Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onda se nadam da ce biti add on na Kodiju barem,kad vec nece biti aplikacije na starijim tv-ima.
 
Na twitteru su najavili da uskoro stižu informacije o sadržaju, ceni i ostalo.
 
A osim što je Max umesto Go, šta se tačno menja, za korisnika? Sve što je tu sada biće i kada bude Max, a i to novo što bi dodavali, dodali bi i na Go? Veća cena? :)
 
A osim što je Max umesto Go, šta se tačno menja, za korisnika? Sve što je tu sada biće i kada bude Max, a i to novo što bi dodavali, dodali bi i na Go? Veća cena? :)
Cena ista, kao sto se ni u americi nije promenila. U americi je Hbo go bio 15$, njega ugasili, izbacili Max sa cenom od 15$.

Svidja mi se kod max-a grdilo njihovih WB crtanih filmova...kako starih, tako novih(dusko dugousko, patak daca, ptica trkacica, pepe la tvor...)
 
A osim što je Max umesto Go, šta se tačno menja, za korisnika? Sve što je tu sada biće i kada bude Max, a i to novo što bi dodavali, dodali bi i na Go? Veća cena? :)
Dosta je veći katalog naslova na HBO Maxu, što starih, što novih. Nije bilo striktno pravilo da se svaki Max Original naslov dodaje kod nas na HBO Go.

Takođe i meni najbitnije, nova platforma. Podrška za profile, podrška za 4K i HDR, nova aplikacija za Smart uređaje.
 
Negde na tviteru čini mi se da sam video, da će svi trenutni HBO GO pretplatnici biti samo prebačeni na MAX kad izađe.
 
Dosta je veći katalog naslova na HBO Maxu, što starih, što novih. Nije bilo striktno pravilo da se svaki Max Original naslov dodaje kod nas na HBO Go.

Takođe i meni najbitnije, nova platforma. Podrška za profile, podrška za 4K i HDR, nova aplikacija za Smart uređaje.
Da ne ujede i Hisense ova buva? :)
 
HBOMax nažalost ima samo dvadesetak naslova koje možemo gledati u 4K. Cena od 15USD pre prevelika za tako malis sadržaj, što se 4K tiče.
 
A, na koliko televizora moze da se gleda u isto vreme i da li imaju neke IP zastite, na primer da moze da se gleda iskljucivo iz jednog domacinstva?
 
Videcemo kakve ce kod nas biti cene i kako ce biti sa onima koji imaju HBO GO u sklopu paketa.
 
Skoro je bila anketa u Telenoru, kako bismo reagovali ako bi ukinuli HBO go, tako da me ništa ne bi iznenadilo.
 
A, na koliko televizora moze da se gleda u isto vreme i da li imaju neke IP zastite, na primer da moze da se gleda iskljucivo iz jednog domacinstva?

Koliko sam upućen HBO Max može istovremeno na 3 ekrana. IP zaštita koja se vezuje za domaćinstvo ne postoji ni kod jednog striming servisa.
Kakvih 15 dolara. Cena ce ostati kao sto je i bila. To je cena u americi kod kojih je i hbo go bio 15 dolara(a kod nas 7)

Trenutna cena u USA je 15USD, opcija koja ne sadrži reklame. Sa reklamama je 10USD i ne sadrži 4K (kojeg ionako jedva da ima) kao ni premijere filmova koji se paralelno prikazuju u bioskopima.
Ne verujem da će cena ostati ista. HBO Go prikazuje sadržaj koji oni vrte na svojim TV kanalima. HBO Max nudi kompletan Warner Bros Sadržaj kao i svoju produkciju.
 
Koliko sam upućen HBO Max može istovremeno na 3 ekrana. IP zaštita koja se vezuje za domaćinstvo ne postoji ni kod jednog striming servisa.


Trenutna cena u USA je 15USD, opcija koja ne sadrži reklame. Sa reklamama je 10USD i ne sadrži 4K (kojeg ionako jedva da ima) kao ni premijere filmova koji se paralelno prikazuju u bioskopima.
Ne verujem da će cena ostati ista. HBO Go prikazuje sadržaj koji oni vrte na svojim TV kanalima. HBO Max nudi kompletan Warner Bros Sadržaj kao i svoju produkciju.
U Americi je i njihov HBO Now koštao $14.99, ako se ne varam, a on nije imao tako veliki katalog nego je bio HBO GO bez operatera.
U Argentini na primer, HBO GO je koštao 2.90€, a sad HBO Max košta 2.60€.
Kod njih nema plana sa reklamama.
 
Skoro je bila anketa u Telenoru, kako bismo reagovali ako bi ukinuli HBO go, tako da me ništa ne bi iznenadilo.
И какве је резултате дала анкета? Потпишеш уговор на 2 године због одређених сервиса и онда их укину ... невероватни безобразлук.
 
Prečešljao sam postove i vidim da ste pre godinu dana imali probleme sa greškom 5.1 prilikom reprodukcije,
ali nisam ukapirao kako ste je rešili?
Danas sam prvi put instalirao HBO GO .
Na telefonu radi, android box x96Q max pro neće. Probao i lan i wifi mrežu. Operater Supernova.
Ako bi mogla pomoć prijatelja, bio bih zahvalan
 
Што се апликације тиче - нисмо никако решили.
Једино решење је КОДИ адон, али за 18.9. Од верзије 19 не ради.
 
Ima li negde tutorijal za Kodi Addon? I meni bi trebalo jer na mom Fox TV isto izbacuje tu grešku 5.1
 
Koristiš li kodi? Ako koristiš, onda samo instaliraš addon hgoeu koji se nalazi u kodi repository pod stavkom video addons, pokreneš ga i uloguješ se svojim nalogom. Ukoliko ne koristiš kodi, imaš tutorijala po internetu i youtubu, samo kucaj ključne reči.
 
Koristio sam Kodi na telefonu, ali uglavnom uvek kada dodajem neki Addon moram da gledam tutorijal, jer ovako se ne snalazim baš najbolje, potražiću onda na jutjubu ako ima neki klip. Hvala ti
 
Ovih dana sam gledao prvih desetak epizoda Žice (The Wire). Još sam na prvoj sezoni. Sinoć sam hteo da nastavim, ali nije bilo Žice ni u sekciji "Nastavi da gledaš", ni u pretrazi, nigde! U pitanju je HBO GO aplikacija na telefonu. Nisam bio kod kuće da bih proverio da li je isto na mojim smart televizorima, gde je takođe imam. Odoh na spavanje bez Žice.
Proverio sam malopre (jutro posle) na telefonu, i sad nalazi Žicu preko pretrage, ali nudi samo drugu i treću sezonu! Ne postoje prva, četvrta i peta.
O čemu se radi ovde? Kakvo je ovo glupiranje? Pogotovo mi je čudno što je u pitanju njihova sopstvena HBO produkcija, a igraju se "sad me vidiš, sad me ne vidiš".
 
Jeste njihova produkcija, ali...

Evo šta se meni desilo: kada sam pitao za Sluškinjinu Priču, zašto je ima u ponudi na Apolonu, a nema u HBO VOD, iz HBO Adria je stigao odgovor da je mogu odgledati preko HBO GO, jer... Telekom diže i spušta "ustave" i navodi vodu na Apolon vodenicu. To je moj zaključak, to nisam dobio kao odgovor od HBO Adria. Od Telekom-a nisam dobio nikakav odgovor, jer su tražili da se identifikujem da bi mi išta odgovorili.

Ovo što se kod tebe desilo je nešto drugo. Primetio sam da HBO s vremena na vreme neke serijale/sezone oročava, uklanja i ponovo vraća. Ne znam od čega ili koga to zavisi.

Inače, Žica je odlična, nemoj odustati! 👍
 
Kad odem iz browsera ima svih pet sezona Žice, a u aplikaciji na telefonu samo druga i treća.
 
Hvala na odgovorima. I dalje se preko aplikacije vide samo s2 i s3. Iz brauzera nisam probao, a ni na televizorima (nisam ovih dana kod kuće).

Na EON-u, pa u sekciji video klub (iz android aplikacije) imam svih pet sezona Žice, regularno se vide i rade.

Ostaje mi uvek i opcija gusarske nabave, ali čemu onda plaćamo sve ove regularne servise, ako na kraju treba da torentujemo...

Btw, znam da je Žica sjajna serija, i generalno mi leže takve serije, ali nekako je ostala "nepročitana lektira". Nadoknadiću.
 
Možeš i na telefonu da otvoriš hbo go iz browsera, samo prebaci na desktop sajt i neće te slati u aplikaciju.

Apdejt vezan za Žicu. Ne mogu da se puste ove sezone kojih nema u aplikaciji, iako ih u browseru prikazuje. Ispiše mi da sadržaj nedostaje.
 
Poslednja izmena:
Na browseru se uvek nalaze čak i sadržaji koji nisu više u ponudi, npr:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno