mefistosoad l PS4:mefistosoad

Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.187
        Najbolje da probaš sam i vidiš kvalitet slike.

Ja ti mogu reći da je slika u redu.
        Over & out

Member Avatar korisnika rastafarian
        Na forumu od
        Jan 2003
        Poruka
        2.222
      21. Moja mašina
        • MON: Samsung 205BW
        • HDD: 2x1TB ext
        • SND: Yamaha V375, Canton 5.1
        • LAP: Dell Inspiron 15 7537
        • TV: Sony 55W829,Samsung 50B430,Samsung LE32S71
        • INET: UMTS/GPRS
        • Ostalo: Sony PS4 & PS3,Canon PS 210IS, iPad,Ipod Classic 7th
      22. Citat Citiram korisnika: mefisto Pogledaj poruku
        Imam dva pitanja:

1. vidim da se ovde o kvalitetu slike price za uredjaje, mene interesuje koji je stvaran kvalitet slike 1080P, 720P ili mnogo losije, posto mi neki kazu koji imaju i netflix da je slika mnogo losija na HBO GO tipa 640x480?
        2. Da li postoji app HBO GO i za PS4?
        Jeste losija nego netflix ali nije uopste losa... sto kaze maki22 najbolje da sam probas pa da vidis
        Koliko znam nema za ps4
        Fight The Power!

Member
        Na forumu od
        Aug 2006
        Poruka
        1.125
        Hvala na odgovorima, ali posto nema za PS4 nista od toga.
        Steam:mefistosoad l PS4:mefistosoad

Strana 7 od 70 PrvaPrva ... 345678910111757 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •