Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
na 2 kompjutera na kojima je do juče radio, više ne radi hbo go.
prijavljuje da sam završio sa promenama uređaja za ovaj mesec.
baš su ga "unapredili".
 
Da li je ko voljan da mi omoguci hbo go na mom tv. Spreman sam da platim i da se dogovorimo oko nacina koriscenja.
Ako je neko zainteresovan neka mi posale pm

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Imaš kablovsku, broj u telenoru ?
 
Nemam kablovsku ni broj u telenoru.

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna u cemu je problem. HBO go je radio sve ok do pre neki dan, sad mi izbacuje
A network error caused the media dowload to fail part-way
koristim Mac
hvala vam unapred, pozz
 
Da li vam pokazuje error 404 kada odete na hbo go?


Onda me vraća na glavnu stranu koja izgleda potpuno redizajnirano, neki bagovi!?
 
Evo sad probao...

Radi. Da promenili su sajt. Sve novo :)
 
Primetio sam da je u poslednje vreme kada gledam film na HBO GO titl podešen na N/A umesto da po difoltu bude na srpskom jeziku. Kako da podesim na tv da mi je srpski titl deifoltni.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kada smo već kod titlova, da li vam se čini da su posle ovog redizajna sajta titlovi manji?

Pa čak i kod najveće veličine fonta...
 
Titlovi su definitivno manji nego pre, live hbo ima neku veoma malu rezoluciju i nije imao naše titlove govorim o gledanju preko pc

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nervira me to što neki filmovi nemaju titl, kome se žaliti?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Mene nervira, što se vise aplikacija ne može koristiti kao daljinski za komp.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Jel radi HBOgo na boxovima ili ne zbog HDMI restrikcije? Nema vise, ili ne vidim, nekog free sadrzaja da probam ...
Dobro, moze i hdmi da se tweakuje, ali dosta mi je budzenja.
 
Ja gledam uz pomoć hdmi. Povežem tv sa laptopom i nema restrikcije ;)
 
Tek isprobavam aplikaciju na TV-u. Da li je realno da prekida na svakih 10 sekundi zbog baferovanja?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ne, ja je koristim evo već godinu dana, nikad steknula niti baferovala nije...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
@rafiki, pretpostavljam da je ovo odgovor za mene.
Nisam siguran sta radi, sta ne, neke poznanike ili prijatelje koje sam pitao, a ocekivao da imaju, nemaju. Videcu jos kako cu, kod sbb ili telenor iako nemam licni postpaid telenor, samo poslovni.
Telenor koliko kapiram ne ograncava pristup. Mozes sa svih mreza? Eto mozda zato promenim i privatno gsm providera.
Iskreno nikad ni minut, ni sekunde nisam pogledao hbo programa, uopste me ne interesuje. Dva ozbiljna francuska filma sam video na cinemaxu, ali zena se navukla na program bez reklama(imali smo neku promociju na sbb koju nisu iskljucili mesecima na jednom uredjaju, do pre neki dan), pa da vidim sta mogu da napravim.
 
Poslednja izmena:
@Ninoslav1983 @srdjanprpa @Marko J i ostali

Imam HBO GO preko Telenora. Planiram da kupim apple tv 4, dobrim delom upravo zbog hbo go aplikacije (ne samo zbog nje). Od toga da li to radi ili ne, mi zavisi da li cu ga kupiti ili ne. Moram da javim ljudima koji treba da mi kupe atv u narednih 1-2 dana. Dakle hitno mi treba pouzdana informacija da li hbo go sa Telenora, moze i kako da se koristi preko atv4(k)? Na drugom forumu su mi rekli da moraju zemlje na atv i appleid da budu iste, a posto se hbo srbija skida samo (koliko ja znam) sa hrv store-a, onda valjda treba i na atv da bude hrv store. E sad, na drugom forumu mi covek rece da vise nema aplikacije na hrv store-u atv-a, vec da misli da je od sada na slo store. Medjutim nije mi se vise javio i ne znam o cemu se radi.

Dakle moje pitanje je, da li bi neko mogao ko koristi hbogo, da proveri sa sigurnoscu da li to radi na atv4 ili ne, da li postoji aplikacija na hrv store, ili ne? Voljan sam cak da na kratko dam svoje podatke za pristup hbo go da bi neko to mogao da proveri.

Dakle jako mi je vazno i hitno, pa vas molim da mi to proverite i javite sto pre. Hvala.
 
Dakle moje pitanje je, da li bi neko mogao ko koristi hbogo, da proveri sa sigurnoscu da li to radi na atv4

Ne mogu da proverim, jer nemam atv4.

da li postoji aplikacija na hrv store,

Postoji, ja sam skinuo za iphone, tj morao sam poseban nalog da pravim za hrvatski, da bih skinuo app. Jer mi je na usa. Jedino tako i radi na iphone.
 
Skinuo sam i ja za iPhone. Ali mi covek sa drugog foruma kaze da je nema pre appstore-a za atv na hrv store-u.
 
Ne bih zaista da te ubedjujem kupi radiće ili ne. Rado bih pomogao, ali nemam atv. Ono što sam napisao iza toga stojim.

Ja imam preko telenora, to radi na iphone sa hrv store. Odnosno jedino tako radi.

Pozdrav ;)
 
Ma ok, ne kazem nista. Samo sam mislio da mozda znas. Ako ne ti, neko drugi. Bilo bi mi bitno da saznam tu informaciju ako je ikako moguce.
 
Pusti na telefonu miror na tv sa apple tv-a ako nemas smart tv i radi super :)
 
Neophodno mi je da radi na atv direktno i nephodno mi je da mi neko potvrdi ili demantuje da to radi.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pitaj Apple :D Ili iStyle.

Ja znam sigurno da radi preko Air opcije da pustiš sa fona hbogo i da prebaciš na atv. Nisam siguran da je ikad naš HBO (Adria) imao aplikaciju za Atv4 jer i ovu osnovnu za fon i tablete nisu menjali 100god sve je nekako veliko na njoj i pleyer i naslovi kao da je ostao interfejs iz doba iphone 4. Kao što rekoh ovo sigurno radi a App ne verujem da postoji. Ako neko zna više detalja neka piše. I ne mislim da čovek treba da pita iStyle ili Apple već sam HBO Adria.
 
Postavio pitanje HBO Adria na fb u vezi App na Apple Tv, ovo su odgovorili:

"Pozdrav, HBO GO je za sada podržan na računarima, iOS i Android mobilnim uređajima, Samsung i LG Smart TV-u kao i Playstationu 3 i 4. Kontinuirano radimo na razvoju usluge kako bismo svim našim pretplatnicima mogli ponuditi što veći odabir platformi. Sve buduće izmene najavićemo ovde na stranici."
 
  • Like
Reagovanja: M J
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno