Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko ja znam možeš ga instalirati na koliko uređaja hoćeš.
Jedino je regionalno ograničen, tako da ga onaj koji ne živi u Srbiji (valjda prolazi i region) neće moći gledati osim ako nije radio neki mambo-džambo sa svojim VPN na ruteru pa ruter nosio u inostranstvo (ako sam dobro skontao)...
Naravno da ne nosiš ruter u inostranstvo.
Na ruteru ili na drugoj mašini u svojoj mreži instaliraš VPN server, na telefonima laptopovima i ostalim uređajima koje nosiš u inostranstvo VPN klijent, i kad si u inostranstvu aktiviraš VPN sa klijenta, i to je to.
 
Nravno moze na 5 uredjaja i 2 da gledaju istovremeno. Pise na pocetnoj strani hbogo.rs.Ovde neki vole da pametuju bez proverenih informacija
Ja trenutno imam instalirano na chrome, na edge, jedan na mobilnom, na tri TV-a, jedan dao bratu, jedan sestri od strica...
Svima radi (osim bratu, koji može da registruje uređaj, ali ne može da gleda jer je u inostranstvu).

Tako molim te još jednom, zaobiđi me.

EDIT: @jddipqd hvala, pojma nemam kako se to radi pa sam nešto umislio...
 
Ne gledate svi istovremeno, očigledno. Plus svi browseri beše zauzimaju jedan ili nijedan slot.
 
Ne gledate svi istovremeno, očigledno. Plus svi browseri beše zauzimaju jedan ili nijedan slot.
Moguće...
Sad sam pogledao svi browseri se registruju pod "pregledač" tako da suštinski na taj način možeš registrovati jedan HBO na 1000 PC-a.
Supruga i ja gledamo istovremeno...
Možda baš niko od ovih ostalih ne gleda...
 
HBO Go, registrovan u Srbiji preko NordVPN ne radi, a ne radi ni preko ExpressVPN-a u inostranstvu. Nema sile. Tako da… vrtite praznu priču.
 
HBO Go, registrovan u Srbiji preko NordVPN ne radi, a ne radi ni preko ExpressVPN-a u inostranstvu. Nema sile. Tako da… vrtite praznu priču.
evo sad sam probao nalog reg. u Srbiji radi na crnogorskoj ip (telenor) adresi bez vpn-a...
 
Meni radi preko vpn-a sa hrvatskom adresom, isto preko telenora naloga, koristim vpn unlimited
 
Kaze mi na tvu da je HBO go v 1.8 dostupna i ne pokrece mi aplikaciju, koja je to v1.8 zna li neko?
 
Potraži da li ima još neka varijanta aplikacije za instalaciju (u zavisnosti kako si podesio region i slično).
Meni je na Mi BOX-u verzija 5.14.... i radi, upravo sam probao.
 
Neso, moze isto link odakle si skinuo tu verziju. Hvala
 
Play store na samom mi box-u. Izbacio mi jedino tu verziju, google nalog Srbija.
Piše HBO GO - Android tv.
Hbo holding zrt.

Nisam ništa instalirao preko usb ili slično. Meni treba za hbo, netflix, plex i slično. Imam glupi tv.
 
Videh na netu malopre vesti da ce biti najverovatnije pomeren dolazak Hbo Max-a u Evropu za pocetak 2022. godine (a bio je prvobitno najavljen za treci i cetvrti kvartal ove 2021. god.) ,
kao razlog navode da hoce sada da se fokusiraju samo na Latinsku Ameriku...
Uopsteno govoreci, jesu oni znacajno vece trziste od nas, jer imaju mnogo vise stanovnika u tim njihovim zemljama tamo...nego mi Evropljani,ali... nisu mi tu neke stvari bas najjasnije...
Zna se da u pola tih zemalja vecina ljudi zaradjuje minimalno i bore se da imaju sta da jedu ...
I nesto mi je bas tesko da zamislim da ce sada odjednom mnogo ljudi iz npr. Dominikane,Bolivije,Gvatemale,Hondurasa,Haitija,siromasne Kube i njima slicnih...
moci da izdvoji celih 20 eura mesecno samo na Hbo Max platformu,verujem da ti ljudi tamo imaju skroz druge zivotne prioritete,ali eto...
Hbo je izgleda tako odlucio , da su im oni prioritetno trziste trenutno i to je to .
 
Poslednja izmena:
Zato nude verziju sa reklamama za 10 USD. A bez reklama za 15 USD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno