Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel to najavljuju Max da krece do Nove Godine? :D
 
Kreće krajem oktobra za Nordic tržište, a kod nas 2022, verovatno prva polovina godine.

@salacue Pretpostavljam da će biti i stream na YT, pošto je event za celu Evropu.
 
Hvala na odgovorima. I dalje se preko aplikacije vide samo s2 i s3. Iz brauzera nisam probao, a ni na televizorima (nisam ovih dana kod kuće).

Na EON-u, pa u sekciji video klub (iz android aplikacije) imam svih pet sezona Žice, regularno se vide i rade.

Ostaje mi uvek i opcija gusarske nabave, ali čemu onda plaćamo sve ove regularne servise, ako na kraju treba da torentujemo...

Btw, znam da je Žica sjajna serija, i generalno mi leže takve serije, ali nekako je ostala "nepročitana lektira". Nadoknadiću.
Meni se nešto slično desilo sa Štreberima ako se ne varam. Nema nekih sezona usred gledanja i pojavile za koji dan opet.

Mislim da je to do samog HBO GO.
Upravo sam probao za Žicu, na HBO GO imam samo sezonu 2 i 3 (i Teleonor i MTS prijava). U browseru isti slučaj kao što je malo iznad pomenuto.
Na IRIS-u ima sve u video klubu, odnosno na HBO OD. EON si sam probao :)
 
Pa ako bude public komentar & livestream ne treba ti FB nalog, ne? :p
 
Meni se nešto slično desilo sa Štreberima ako se ne varam. Nema nekih sezona usred gledanja i pojavile za koji dan opet.

Mislim da je to do samog HBO GO.
Upravo sam probao za Žicu, na HBO GO imam samo sezonu 2 i 3 (i Teleonor i MTS prijava). U browseru isti slučaj kao što je malo iznad pomenuto.
Na IRIS-u ima sve u video klubu, odnosno na HBO OD. EON si sam probao :)
Evo i kod mene dostupne samo sezone 2 i 3
 

Prilozi

  • IMG_20210927_190015.jpg
    IMG_20210927_190015.jpg
    300.9 KB · Pregleda: 43
Neko se malo zezao sa katalogom, juče su Sopranovi bili nedostupni. Danas vraćeni.
 
Hbo go Supernova samo druga i treca sezona.
 
Користим ХБО кроз Теленор пакет и имам оних 10гб. само за апликацију.Међутим константно ми скида регуларни интернет саобраћај а онај предвиђени са времена на време.Када сам званично рекламирао,обавестили су ме да све ради ок јер ми се саобраћај скида и то је то.Користим апликацију на Шаоми телефону и скинуо сам јој оптимизацију.Има ли још неко овакав проблем?
 
Ovih dana sam gledao prvih desetak epizoda Žice (The Wire). Još sam na prvoj sezoni. Sinoć sam hteo da nastavim, ali nije bilo Žice ni u sekciji "Nastavi da gledaš", ni u pretrazi, nigde! U pitanju je HBO GO aplikacija na telefonu. Nisam bio kod kuće da bih proverio da li je isto na mojim smart televizorima, gde je takođe imam. Odoh na spavanje bez Žice.
Proverio sam malopre (jutro posle) na telefonu, i sad nalazi Žicu preko pretrage, ali nudi samo drugu i treću sezonu! Ne postoje prva, četvrta i peta.
O čemu se radi ovde? Kakvo je ovo glupiranje? Pogotovo mi je čudno što je u pitanju njihova sopstvena HBO produkcija, a igraju se "sad me vidiš, sad me ne vidiš".
Rade svih 60 epizoda preko Eon aplikacije na Chromecastu sa google tv. Upravo proverio svaku posebno i pusta sve bez problema. Dok u Hbo Go aplikaciji ima samo 2 i 3 sezona.
 
Da, to sam i ja napisao. Preko EON-a sve radi normalno, nije ni bilo problema. Po komentarima, očigledno je tako i kod drugih VOD "video klubova" (Iris itd).
Problem je samo kod HBO GO.
Inače od jutros su tamo vratili i prvu sezonu. Dostupne su prve tri sezone. Verovatno ni sami ne znaju šta rade...
 
Сад ради цела прва сезона у HBO GO преко браузера. Одлично, пошто сам јуче почео да гледам Жицу, па сад имам српске преводе.
 
Apsolutno me ne tangira variranje sadržaja. Trenutno potpisao novi ugovor sa Supernovom. Sem od ranije HBO Go, dobio i Apollon gratis. Ako nešto i zafali, tu mi je Popcorn, a ni torrenti mi nisu strani. Najveći problem mi je vreme, jer ono malo slobodnog koje imam, ne znam kako da rasporedim. Džaba mi i zilion kanala kad nemam vremena.
 
Ni mene ne tangira ako nečega nema. Ne može sve da bude na jednom mestu i za male pare. Ali ako neku seriju imaju stalno, pa je još u pitanju njihova sopstvena produkcija, dakle nije vremenski ograničena ponuda ili licencirana, e onda računam da je zaista i imaju.
A ne da jednog dana imaš sve sezone, sledećeg nijednu, pa prekosutra drugu i treću itd. Deluje neozbiljno za jedan servis koji se plaća. Pogotovo što verovatno jeste tehnički problem, ne bi imalo mnogo smisla da ovo rade planski.

Kao što rekoh, imao sam Žicu svih ovih dana na EON-u kao rezervnoj varijanti, imao sam gde da gledam. Ali zadržavam pravo da kritikujem HBO GO i da ukazujem na propuste ako ga već legalno koristim (kao i bilo koji drugi servis koji uredno plaćam). Nisu objavili privremenu nedostupnost sadržaja ili tehničke smetnje, nisu kontaktirali korisnike, makar okačili obaveštenje na sajtu. Malo više profesionalnosti im ne bi škodilo. Inače, generalno sam veoma zadovoljan iskustvom sa HBO GO. Više koristim njega nego Netflix (koji više gleda gospođa).

Inače, što se tiče nedostatka vremena, to mi je dobro poznato. Baš zato što nemam mnogo vremena, zato i želim da mi bude dostupan sadržaj kad mi zatreba. Pored posla, dva deteta (jedno školarac, drugo beba), evo vremena za Žicu sam našao tek kad me skovao kovid i prinudio da ležim i budem izolovan od porodice.
 
Ja troje dece, raspon od 6 do 17 godina. Pored redovnog posla drzim i pc/sony igraonicu. Šta sam se ja nagledao filmova i serija kad je krenuo onaj dvomesecni lokdaun. Igraonica mi nije radila i odjednom od čoveka sa dva posla i honorarnog taksiste (škola, treninzi, dečji rođendani i izlasci) budem sveden na rad od kuce. Sva sreca da uvek imam top paket kod kablovske, pa sam igrom slucaja imao HBO Go (tad prvi put ukljucio). Odgledao kompletne Billions, The Good Fight, Westworld, Knightfall... Filmove i ne brojim.
 
Nisi se baš proslavio izborom serija :D Pola ok (Westworld i The Good Fight), pola mućak.
 
Knightfall ispade da jeste. Ali Billions je fenomenalna. Paul Giamatti je odigrao brilijantno. Inace, svima kojima se svidela The Good Fight svidela se i Billions.
 
Eto ja sam izuzetak :D Doduše iz 3-4 pokušaja gledanja Billions nisam dobacio dalje od par epizoda. Iako volim kao glumce / glumice Paul Giamatti, Damian Lewis i Maggie Siff prosto tematika mi je svaki put bila dosadna.

Objektivno je i The Good Fight loš minimum poslednje 2 sezone al ajd, gledam i dalje.
 
E sad cu da nastavim sa gledanjem serija - upravo pozitivan na koronu. 15 dana izolacije. Neke preporuke? Uzeo sam Mi Pad 5, pa da isprobam.
 
The Knick:

 
Instalirao sam aplikaciju na tv,imam nalog ali mi ne nudi opciju prijava već samo registracija?Kako da se prijavim?
 
hbo.jpg
 
Odgledah ovu 5. sezonu The Good Fight, i nije mi se nešto svidjela. Bolje su mi bile fore na račun Trampa nego "ludi sudija iz kopirnice". Možda bi bila bolja da je Tramp pobjedio na izborima...
 
Dobra je i dalje serija. Svidja mi se ceo taj uvid u anglosaksonsko pravo i pravosudni sistem. Kad uporedis njihovo i nase, dodje ti da places.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno